Siyahtan oryalle açılan saçlar ?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve BellaBellucci tarafından 28 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Takipcileri:
Bu konu 1 kullanıcı tarafından takip ediliyor.
    28 Aralık 2012
    Konu Sahibi : BellaBellucci
  1. BellaBellucci

BellaBellucci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    45
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    48
    Merhaba hanımlar,

Saçlarımı senelerce siyaha boyayan biri olarak sarı tonlarına dönmeyi istiyorum(daha önce hiç siyah ve koyu kahve dışında bir renk denemedim)

Gözlerim koyu kahve ve ten rengim de beyaz değil ama açık buğday tonlarında.

Son bir senedir saçlarımı oryalle açtırmamak için siyaha değil koyu kahveye boyuyorum,dipten gelen saçlar kahve uçları simsiyah,ışık vurunca belli oluyor aradaki fark.Kahveler parlıyor siyahlar mat mat böyle.

Saçlarım belimde dipten 10-12 cm koyu kahve geri kalanlar siyah.

İstediğim saç rengini elde edebilmem için oryalle açmak gerekecek mecburen,aranızda saçlarını siyah renkten oryalle açanlar bana fikir verebilirler mi ?:44:

Saçları çok yıpratıyor mu,benim saçlarım epey uzun ama hem ince telli hem de yoğunluğu çok az.

At kuyruğu yapmaya kalksam 2 parmağınızın kalınlığını geçmiyor toplamda,ve zaten saçlarım dümdüz maşa-bigudi vs hiçbiri durmuyor saçımda yarım saate yine dümdüz oluyor.

Saçlarım epey dökülüyorlar zaten,ama gelin görün ki artık koyu renklerden de sıkıldım :18:

Bu arada saçlarımın doğal rengi koyu kestane,kaşlarım da siyah(kaşlarımı hiç boyamadım)

İstediğim renk de şu :

$olivia-palermo-cabello-cafe-rosa-naranja.jpg $olivia-palermo-100.jpg

Bu renk ne renk onu bile bilmiyorum ?Sanırım tek renk değil üstünde gölge falan var ? :44:

Biliyorum çok uzun yazdım,okuyan gözlerinize sağlık
    :KK31:

2. 28 Aralık 2012
  3. divdili

divdili Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    siyahtan sarıya kolay dönülür. kuaföre gidin kendiniz yapmayın.

4. 28 Aralık 2012
  5. BellaBellucci

Beğenildi:
    45
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    48
    Yok kendim yapamam zaten,kuaför şart ama oryalle açılan saçlar mısır püskülü gibi oluyor diyorlar,korkuyorum :18:

Oryalle açtırdınız mı hiç saçlarınızı ?

6. 28 Aralık 2012
  7. BellaBellucci

Beğenildi:
    45
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    48
    Kızlar dediklerimi yaşayan deneyimlileriniz bana cevap verebilir mi lütfen ? :26:

8. 28 Aralık 2012
  9. Vuvuzela

Vuvuzela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    kuaförüne boya siliciyi sor bence.
    hatta elin yatkınsa kendin bile uygulayabilirsin, burada uygulayan arkadaş çok, konuları biraz karıştırırsan nasıl yapılacağını yazmışlar, bulabilirsin:)
    ben de kullandım, oryal gibi yıpratmıyor da saçı, siyahtan karamele dönmüştüm bikaç kez o şekilde

10. 28 Aralık 2012
  11. BellaBellucci

Beğenildi:
    45
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    48
    Peki çok teşekkür ederim,konuları okuyacağım derhal :KK31:

12. 28 Aralık 2012
  13. elif190

elif190 11 yıldır seninle.... Üye

Beğenildi:
    147
    Beğendikleri:
    94
    Ödül Puanları:
    63
    cnm ben palattenin açıcısını kullanarak açtım saçlarımı 2 paket aldım bol bol sürdüm beklettim yıllardır saçlarımı siyaha boyarım. saçlarım açıldı kızıl yansımalı kızıl kahve oldu saçlarım öyle bir anda cart turuncumsu bir renge dönmedi ama açıldı belkide yıllardır boyuyorm diyedir... şuan kızıl kahve var. çok da memnunum. saçlarımda hiç bir fark yok.

14. 28 Aralık 2012
  15. biriii

biriii Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende aynen senin gibi hep yıllardır siyaha boyarım saçlarımı hatta mavi siyah ,kendi saçımda koyu kaşlarımıda koyu saçlarımda seninki gibi ince telli..ben artık okadar sıkıldımki 1 hafta önce gittim orial aldım kendim evde açtımtabi tek başıma oldugumda ara ara açıklı koyulu oldu ve üzerine oldukça açık bi kahve boyadım..yıkadıkça açılacak açılınca 2 ton açıgına bıyayarak kumral yada altın karamal istiyorum..gelelim yıprandımı soruna yıprandı elbette uçları kırıldı ve inceldi ki benim saçlar çok ince zaten ama açtıracaksan kaçınılmaz.. ama ben oriali koaför toptancısından aldım ve pek çok orial varher koaför farklı marka tercih eder..yani şöyle söyliim kilosu 25 de 75 de olan var acık gramla satılan paketi açılmayan ver, farkı ne hepsi yıpratır ama bazıları hem açılma olarak iyi sonuç verir hemde yıpranma düzeyini en aşagıya indirger ama hepsi yıpratıyor.. profesyönel iyi bi koaföre gidersen işinin ehli sorunsuz açar ama ..

16. 28 Aralık 2012
  17. BellaBellucci

Beğenildi:
    45
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    48

Hmm,evde kendin açtın yani ? Sonuçta bu bahsettiğin palette açıcı da oryal değil mi ? :44:

Ne kadar beklettin peki ? Saçların ne güzel yıpranmadı demek.

Bahsettiğin açıcı şunlardan hangisi ?

Eki Görüntüle 590428 $pale.jpg

18. 28 Aralık 2012
  19. BellaBellucci

Beğenildi:
    45
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    48
    Evde nasıl açtın kız ? Aaa büyük cesaret valla,neyse ki yakmamışsın saçlarını :KK53:

Yıpranması çok mu oldu peki ?Yani "keşke açtırmasaydım" dediğin oldu mu hiç ?
    Eskisinden daha çok dökülüyor mu bir de? (Benimkilerin ince olması yetmezmiş gibi çok dökülüyor :KK50: )