Siz nasıl davranırdınız?Yardım edin lütfen..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU2 tarafından 21 Nisan 2009 başlatılmıştır.

21 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Bayanlar bu anlatacağım olay tekrarlanırsa bana ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olmanızı istiyorum.. böyle bi durumda nasıl tepkiler vermeli? ben afalladım doğrusu..orada bişey yapamadığım için hala aklıma geldikeçe sinirlerim bozuluyor..

Eşimle birlikte çalışan yani ortağı ,ailecek görüştüğümüz yaşıtlarımız olan arkadaşlarımızın evine gittik ..hani çok soğukların olduğu dönemde ewinin salonu büyük olduğu için çocukları üşümesin diye küçücük bir çocuk odasını oturma odası yapmıştı arkadaşım..tanışalı çok uzun olmadı(1,5 sene falan)ama çok sewdiğim iyi kafa uyuşturduğum kaynaştığım bir arkadaş..kaydirigubbakcemile5işin kötü tarafı çevremde başka bu kadar anlaştığım başka bir arkadaşım daha yok..neyse konuya geleyim..gittiğimiz gün eşim ve ortağı işleri gereği çalışıyorlardı o küçük odada ..ardaşımla bende mutfakta havadan sudan sohbetler edip yemek hazırlıyorduk.son hazırlıklarımızıda yapıp odaya eşlerimizin yanına gittik..onlarda çalışmaya ara verdiler..benim eşimde çok esprili bir insan olur bu tür ortamlarda..sohbet edip gülüşmeye başladık..mutfaktayken havadan sudan konuşan bu kişi nne zaman eşlerimizle bir araya geklsek lafı sürekli döndürüp dolaştırıp cinselliğe ve kendi fiziki özelliklerine getiriyor.(bu arada benim fiziğime ulaşmayı çok istediğini söyleyip duruyo.sürekli spor diyetlerle kafayı yemek üzere.baya bi kilo fazlası var.ayrıca benimkullandığım bütün kozmektikleri sorup öğrenip hemen alıyor.) arkadaşım bayacada rahat bir bayann.giydiği kazağın yakası çok açık değildi ama o küçük odada ben eşinm ve onun eşi sıralandığımız kanepenin karşısında o tekli bir puf koltuğunda bacaklarını açmış sallayarak oturken bi yandanda nedense sürekli eğilerek göğüslerini göstemeye çalışıyordu.beceriyorduda neredeyse eşim ve ben göğüs uçlarına kadar gördük.:1shok::eek: sonrada bi baktım ki ayakalarını sürekli sıkılmadan eşime doğru uzattığı için herhalde..eşimin ayağı onun ayağının üzerinde.. .kafamçokkarıştı:çok üzgünüm:hani yanlışkla olsa bile insan çeker ama ikiside bundan memnunmuşçasına öylece en az bi yarım saat oturdular.eşim bu hareketi bana yaklaşmak istediği ama kalabaklık ortamlarda yaklaşamadığı zamanlarda yapar.ayağıyla ayağımı sever yani..(bu arada eşim biraz alkollüydü ama bilinci yerindeydi.ayrıca çok çekici ve yakışılklı bir erkek hiç deil.hatta hala benim onu nasıl beğenip ewlwndiğime hayret eden akrabalarım var.ama çok sıcak kanlı sewimli,espirili bir insan ..gönül bu işte ..ben çokk sewiyorum kocamı yaa..bunuda belirteyim)ben çok rahatsız oldum tabii bu durumdan ama nasıl bir tepki vereceğimi o anda bilemedeim .çok affalladım yani. belki size göre ne var canım bunda diyebilirsiniz,önemsiz olduğu yada benim kıskançlıktan abarttığımı sanabilirsiniz ama gerçekten ben hiç kıskanç biri değilimdir.ama hareketlerin tamamına şöyle uzaktan bi bakıncada aklıma kötü şeyler geliyor.ama ne arkadaşıma nede eşime konduramıyorum..arkadaşımın ne maksatla yapğtığını gerçekten anlamış değilim..bundan uzun bi zaman ikisinede bahsetmedim, ama geçen gün konuyu eşime anlattım Allah alah ne zaman ya ben hiç öyle bişey hatırlamıyıyorum dedi bıyık altındanda sırıtarak.:kızgın:o zamandan beri bir araya fazlaca gelmemeye dikkat ediyorum en azından eşimle birlikte..ama tamamen görüşmememiz imkansız çünki eşlerimiz birimizin ewinde bir araya gelip çalışmak zorundalar..ne olur bunlardan siz ne anladınız,benim göremediğim birşeylermi var,nasıl tepki veriirdiniz ,tekraralanırsa ne yapmalıyım yazın lütfen..öneri ve görüşlerinizi bekliyorum..:Saruboceq:

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Nisan 2009
  2. 21 Nisan 2009
  3. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    Ay bu nasıl birşey ve siz bu kadar şeye hala sesinizi çıkarmadınız mı benneyaptımki
    Ben çoktan o ortamı terk erder eşime de ağızının payını verirdim..
    Ne demek ayağının üzerine ayağını koyacak eşim de tepki vermeyecek...:kızgın:

4. 21 Nisan 2009
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    Kıskançlık değil ki bu arkadaşım..
    Düpedüz terbiyesizlik..:kızgın:
    Eşinizle konuşmadınız mı?

6. 21 Nisan 2009
  7. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Eşimin ortağı diye samimi olmayın.İlla ki anlattığınız konu için bu yorumu yapmadım.Ortaklıklarda yüz göz olan insanlar sonra birbirlerinin aile hayatlarına bile karışabilir.Bu birincisi,belki de en önemlisi.
    O kadının yaptıkları da pek pervasızca canım.Ne demek eğilip kalkacak,ayağı eşimin ayağının üzerinde gezecek.
    Hiç muhattap olmayın böyle tiplerle.:nazar:

8. 21 Nisan 2009
  9. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bence sen çok fazla iyiniyetlisin, yada kondurmak istemiyorsun arkadaşım.
    Kesinlikle tepkini koy, görüşmek istemediğini de belirt..
    Bence bayan arkadaşınıza da niyetini sorun....
    Hiç çekinmeyin, utanması gereken biri varsa O çünkü.

10. 21 Nisan 2009
  11. Blondes

Blondes Guest

Eşlerimizle bir araya geldiğimizde lafı dönüp dolaştırıp cinselliğe getiriyor demişsiniz.
    Lafını sözünü bilmeyen,oturup kalkmasına dikkat etmeyen bir kadınla niçin arkadaşlık ediyorsunuz o zaman ?
    Ayrıca eşiniz sizin gözünüzün önünde nasıl böyle davranabiliyor nasıl bir cesaret bu ?
    Ciddi bir şekilde oturup konuşmalısınız bu konuyu,rahatsızlığınızı belirtin.
    O kişiyle aranıza da bir mesafe koymalısınız bence.

12. 21 Nisan 2009
  13. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Bu kadının öz be öz ! kocası ne halt ediyor ? :nazar:
    Ben onu merak ettim doğrusu.Çok üzgünüm çoook

14. 21 Nisan 2009
  15. unattainable

unattainable bitter Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ayy bu nedır boyleee???kıskanclık falan degılkı ben hıc kıskanc bı ınsan degılımdr mesela ben olsm ama kıyametı koparırıdım arkdsn basbaya bellı etmıs terbıyesızlık bu..Bence konusmalıydın o zaman gec konusmussun bu saatten sonra bı daha konusrsan bırsey olmasa aralarında bıle ınada bındırebılır erkek bu nolcagı bellı olmaz yanlıs anlamada cnm-tatlicadiarzu-ama dedıgım gıbı bırsey yapma sdce daha dıkkatlı olmalısın gozden bırseyı kacırma derım ben en ufak bırsey dhaa gordgnde al esını karsına konus

16. 21 Nisan 2009
  17. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    uuu beyaa genişlermiş -tatlicadiarzu-
    hiç hoş değil :nazar:

18. 21 Nisan 2009