sız annenıze cok kırgın olsanızbıle bayramda gıdermısınız

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve dolphins tarafından 2 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Ekim 2008
    Konu Sahibi : dolphins
  1. dolphins

dolphins gelecegi görebilsem Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canlarım merhaba...bayram ıste....guya...kızlar o kadar canım sıkkınkı...sorun yıne ablam....anneme ve babama bayramlasmaya gıtmedıler...enıste bey karar almıs cocukları artık anneannesıne dedesıne gostermıycem dıye...hadı neyse dıyelım ama sorun ablamın enıstemı asırı derecede desteklemesınden kaynaklanıyor....aklım almıyor ya...bu benım aılemdemı oluyor...ne olursa olsun ınsan annesıne babasına el opmeye gıtmezmı hıcmı hakları yok...ablam butun bayramı sevgılı kayınvalıdesınde gecırdı...annemde ne yapsın cocuklar gelecek dıye hedıyelerını bıle hazırlamıs.dun gelmedıler bugun gelırler artık dıyor....bılıyorum gıtmryrceklerını amanasıl deyım anne gelmeyecekler bekleme dıye.....ısterse kocan gıtmesın sen nasıl durursun annenı babanı kutlamadan aklım almıyor .cıkıp surdan avazım cıktıgı kadar bagırmak gelıyor ıcımden o kadar uzuluyorumkı....bu benım aılemmı...aklımın ucundan gecmezdı...ablamın umrunda degıl.artık enıstenı hıc kırmıycam ben onu bırakamam bayramda tek basına gıdemem dıyor ya...of...of...en ufak bıseyde aglıyorum hemen...bı sarkı bıle duysam...aıleme yakıstıramıyorum.ne olursa olsun anne baba hakkı odenırmı....allah askına bana moral verın noolursenağlama

2. 2 Ekim 2008
  3. Elis

Elis Guest

sonuna kadar bile okuyamadim yazini sinirden.......boyle evlatlara kiziyorum kusura bakma ablan ama,,,,,,,,,ne olursa olsun anneme asla ama asla birakin kuslugu karsilik bile vermem ben bu yasimdayim bu olene kadarda boyle olacak,,,,,,,,,,,,helede kocam icin:1closedeyes:dunyaya meydan okurum anam icin.............uzuldum durumunuza arada kalmak kotu.................cok sert konusurdum ben,,,,,,.

4. 2 Ekim 2008
  5. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    ben annemle tartıstımsa kımse benı kendıme bıle getıremez, deıl onun evıne gelmemek, Allahım korusun bole seylerden , evet cok haklısın canım, ama ablan sonradan pısman olur, BİR KOCA HER ZAMAN BULUNUR DA ANNE BABA BULUNMAZ

6. 2 Ekim 2008
  7. dolphins

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ablam kendını hep haklı goruyor sorun burda.maddıyat ıcın....nefret ettım paradan bile

8. 2 Ekim 2008
  9. dolphins

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kesın pısman olacgı....ama keske pısmanlıgı yıllar sonraya kalmasa....senağlama

10. 2 Ekim 2008
  11. sedefcik

sedefcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    onunda evlatları var,onada aynısını yaparlar yarın öbür gün.allah yapılan haksızlıkların ve kötülüklerin cezasını ahirete bırakmadan bu dünyada gösteriyor çoğu zaman.demekki onun aile sevgisi o kadarmış.size değer vermeyen biri için bu kadar üzmeyin kendinizi.ablanız bile olsa...

12. 2 Ekim 2008
  13. wintersun

wintersun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    461
    Ödül Puanları:
    188
    ben 4 yıl önce annemi bir trafik kazasında kaybettim ablan gibi değildim ama birlikte olduğumuz anları dolu dolu yaşayamadığımı düşündükçe bile çıldırıyorum
    birinin ablana annesinin bu dünyada olamayacağı günleri hatırlatması lazım bence....(Allah geçinden versin sağlıklı uzun ömür versin annene...)

14. 2 Ekim 2008
  15. Elis

Elis Guest

cok yazik ,,cok ayip,ne diyecegimi bilemiyorum..................

o anne baba gittikten sonra(Allahim gecinden versin)cok ici yanacak cok.............

gerekirse bagirin cagirin dicem ama senide dinlemiycektir..anne babasina bunu yapan karsisindakini dinliycek kadar saygili olamaz bence,,,,

ama yinede sen soyle,,annen icin baban icin.....icinde kalmasin.....(uzuldum gercekten)

16. 2 Ekim 2008
  17. anneye gitmeyene evladı gitmez ilerde bundan eminim...ne doğrarsan aşına o çıkar kaşığına...

18. 2 Ekim 2008
  19. denevst

denevst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    neden gitmiyor annene sorun nedirki bir evladın annesiyle görüşmemesine sebep nedir bunu merak ettim dogrusu

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.