siz de bir anda sinirleniyormusunuz

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve minikkuzum tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

6 Nisan 2009
    Konu Sahibi : minikkuzum
  1. minikkuzum

minikkuzum 4 erkeğim ve ben:)) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar benim 11 aylık ikizlerim var bu ara bazen sinirlerim zıplıyor bir kaç saniye onlara kızıyorum ve sonra çok pisman oluyorum sizde de oluyor mu normal birsey mi bu yoksa kendimi daha mı kontrol etmeliyim.bazen çok bunalıyorum olur olmadık seylere

2. 6 Nisan 2009
  3. sule-46

sule-46 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    evet uykusu olup uyumadığı,aç olup ağzını kitlediği zamanlarda bir anlık sini oluyor,gecen gün bilge kızıyprum ama dedim,hemen ağlamaya başladı,çok üzüldüm.seninkiler de ikiz.anlıyorum,Allah yardımcın olsun,kontrol etmek lazım nöronları,yazık sabilerimize.

4. 6 Nisan 2009
  5. aycaaaaaaa

aycaaaaaaa can oğluşlarrıımm :)) Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    163
    olmaması mumkunmu tatlım yaa.. nasılsinirlenio insan.. ama ne varki onlar bişe anlamıo yine yapçaklarıı yapıolar...

6. 6 Nisan 2009
  7. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    gayet normal canım biz tek çocukla buhranlar geçiyoruz senin ki bide ikiz Allah yardımcın olsun
    ama şuda var basit şeylere de kızıp sinirleniyorsan, yeteri kadar dinlendiğin ve uyuduğun halde kendini yorgun hissediyorsan bi tiroidine baktır
    tiroid bozukluklarında aşırı sinir olur tabi sadece bi ihtimaldir
    sadece sinir varsa normal dediğim gibi ikiz kolay değil:teselli:

8. 6 Nisan 2009
  9. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Evet olma mı hiç...

Merak etme yalnız değilsin canım...

Ama geçecek onlar da bri gün büyüyecek.... sabır sabır sabır...

10. 6 Nisan 2009
  11. minikkuzum

minikkuzum 4 erkeğim ve ben:)) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ben zaten hashimato hastasıyım canım.troid rahatsızlığı yani nodülüm de var ondan da oluyor tabi iste çok pisman oluyorum bi anda o yüzden neyse ki yalnız değilim.ama dikkat etmek lazım tabi sağolun kızlar

12. 6 Nisan 2009
  13. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Gayet normal birşey sinirlenmen.Sonuçta sen bir insansın tüm duygularımızın toplamıyla insan olduğumuzu düşünüyorum.Ben oğluma sinirlenmiyorum o konuda çok sabırlıyım hemde acayip dağıtıcı,hareketli bir oğlum var.Ama tabi başka durumlarda başka olaylara başka kişilere sinirlendiğim oluyor.

14. 6 Nisan 2009
  15. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Ben sinirleniyorum ama oğluma psikolojisi bozulmasın diye belli etmiyorum. Oğlum çok uykusuz, çok iştahsız ve çok hareketli. Buna rağmen 1 yaşında oğlum bir kere yeter ama Çınar dedim. Zaten annem beni öldürüyordu. Şimdi yanından kaçıp ağlıyorum. Kaşımı çatmamdan bile etkileniyor ve gece huzursuz olarak uyuduğunu keşfettim. Bende başka şeylere öfkem yansıtıyorum

16. 6 Nisan 2009
  17. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Bende yiğite bir kere kızacak oldum,o gece hıçkırarak uyandı kuzum.sonradan söz verdim kendime bir daha kızmak yok..ama bazen insan gerçekten dayanamıyor o zamanda annemi arıyorum hemen geliyor,ben bir çıkıp dolaşıyorum hava alıyorum...

18. 6 Nisan 2009
  19. mayalihamur

mayalihamur scarface Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tek beni sinirlendiren şey ağzını mıh gibi kapatması yüzünü yana sağa sola çevirip hayır yemicem yapması heleki ilk kaşıkta tadına bile bakmadan. acayip kıl oluyorum
    .'' bi tadına baksan annem bir kez tadsak bak hayatım bir tadına bakalım bak ben yiyorum sende dene seveceksinn hadi tatlım hopppppppp bir iki '' tık yok ıııııı diyor kafa sallıyor. bende hafiften gerilme modu gezinip geliyorum bi on dakka daha uğraş sonra ''
    tadına bakalımmı bakalım bakalım açalım ağzımızı'' tık yok''.
    eeeeeee bi tadına baksaydın yahu bak sinirlenmeye başlıyorum anne sinirlenince çok çirkin oluyorrr çok da üzülüyor hadi tatlım''
    ses tonumun arttığını duyan babamız koşup geliyor '' yahu aç değil çocuk ne vercem diye uğraşıyon''''
    ama altı saattir bişi yemiyo :KK43:((
    ha öylemi tamam o zaman ben konuşayı onla.bak oğlum büyümek için beslenen gerekiyor biz senin dengeli beslenmeni isiyoruz. bir an evvel büyüyüp rahat oynayabilmen için vs vs şeklinde eğitici ve öğretici nutuk b abamızdan. tık yok.. sonra eşimin ses tonu yükselmeye başlıyor yarım saat sonraa '' wayy sıpa dana tosun yemezsen yeme senlenmi uğraşcam ben vs şeklinde konuşma uzayınca ben doğru tabağı mutfağa götürüyorum :KK43:((
    sonra ikimiz birbirimize bakıp loyyyy loyyy loyyy çekiyoruz dana gülüyor :)))