siyahtan kahveye..hem de tek seferde:))

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve filolog tarafından 8 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : filolog
  1. filolog

filolog Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar merhaba,

sitede çok fazla siyah saçtan kurtulmanın yolunu arayanlar var farkettim de..ben gibi:)neyse ki ben kurtuldum..saçımı boyyalı bi ay olmmaıştı.ama pişman oldum die boyadım.önce kolestonun yoğun renk açıcısıyla boyadım.2 kutu alın ve hızlı bi şekilde eşit olarak sürün saçınıza.sora takip edin açılma oraını.açılmaya başlayınca yıkayın güzelce.turuncu oluyo yani benimki öle oldu..sora üstüne 2 kutu küllü kumral boyadım gene koleston ..şimdi memnunum.açıcıdan sürülmesiyle alaklaı yer yer dalgalı ama yine de güzel.boyaya boyaya tek renk haline gelir umarım....

bu arada saçım elimde kalcak die çok korktum ama olmadı yani düzleştirince kullanılır seviyede oldu..herkese bol şans:)):1rolleyes:

2. 8 Temmuz 2010
  3. buttercup

buttercup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    ama yanlış şurda ki birincisi sizin saçınız daha yeni boyanmış siyaha yeni geçiş yapmış bir saç bir defa siyah boyayı işlemişsiniz saç telinize.. birde uzun zamandır siyah kullananlar var. sizde yıpranma yanmamış olabilir ama bu sizin bu şekilde yaşamanızdan ve saçınızın yapısından kaynaklı bence birden böyle gaza getirip mutsuz etmeyelim insanları bende siyah saçlıyım. bende saç rengimi açtım hemde organik boyalarla ve açıcılarla buna rağmen zarar görmüştü saçım. iyi düşünmek lazım sabretmek azimli olmak lazım.

ayrıca şöyle bir şeyde yaşamıştım o dönem ilk açıldığında yumuşacık idi bi anda mahvoldu...

4. 9 Temmuz 2010
  5. askwazgecmekmis

askwazgecmekmis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tek kat siyah kolaylıkla açılıyor ama ikinci katı boyadıysanız işiniz zor kuaförüm böyle demişti....

6. 9 Temmuz 2010
  7. ciq0lada

ciq0lada Ciq0Lada Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    biri banada yardım etsin ya saçım inatçı bir saç rengini zor açıyor .. geçen yaz denediğim kızıl boya 4.seferde tutmuştu .. sonra tekrar siyah yapmıştım ve hala dokunmadım şimdi çikolata kahve yapmak istiyorum siyahın üstüne yaparsam tutmıycağından adım gibi eminim oryelle açmam mı lazım yoksa aranızda yoğun açıcı kullanan var mı ??

8. 23 Temmuz 2010
  9. askwazgecmekmis

askwazgecmekmis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de koleston yoğun açıcıyla açtım ve üzerine kahve boyadım gayet de güzel oldu =)

10. 23 Temmuz 2010
  11. LatEtiCin

LatEtiCin Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet markaların açıcıları güzel açıo gerçekten de...sonra üzerine istediğin renk yapıosn küllü bi renk süper oluo