Siz de hamileliğinizde neler hissettiğinizi burda paylaşırmısınız?

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve Hymarry tarafından 9 Mart 2009 başlatılmıştır.

9 Mart 2009
    Konu Sahibi : Hymarry
  1. Hymarry

Hymarry SOLDAKİ SAREE'NİN, SAĞDAKİ HALE'NİN ANNESİ :) Pro Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    Hamile olduğumu heyecanla öğrendiğim ilk günden itibaren inanılmaz duygular içindeyim.Günbegün içimde büyüyorlar :CüvCüv:.Öyle ki;kendmi güvenliliği maksimum olması gereken bir binek aracı gibi düşünüyorum kaydirigubbakcemile3 Yediklerime içtiklerime onlar için daha çok dikkat ediyor rüyalarımda hep onları görüyorum.Evimizde tüm gündemimiz değişti. Doğrusu bu halin çabuk bitmesini istemiyorum ve uzun süre keyfini çıkarmak istiyorum.
    Siz de hamileliğinizde neler hissettiğinizi paylaşırmısınız? a.s.

2. 6 Mayıs 2010
  3. elektraya

elektraya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim de senin gibi duygularım. uzun süre istedikten sonra sanki daha bir farkındalık,daha bir mutluluk oluyor.ben Allah'a şükür hamileliğimi doya doya yaşıyorum tadını çıkartıyorum.süsümü püsümü eksik etmedim tatlı hamis kıyafetleriyle dolaştım her daim.zevkle bebeğim odasını süsledim.kıyafeterini büyük heyecanlarla aldım.ultrasona girişler ayrı bir mutluluktu.rabbim herkese yaşatsın.benim çevremde benim kadar tadını çıkaran olmadı bu işin.milletin hevesi kaçmış ya zorla yaşıyorlar sanki.Allah'ım onu kucağıma aldığım günleri de nasib eder inşallah.:Saruboceq:

4. 6 Mayıs 2010
  5. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Hamile kaldığımda , bebeğime yanlışlıkla zarar vermekten öyle çok korkmuştum ki.
    Henüz yüzünü bile görmediğim , sadece kalp atışlarını küçük muayene odasında göz yaşlarıyla dinlediğim , cm. lik fasulye halini ultrasonda siyah beyaz seçmeye çalıştığım varlığa zarar gelicek diye buhranlara girmiştim. Ve o zaman anlamıştım dünyaya gelince nasılda onun için endişeleneceğimi onu ne tarifsiz seveceğimi.
    Şu an minik prenses 5 gündür ailemizdeki yerini aldı ve bize çekirdek aile sıfatını kazandırdı. Anne olmak kadar güzel bir duygu olabileceğini hiç sanmıyorum. Allah isteyen herkese nasib etsin.

6. 7 Mayıs 2010
  7. Hymarry

Hymarry SOLDAKİ SAREE'NİN, SAĞDAKİ HALE'NİN ANNESİ :) Pro Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    ne güzell topiğim can bulmuşş,
    yeni hamişlerin de teşrifleriyle çiçeklensinnnhihoyyythihoyyythihoyyyt,

ben bu hamilelik uğruna yeniden doğurucam yenideeeeeennnndelikafadulden

8. 9 Mayıs 2010