siz de benim kayınpederim şeker gibi adam diyor musunuz:))?

Konusu 'Anket : üyelerimize sorduk...' forumundadır ve XOXzgxuxrCe tarafından 3 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

?

kayınpederinizle iyi anlaşabiliyor musunuz?

1. evet

75,9%
  2. hayır

24,1%
    3 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : XOXzgxuxrCe
  1. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar benim kayınpederim fıkra gibi adam.konuştuğu zaman bizi çok güldürüyor.eşimle evlendiğimizin ilk yılında eyvah demiştim ama adam aslında şeker gibiymiş.sizinde kayınpederiniz şeker gibi mi yoksa kayın valideyi aratacak cinsten mi:))?a.s.

2. 3 Ağustos 2007
  3. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    evli değilim ama müstakbel kayınpederim melek gibi adam..kimin başı sıkışsa hemen yardımına koşuyo hani son parasını bile ihtiyacı olanlara veren insanlar olur ya o cinsten..altın gibi bi kalbi var ben şimdiden çok seviyorum onu oğlu da ona çekmiş :asigim:

ama benim müstakbel kayınvalidem de çok iyi insan komşuyuz zaten yakından tanıma şansım var Allaha şükür her ne kadar tam olarak onların gelini olacağımı bilmese de :)

4. 3 Ağustos 2007
  5. XOXzgxuxrCe

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    :)) e ne zaman söyleyeceksiniz.hadi.umarım sana karşı değişmezler canım.a.s.a.s.a.s.

6. 3 Ağustos 2007
  7. edakrxsxk

edakrxsxk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

UMARIM ÇOK MUTLU BİR AİLE OLURSUNUZ CANIMMM
    BENDE EVLİ DEĞİLİM AMA SEVGİİMİN BABASIYA HİÇ TANIŞMADIM AMA BANA ÇOK YAKIN GELİYO UZAKTAN TANIMAMA RAĞMEN ANNESİ ÇOK ŞEKER ZATENNNN
    UMARIM HEP BÖYLE OLURRR

8. 3 Ağustos 2007
  9. nnilxuxfern

nnilxuxfern pocahontas Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    196
    Oyy Köle Olurum Ona Ben Okadar çok Seviyorumki Kayinpederimi Saten Azi Var Dili Yok öle Heryere Konuşmas Benide çok Seviyoo Gelini Gibi Deilde Kizi Gibi Görüyo Ben Bunu Hissedebiliyorum. çok Seviyorum Onu Hernekadar Belli Edemesemde çok Seviyorummm

10. 3 Ağustos 2007
  11. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    özgürce ne demezsin benim kayınbabam bi melekki sorma şeytana pabucunu ters giydirir.ben daha önceden de sana yazmıştım buna benzer bi şey benim kaynanam çok iyi bi kadındır ama kayınbabam bin kaynanaya bedel birlikteyken evliliğimi zehir etti bana kıskanç mı kıskanç sinirlimi sinirli ayrı evim var artık adam halen diliyle bizi burda husursuz ediyo valla delirtti beni elalem kaynanasından çeker ben kayınbabamdan bide erkek olcak utanmıyoda kadın gibi her işe burun sokmaya bak yine sinirlendim nerden sordun kız bu soruyu.

12. 3 Ağustos 2007
  13. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0

zaten tanışıyoruz muhabbetimiz var ama biz sevgiliyiz demedik daha ama onlar da biliyo bizimkiler de içten içe şüpheleniyolar biliyolar..ya söyleyemiyoz utanıyoz biz ya özellikle aşkım babasıyla hiç konuşamıyo böyle şeyler napçaz bilmiyom bazen takılıyom ona sen beni söyleyemicen babanlara biz de ömrümüzün sonuna kadar sevgili kalıcaz diye :) inşallah değişmezler canım dediğin gibi

14. 3 Ağustos 2007
  15. XOXzgxuxrCe

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    oyyy tirabzonli seni gördükçe ordaki akrabalar geliyor aklıma.çok sempatiksin:))a.s.a.s.

16. 3 Ağustos 2007
  17. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0

sağoool canım benim inşallah siz de çook mutlu olursunuz Şeniz

18. 3 Ağustos 2007
  19. XOXzgxuxrCe

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ya arakadaşım fena mı ettik bak paylaştın bizimle:))evet haklısın kayınpederin kötüsü de hiç çekilmez.aman boşver be artık ayrısın nasıl olsa.duyma, görme.a.s.a.s.a.s.