siz benim yerimde olsaydiniz ne yapardiniz

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve cansu_0705 tarafından 15 Ekim 2009 başlatılmıştır.

15 Ekim 2009
    Konu Sahibi : cansu_0705
  1. cansu_0705

cansu_0705 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben hemen hemen 1 sene evvel facebooktan birisiyle tanistim. Oda bizim yazligin ordan. hatta onu faceye eklemeden önce görmüstüm yazlikta ve begenmistim. ama faceye ekledigimde o oldugunu bilmiyordum sonradan ögrendim...

Neyse yazin görüsürz falan diyorduk ama abi kardes gibiydik hep o bana askla ilgili nasihatlar falan verirdi.
    Bu arada kendisinin kiz arkadasi var, ama simdiye kadar 100 sevgilisi olmus hatta bazi zaman 2 kizla birden bilikte olduguda olmus, fakat bu son kiz onu cok degistirmis bu kiz olala baskasi yokmus.
    Bana cep numarasini vermisti. Ben almanyada yasiyorum, izine gittigimde onu gördüm, ama o beni tanimadi( simdiye kadar hic görmemisti beni, facede resmim yok) sonra msj attim falan öyle msjlasmaya basladik.
    2gün sonra görüstük onu görünce zaten heyecanlandim simdiye kadar hic böyle birsey yapmamistim iste onun yanindayken hep yanaklarim kizariyordu. hatta bana demisti ilk bulustugumuz günden sonra cok utangac birsin sana bakmaya korktum diye. Öyle hep görüstük hep beni sinir ediyor gicik gicik takiliyordu (ama bu cook hosuma gidiyor) yan yan bakislari... bulustugumuzda göz kirpmalari falan....
    Öyle gece sabahlara kadar msjlasiyorduk günde bi kere görüsüyorduk (yarim saatligine, zor cikabilyordum evden) sonra bi gece bana bi msj atti aynen böyle

(yanaklarini kizartayimmi biraz:KK70:, bu aksam cok tatliydiniz yanaklarin ve sen. simdi kipkirmizi olmussundur cok hosuma gidio kizarinca böle seker gibi dryo isirasim gelio:d)
    sonra 1 msj daha geldi
    ( burada oldugumuz süre icerisinde benimle olsana bi deneyelim bakalim biz sürdürebilirmiyiz nasil olur ne dersin?))

zaten ben sok oldum bu msji gördügümde
    ama sevgilisi oldugu icin araya giren kiz olmak istemedigi söyledim.
    oda yok zaten ittire ittire giden bir iliski biliyorsun, deneyelim eger olursa rolantida giden birseyi bitirecekmis... diye yazdi
    ben hayir dedim yapamayiz falan filan...(cünkü ben acayip tutucu birsiyim ve onun bunu anlayamiyacagindan korktum)

ertesi gün yazmicagini zannetmistim ama yazdi sordu niye reddettim diye zaten almanyaya geri dönecekmisim kisa bir süre daha görüsebilecegimiz icin teklif etmis güzel günler gecirmek istemis bidaha böyle bir firsat gelmezmis elime ....(bir lafi bir kere söylermis)...

neyse o gün görüstük ben baya soguk davranmaya basladim nasil davranacagimi bilemiyordum arkadas kalmamizi istiyordum ama nasil olacagini bilmiyordum..
    konustuk iste (bana dediki sevgilimin varligini hissediyormusunki... bende ben birisyle birlikteysem o sadece bnm olmali falan dedm)
    aksam msjlasirken tartistik yok ben bu tekliften sonra havalanmisim bilmis bilmis konusuyormusum. o benim icin bir sansmis ben onun icin degil ama ben bunun degerini bilmemisim...
    bidaha görüsmeyiz saniyordum yazmadimda...
    cocuk reddedilmeyi kaldiramadi galiba sucu bana atti..

sonra kücük yer iste aksam gezerken gördm ama bakmadm bile o görmüs msj atti niye gelmedin yanimiza die düsmanmi olduk,
    bende: bilmem sana sormali dedim öyle yine konustuk, baristk yine görüsmek icin cagiriyordu ama ben hep olmaz diyordum (evdekiler anlar diye) aksamlari gezerken onun takildigi yerden gecmek zorunda kaliyordum sonra görüp yanima geldi konustuk...
    bana hep: yaaw gülme yaaa cok güzel oluyorsun falan diyordu..... kiskandirmaya falan calisiyor.... yok aa yine kizardi falan...(gicik iste gicik)
    en son iste görüstük yine ayni bakislar göz kirpmalar. ama gitmek üzereydi fazla görüsemiyoruz diye bana demistiki :farkindamisin hep ben ugrasiyorum artik benden birsey bekleme he eger dersen gel suraya gelirm..

bende zaten 2 gün sonra istanbula gidecek diye görüsmek icin firsat aramaya baslamistim ( gerci o firsati bulamadim) yine tartistik cünkü bana böyle msj atti

hani beni istemiyordun simdide görsmek icin can atiyorsun fikrinimi degistirdn
    bende: hayir dedim komik eglenceli biri oldugun icin görüsmek istiyorum (arkadasca)
    oda :ii ozaman görüsmeyelim dedi
    bugüne kadar niye görüstün diye soruncada güzel birseyler yasariz umuduyla görüsmüs benim durusumdan onun yanindaykenki halimden hersey belliymis ama 2. olmayi gururuma yedirememisim.diye yazdi..
    bende eet dedim
    sonra zaten emek vermem gerekiyormus onu hakketmem icin ben zaten onun dengi degilmisim kendimi öyle saniyormusum bana güvenimi oksamak icin teklif etmis hep akilli iliski bilen kizlardan bikmis bide safiyla deneyim demis.....

tartisma arasinda dedimki disarda dolu kiz var seninle cikmaga can atan, daha rahat evden cikabilen, onlara sorsaydn dedim
    o: seni istiyordum iste dedi

bu son görüsmemiz oldu (aslinda ona haddini bildirmem gerekirdi ama.... ahh sallak kafam diyemedim birsey...)

ama ben almanyaya döndügümde netden yazdi
    öylede görüstük yani arada sirada msnden görüsüyoruz gerci fazla girmiyor artik..ama hic birsey olmamis gibi...ama yinede naz yapiyor erkek haliyle.. benim yazmami bekliyor...

yaaa benim sorunum ben ondan cok etkilendim (okadar igrenc bir karakteri olmasina ragmen) ve ne yapmam gerektigini bilmiyorum. bazen keske kabul etseydm diyorum ama ben kendimi kaptirirdim ve zaten o beni birakirdi kesin ... daha cook aci cekerdim kesin.
    ve ben sevgilisine bunu yapamazdim... bide onu tamamen kaybettmekten korktum hicteyse böyle arkadas kalacaz yani öyle bir imkanimiz var ama eger birlikte olup ayrilsaydik onu kaybetmis olacaktm....

siz ne yapardiniz benim yerimde? Dogrumu yapmisim.....

2. 15 Ekim 2009
  3. cansu_0705

cansu_0705 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kusura bakmayin yanlis yazmis olabilirim biraz zor anlasilabilir demek istediklerim...
    türkcem cook iyi degil..
    bide cok uzun yazmisim galiba.. ama her seyi bütün ayrintilariyla bilin istedim ona göre daha iyi anlarsiniz benim hissediklerimi....

4. 15 Ekim 2009
  5. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    güzel birseyler yasariz umuduyla görüsmüs benim durusumdan onun yanindaykenki halimden hersey belliymis ama 2. olmayi gururuma yedirememisim.diye yazdi..
    bende eet dedim
    sonra zaten emek vermem gerekiyormus onu hakketmem icin ben zaten onun dengi degilmisim kendimi öyle saniyormusum bana güvenimi oksamak icin teklif etmis hep akilli iliski bilen kizlardan bikmis bide safiyla deneyim demis.....

bu laflarından sonra hala onla nasıl görüşüyorsun canım ya
    kendini beğenmiş ukalanın teki bırak Allah aşkına
    hem sevgilisi de varmış ama sana da yanaşmış
    niyeti belli sen nasıl anlamadın?
    nasıl olsa sen gidiceksin diye gününü geçirmek istemiş seninle
    uzak dur bence çünkü hala keşke kabul etseydim diye düşünüyorsun bu nedenle hata yapman çok yakın

6. 15 Ekim 2009
  7. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kaçan balık büyük olur kaçamayan ızgara durumu...
    ondan uzaklaşman için daha ne kadar aşşağılanman gerekiyor çok merka ettim açıkçası...

8. 15 Ekim 2009
  9. cansu_0705

cansu_0705 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya biliyorum kendimede cok kiziyorum bu yüzden

ama bu laflari onu reddettigim icin söyledigini düsünüyorum (öyle olsa bile güzel sözler degil evet)

ama hata yapmam yani. sevgilisi oldugu süre icerisinde uzak dururum zaten.. bi kiza böyle bir sey yapmam kendimde yasamak istemem zaten böyle birseyi....

uff yaaa ne bicim bi adami sevmisim ben:KK43:

10. 15 Ekim 2009
  11. pelin78

pelin78 Guest

teklifini kabul etmemekle en iyisini yapmışsın.ve onunla msn de dahi olsa yazışma. sana hakaretler etmiş bariz bir şekilde. saf diyerek, sen gidene kadar birşeyler yaşarız diyerek . hayatından sil bu adamı canım. çok üzülürsün ve aklın onda kalır emin ol. böyleleri arkadaşlığa bile değmez.

12. 15 Ekim 2009
  13. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    tüm bağını kopar. engelle sil ne bileyim yap işte bir şeyler. offf akşam akşam sinirlerim bozuldu. bu ne kendine güvendir ne egodur. adama bak yaaa. sen canım en iyisini yapmışsın 2. kadın olmayı reddetmekle. bir de gururuna yediremedin demiş ya koptum. ne gururu sanki bunun gururla ilgisi var bu ahlakla ilgili. öküzz

14. 15 Ekim 2009
  15. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bilmediginiz kisileri niye eklersiniz ki face'e :) bilmeden eklemisin onu, bence bilipte aa seni tanidim burdan da ekledim diyeydin daha yerinde olurdu. neyse

--zaten bi cok kisiyle cikan hemde zamaninda ani kisilerle ayni anda cikan insan oldugnu biliorsun.
    sanada zaten ilk basta asildigini gosteren bi msj atmis sonrada deneyelim demesi. zaten bariz ortada: uzerine atlamis! yani kendini yine belli ettirmis :) is basinda yani

--sana guzel gunler gecirecektik kisa sure vardi filan derken, o kisa surenin icinde seninde az tadina bakmak istedim demis kisaca.
    --bi seyi bi kere soylerim demeside yavas yavas seni etkisine almaya baslior olmasi..

--sonra sana cok bilmis demeside zaten hem bitaraftan red edildigini kaldiramamasi , bitaraftanda seni ikna etmek hayir oyle degil diye olur tamam cikalim yada deneyelim demen icin kiskirtma oyunudur.
    --sana; farkindaysan hep ben ugrastim simdi istiosan sen ara demesi de: kenara cekildigini soyluyor; benimde biraz pesimden kos bakalim, diyor, sen de onun ilgisine muhtac kalip kendin gideceksin ayagina.. buda onun tam istedigi zaten,
    baksana sen sitedginde bile ne demis? hani gormek istemiodun simdi ne oldu :KK66: cocuk simdi senin onun pesinden kosmani istedi (ilk red etmistin) emeline ulasiyor gibi

--sana netten naz yapmasi da oyle deil aslinda, istediginde sana yaziyo. tek seni istemiyor o tur kisiler her kizi ister! hepsini ozelmis gibi gosterir ama butun kizlar pesimde kossun bana asik olsun ilgilensin ister.
    arada sana'senin deidgiminle naz yapmasida baska kizlarla ugrastigi bariz ortada vesana vakit bulamiyo, sende naz yapio yazmio benim yazmami bekliyo diosun, yok cnim benim o o sira baskalariyla yazisiyordur :) sen yazincada sanada ilgi gosteriyor.

zaten bu adamdan ne beklenirki?? bu yuzden gozunu ac diye yazdim, uzulme iyi mi yaptim yapmadimmi diye dusunme diye .. onun ne yapmak ve nedemek istedigini siraladim..
    cok simarik kendini begenmisin biri.
    sevgilisi olsaydin inan cok aci cekerdin. seni yerin dibine sokardi, baksana red ettin diye bile hakki yokken neler demiss sana. yarin baska bisey yapar senin ustune atar.. (misal beraberlik vs)

yokyok bu adamlara sakin kanma, En iysini yapmisin
    simdi sen etkilendim filan diyorsun buda sadece onun sana ilgi gostermesinden ve birazda olsun heycan yasamandan dolayi.. eger baskainsanlar tanir isen inan bu adam aklinin ucundan bile gecmez..gecmemelide buna o degeri verme

Son düzenleme: 15 Ekim 2009
  16. 15 Ekim 2009
  17. MyLO

MyLO Hep Mokoko Hep Mokoko Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Senin yerinde olsaydım sen kendini ne mok sanıyorsun diye sorardım o şahısa:nazar:
    Deneme tahtasımıyım ulan ben diye de eklerdim. :mymeka:
    Deneyecekmiş mişş fesupanallahh..kötükedihüso

18. 15 Ekim 2009
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    belki 100 kızla beraber olmuş
    zamanınında 2 kızı birden idare etmiş
    yazını sonuna kadar okumadım bunlar yetti

tüm bunlar marifet tabiii... bunları bile bile ne diye böyle biri ile konuşmaya devam ettin şaştım kaldım

ne diye zamanını harcıyorsun züppe biri için