siz evli hanımlara soruyorum?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve eylulkorkmaz tarafından 4 Eylül 2013 başlatılmıştır.

4 Eylül 2013
    Konu Sahibi : eylulkorkmaz
  1. eylulkorkmaz

eylulkorkmaz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadasım benı eşiyle tanıştırdı. eşiyle cok daha iyi anlaşmaya başladık arkadaş olduk.
    sureklı gırıp cıkıyordum evlerıne. dun esı arabayla beledıyeye gıdıyordu. bende benıde carsıya bırak dedım.
    kıbarlık olsun dıye kabul etti.oturdum carsıya gıttım. donustede aynı saate denk gtrdım. indim.
    benım inip bindiğimi goren komşular laf cıkartmış. arkadasımın kulagına gitmiş benımle konusmuyor ne yapmalıyım?
  2. 4 Eylül 2013
  3. smiter

smiter Üye Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    ne biniyorsun ki arabasına...hadi götürmüş seni dönüşte bir bahaneyle binmeseydin...
    ne kadar dikkat çekilmiş ki dedikodu konumuna gelmiş arkadaşına kadar gitmiş...
    böyle konularda dikkatli olmak lazımmmm
  4. 4 Eylül 2013
  5. sezosh

sezosh Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım arkadaşınla istediğin kadar samimi olabilirsin. eşiyle de istediğin kadar samimi olabilirsin ama arkadaşın yanında olduğu sürece. bence arkadaşın haklı. yani bu güven değil. nasıl desem... sana ve eşine güveniyor bile olsa komşuların bilmem kimin laf çıkarmış bulunması hiç hoş değil. sen evli olsan ve eşinle yakın arkadaşının bu şekilde lafı sözü duyulsa hoşuna gider mi? bence özür dile ve eşiyle de arana mesafe koy. şık olmamış
  6. 4 Eylül 2013
  7. pirayeee

pirayeee Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Aynı gün içinde iki kere denk getirmişiniz adamı nasıl olduysa. Ben olsam o bayanın yerinde aynen kendimi geri çekerdim sizden. Arabasına yalnız bayan almasını istemem çok kıskanç sayılmam ama böyle durumlardan hazzetmem.
  8. 4 Eylül 2013
  9. Hkmt_Krkya01

Hkmt_Krkya01 93.3 ^ 70.4 , yakinda 67.5 ;) Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    48
    Özel Mesaj At
    Arkadasina aciklamani yap. Eger inanmazsa boswer. Sende onu sil hayatndan. Seni bilmesi gerek hadi onu da gectm kocasnn kendisine boyle bise yapmicani bilmesi gereek.
    Sorum olack bi de. Esiyle de küsmüşmü.
  10. 4 Eylül 2013
  11. Hanna3

Hanna3 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Şahsen ben de konuşmayabilirdim arkadaşımla.Bana haber verilebilirdi ya da hani ancak ben derdim kocam seni bıraksın falan diye
    Komşulardan duyduğu için bence kötü olmuş bi de kim bilir ne şekilde duydu
  12. 4 Eylül 2013
  13. ATTRAENTE

ATTRAENTE ACTA EST FABULA Pro Üye

Beğenileri:
    804
    Ödül Puanları:
    113
    Özel Mesaj At
    Arkadaşının eşiyle arkadaş olunmaz

Evli insanın evine, çevresine öyle fütursuz girilmez, eşiyle yalnız kalınmaz

Ahiretlik arkadaşımın eşi eski iş arkadaşımdır, kendisinden önce eşiyle tanışmışlığım var ve iyi görüşürdük. Arkadaşımla evlendiğinden beri adamla sadece bir merhabamız kaldı. O bana gelir kalır, ben ona gittiğimde eşi arkadaşlarıyla çıkar ve geç gelir ve siz hanımlar rahat edin der, usul budur. Arkadaşın eşiyle samimi arkadaşlık olmaz. Şimdi o kadına ne desen inandıramazsın, kurt düşmüş bir kez içine, eminim bu samimiyetle ilgili önceden de rahatsızlığı vardır sadece arabasına binmen meselesi değildir. Durumu anlatırsın ama ben olsam bir daha samimiyet kurmazdım seninle, mesafeyi tutturamıyorsun belli ki . Arkadaşını ara, durumu izah et ve özür dile, zaten daha samimi olma şansınız yok
    Son düzenleme: 4 Eylül 2013
  14. 4 Eylül 2013
  15. lilyum10

lilyum10 Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    Siz evli misiniz?
    Arkadaşınızın durumunda kendinizi düşünün?
    Benim düşüncem hatalısınız. Hadi bindin arabasına, dönüşte nasıl denk getirdin? Dönüştede mi aynı yere gidiyordunuz?
  16. 4 Eylül 2013
  17. kagithavlu

kagithavlu Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Özel Mesaj At
    Sen de birz rahat davranmışsın ya.. sırf arabası var diye de adam şoför olarak kullanılmaz ki ben olsam ben de sinir olurdum. Arkadaşın da kıskanmış ve sahiplenmiş tabii ki…
  18. 4 Eylül 2013
  19. zeytinagaci

zeytinagaci Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    83
    Özel Mesaj At
    kesinlikle katılıyorum.