Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız..

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve betican tarafından 22 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Aralık 2008
    Konu Sahibi : betican
  1. betican

betican Guru Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    308
    -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

Arkadaşlar,

Daha önce evli erkeklere asılan kızlar hakkında bir yazım olmuştu, sizden de bayağı bir fikir almıştım.

http://www.kadinlarkulubu.com/aile-...28886-evli-erkeklere-asilan-bekar-kizlar.html

Ama ben artık bunların saçını başını yolmak istiyorum ve kocama da çok iyi bir ders vermek istiyorum. Dün akşam kaç saat ağladım.

Şu işyerinde ki cıvık kızlar vardı, skype'den benim gördüğüm kadarıyla ( kimbilir görmediğim neler konuşup, yapıyolar) adam ne kadar resmi konuşsa da iş arkadaşlarıyla onlar bir şekilde sırnaşıyolar. Kocamla kaç defa kavgalar ettim. Bağırdım , çağırdım. Yeminler etti hiçbiriyle aramda bişey yok, olamaz da diye.

Dün akşam bilgisayarında ne gördüm dersiniz. O en gıcık olduğum ve en sırnaşık olan kızla benim kocam ofiste resim çekilmişler. Kocam gayet resmi eller arkada, kız sırıtık bir şekilde çekilmiş.
    Cinlerim tepeme çıktı, kafamdan ateşler çıktı. Uyuyodu o sırada gittim kaldırım. Bu ne dedim. Ne var dedi. Nasıl ne var dedim. İşyerinde herkes çekiliyomuş onu da çekmişler. tamam ama neden sadece o kızla dedim. herkesle var dedi. hani göster dedim, bulamadı .....

silmişimdir dedi. bağırdım , çağırım. o gitti, yattı. kaç saat ağladım, hırsımı alamadım. Gittim geri kaldırdım. Ne demek bu, bu ne rahatlık dedim. Ne yaptım ben diyo. Milletin kızlarla ne resimleri varmış. Kızlar adamların dizinde, kucağında oturuyomuş falan filan.

Banane onlardan, ben sana soruyorum dedim. Yeminler etti , saçmalama dedi. Çocuğumun üstüne yemin ederim dedi. O kızların hepsi bana abi der dedi. Nasıl kızlar bunlar dedim. Abi dedikleri adamların bir tek koynuna girmedikleri kalıyomuş baksana dedim. Eşimin iş arkadaşlarının çoğunu tanırım, evliler.

Bu nasıl bir çirkeflik dedim. Bu kızlar da hiç mi utanma,arlanma yok dedim. Sarıldı senden başkasına bakmadım, ölene kadar da bakmam dedi.

Ben de dedim ki, madem öyle ben de işe girince iş arkadaşlarımla böyle konuşmalar yapıyım, resimler çektiriyim,sen sorunca da, hepsi bana abla der diycem, sen de asla sesini çıkarmıycaksın dedim.

Olur mu öyle şey dedi, ben de maalesef olacak. Sen de anla neler hissettiğimi dedim.Bütün gün mecburi haller dışında konuşmadım.Şimdi de yattı uyuyor.

Ne olur bana akıl verin.

BU ADAMIN YAPMAK İSTEDİĞİ NE, YA DA BU TERBİYESİZ KIZLARI NASIL UZAKLAŞTIRIRIM KOCAMDAN BEN.

YA DA EN İYİSİ AYRILMAK MI? Ben artık böyle şeyler yaşamak istemiyorum. İçim içimi yiyor. Kimbilir bütün gün, ne konuşmalar, ne hareketler geçiyor aralarında. Düşünmeyim diyorum. Pat diye resimler çıkıyor. Bi de bunlar normalmiş de , ben anormal tepkiler veriyorum gibi davranıyor.

He bu arada resimler ortalıkta falan değil, karman çorman bir yerde. Denk geldi de gördüm.

SİZ SÖYLEYİN BEN BU ADAMA NASIL DERS VERİYİM..

2. 22 Aralık 2008
  3. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    Sen biraz paranoya yapmışsın galiba
    böyle davranarak eşinin aklında olamyanı hatırlatacaksın bu kadar şy için de ayrılınmaz evlilik oyuncak değil ne zorluklarla kuruluyor

4. 22 Aralık 2008
  5. betican

betican Guru Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    308
    Yalnız bu ilk defa olan birşey değil ki.Evlendiğimizden beri kocamın böyle vukuatları olduğu için artık patladım.

Kaç kere söyledim, arana mesafe koy. Kendine çeki düzen ver diye, ama dinleyen kim.

Evliliğin oyuncak olmadığını en iyi bilenlerden biri benim. En çok zoruma giden de bu zaten. Biz birbirimiz için bu kadar uğraşmışken, sevmişken neden beni başkaları yüzünden üzüyorsun.
    Zaten yeteri kadar sıkıntımız var, bi de bunlar için beni üzdüğüne çok kızıyorum.

6. 22 Aralık 2008
  7. jelibonbon

jelibonbon kötüyüm ben kötüyümm:( Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aşırı tepki veriyorsun gibi geldi bana.kendini ve evliliğini yıpratma derim ben,eğer eşine güvenin varsa.

8. 22 Aralık 2008
  9. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    vukuat derken; benzer olaylar mı yoksa aldatılmadan mı bahsediyorsunuz?:uhm:

10. 22 Aralık 2008
  11. mavi_patikli

mavi_patikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.611
    Ödül Puanları:
    163
    Onlara verilecek en iyi ceza kendini ondan mahrum bırakıp hiç birsey yokmuş ama çoooook büyük bir problem varmış gibi davranmak bence..
    küçük cezalarla büyük suçlarını cezalandırmanı tavsiye ediyorum
    ha kendinle de barısık ol giyin süslen bakımlı ol ama onu kendinden uzak tut canım..
    haa bak nasıl yapışacak yakana gör..

12. 22 Aralık 2008
  13. kulitta

kulitta İlahi Adalet Pro Üye

Beğenildi:
    2.241
    Ödül Puanları:
    238
    Gitme üstüne bu kadar canım. Calışan insanlar günün çok büyük bir bölümünü iş yerinde geçiriyorlar.
    İster istemez bir aile gibi oluyorlar - aralarında sırnaşık laubali tipler de olabiliyor napsın adam.
    Artık herkesin elinde foto çeken cepler - çeken çekene cılkı çıktı falla. Bi poz lütfen demişlerse
    kocan napsın. Çekip çekip mns adresine yolluyorlar. Zaman böyle canımıniçi biraz uyum sağlaman
    gerekiyor - yok yere tadınızı kaçırma. Adamın içinde olmadıktan sonra kim sırnaşırsa sırnaşsın -
    onun yeri senin yanındır.

14. 22 Aralık 2008
  15. betican

betican Guru Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    308
    Vukuat derken , daha aldatmak değil yada ben öyle sanıyorum emin değilim. Yani evliliğimizin ilk yıllarında çalıştığı yerlerdeki kızlar yüzünden yine bayağı kavgalar etmiştik. Onlarla da böyle samimi oluyordu.

O'na sorarsanız beraber olmadıkları sürece bunlar aldatmak sayılmaz. Ama ben ona hep söylüyorum. Aldatmak sadece o işle olmaz, bir bakış, bir gülüş v.s de aldatmak sayılır benim için.

Kaç kere söyledim ama anlamıyor...

16. 22 Aralık 2008
  17. Azeri kizi

Azeri kizi Türkiye'mmm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Canim,esin yemin etmisse yoktur öyle bisey.Ama is arkadaslari
    oldugu icin mecbur tabiiki onlarla iyi gecinmeye.E mecbur sohbet falanda
    ediyorlar.Seni anliyorum aslinda,sen erkeklere mesafeli dikkatli
    davrandigin icin aynisini esinden bekliyorsun ama erkekler
    böyle seyleri pek takmazlar.Onlar normal arkadas gibi kardes gibi
    konusurlar bayanlarl.Benzer seyleri bizde yasadik.Ben erkeklere
    karsi cok mesafeliyimdir,hatta sohbet etmeyi bile sevmem.Civikliktan
    hic hoslanmam.Ama esim rahat rahat sohbetler falan eder kadinlarla.
    Bende kizarim bazen,niye böyle yapiyorsun,ben yapsam hosuna
    gidermi diye.O da diyorki ben onlarla birarada calisiyorum,tabiiki
    konusucam.sende konusabilirsin tanidiklarinla.Ben onlari kardes gibi
    görüyorum diyor.
    Eminimki senin esinde böyle düsünüyor.ama seni anliyorum,
    biz öyle düsünmedigimiz icin kaldiramiyoruz.
    Ama öyle ayrilayim falan diye düsünme,esinin icinde hicbisey
    yoksa ona güvenmek zorundasin,güvenmek zorundayiz.

18. 22 Aralık 2008
  19. YAREM

YAREM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence gıt o kızları ısyerınde bı guzel benzet... tovbe yarabbım yaa. ınsanı zıvanadan cıkarıyorlar boylelerı.. canım benım esın dıs gorunusuyle de dıkkat cekıcı bır adamsa. hanı orta yaslı karızmatık, hafıf kır saclı karıyerlı bır erkekse. malesef bu gıbı kızlar yılısır durur ıste. cok cıddıyım ısyerıne gıt ve onlarla konus canım once kıbar bır sekılde, akıl verıcı manada. anlamazlarsa anladıkları dılden konus gıtsın. bu nedır yaa boyle memlekette adam mı kalmadı sankı..esınde o fotografı bılgısayara kaydetmeık zorunda degıldı ama, onunla da konus geregı gıbı. bırde mumkunse sende ıs arkadaslarınla bırkac foto cektır ve bılgısayara ekran koruyucu yap da gorsun nasıl oluyormus. allla alla yaa

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.