sız benım yerımde olsanız naparsınız

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve izmirguzeli tarafından 4 Mart 2009 başlatılmıştır.

4 Mart 2009
    Konu Sahibi : izmirguzeli
  1. izmirguzeli

izmirguzeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benneyaptımkiben artık karar veremıyorum benım derdımı soyle anlatıyım.benım ıkı tane oglum var buyuk oglum annemde okuyor ıkıncı oglum bende ıkıncı evlılıgım 7ay oldu evlenelı ve suanda esım patronuyla kavga ettı ısten cıkardı hemde onun daıresınde oturuyoduk kıra almıyodu hemde evden cıkardı ve bı aıle dostumuza tasıdık esyalarımızı ınternet cafede calısıyorum bende.esım suan ıs buldu ama ev bulamadı burda yok ucuz esyalı evler pahalı bızım esyamızda olmadıgı ıcın yanı ortada kaldık aılem ıkıncı evlılıgım oldugu ıcın ayrılmama pek sıcak bakmıyor.ve ben napıcagımı bılmıyorum yanımdakı oglum 6yasında onada uzuluyorum bılmıyorum napıcagımı kalıyımmı yoksa ayrılıyımmı bılmıyorum geldıgımden berı dayandım ama aılelerın destegı yok para yok meslegı bayan kuaforu ıs buluyor ama ev yok.ne zamana kadar baskasının yanında kalamayızkı. k.k.t.cde yasamak zor napıyım nolur fıkır verın bana.tesekur ederım sımdıden hepınıze allah kımseyı darda bırakmasın herkeze yardım etsın.benneyaptımki:mymeka::mymeka:

Son düzenleme: 4 Mart 2009
  2. 4 Mart 2009
  3. vizontele

vizontele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım; kusura bakma ama evlilikte
    bir yola çıkmış oluyorsun ve iyi günde kötü günde eşlerin
    birbirine destek olması lazım. Sonuçta eşin sana kötü davranmıyor,
    isteyerek bu ortamı yaratmadı.
    Bazen hayat ters yöne
    dönebiliyor herşey iyi gitmeyebiliyor.
    Bence idare etmen gerekir. Eşine destek olman gerekir.

4. 4 Mart 2009
  5. necsel

necsel Canım oglusumm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    dıger oglunuz nıye annenızın yanında ?
    acaba okuyorda okulundan ayırmamak ıcın mı
    yada esınız mı ıstemedı ?
    valla ben en cok bu noktaya takıldım:uhm:

6. 4 Mart 2009
  7. EKXIXNOKS

EKXIXNOKS »-(¯`v´¯)-»»-(¯`v´¯)-» Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ALLAH yardımcınız olsun canım çok zor herşey para hemde bu kriz döneminde iş bulmak dahada zor ama canım sırf çalışmadığından dolayı eşini bırakmak bencillik olmayacakmı canım sen iyi gününde yanındaysan kötü günündede yanında olman gerekmiyormu yani sana akıl vermiş gibi olmayayım ama bence bu düşünceyi at kafandan ALLAH bir kapıyı kaparsa diğerini açar canım bizde o badirelerden geçtik ama ben eşime hep destek verdim ALLAH ın izniyle bu durumlarıda atlatırsınız canım

8. 4 Mart 2009
  9. MyWorLd

MyWorLd İkincİ MELEGİM YoldA :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allah yar ve yardımcınız olsun herşey biz insanlar için. hep iyi değil bazen kötü zamanlarımız tabiki oluyor olacakta. Yaradan herkese ayrı ayrı dert veriyor ve bu da sizin sınavınız bence biraz sabredip Yaradana sığının hemen zoru görünce bırakmak olmaz. Gün doğmadan neler doğar. Hayırlısı olsun

10. 4 Mart 2009
  11. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    evlilik iyi günde kötü günde hayata ortak olmak değil mi?
    evsiz kaldınız diye ilk çözüm yolunuz eşinizden ayrılmak mı?
    eşiniz işsiz kalmış, şimdi bir de onu eşsiz bırakmanız ne kadar doğru bilmiyorum...

Önce çocuğunuzu düşünmeniz bana göre elbette doğru ama eşinize de destek olmanız gerektiğini, birlikte çözüm üretmeniz gerektiğini ve ona bu zor günlerinde muhakkak dayanak olmanız gerektiğini düşünüyorum...

yoksa hayat sizin hayatınız, biz burdan internetten 2 satır yazınıza istinaden hadi boşan diyemeyiz değil mi?

12. 4 Mart 2009
  13. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    eşinizle sorun yokken ayrılmak niye
    karsımıza aksilikler çıkabilir eşine destek olman gerekmezmi

14. 4 Mart 2009
  15. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Zor Bir durum Ama
    İşsiz kaldınız yada Paranız bitti diye hemen eşinizden Ayrılmayı Düşünmeniz
    Hiç Bana Doğru Bir davranış Gelmedi.

16. 4 Mart 2009
  17. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    siz böğle karşınıza çıkan engellerde pes ederseniz nasıl bir anne ve eş olacaksınız .hepimizin karşısına aşılmaz gibi gözüken engeller çıkar mühim olan beraberce keletlenip bu sorunları aşmaktır.. hayatta bu değilmi zaten ......

18. 4 Mart 2009
  19. izmirguzeli

izmirguzeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canlarım buyuk oglum annemın yanında cunku babası nafaka odemıyor okuyor annemde ve esım ıkısınede bakamam dıyor.ayrılmayı aklımdan gecırdım cunku ılk evlılıgımden cok cektım 8ay boyunca hastanede yattım ıkıncı kattan asagı atıldı ılk esım ıckı ve uyusturucu kullanıyodu cok cektım ınanın 8 sene sabrettım ama hıc bısey degısmadı omrum dayakla gectı sımdıde ne kendıme nede cocuklarıma yardımcı olabılıyorum dogru olanı yapmak ıstıyorum ama dogru olan ne o yuzden hepınızden yardım ıstıyorum.bana kızmayın cunku dogru olanı bulmak ıstıyorum ve ıyı olan ne olcak onu bulmak ıstıyorum.