siz ne aldiniz yada alacaksiniz

Konusu 'Bir önerim var !' forumundadır ve Zilanur tarafından 4 Şubat 2010 başlatılmıştır.

4 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Zilanur
  1. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    selam arkadaslar ya az kaldi sevgililer gününe...
    ve ben daha ne alacagimi bilemiyorum:KK43:
    bir erkege bir sey almak cok zor...
    ya parfüm alirsiniz ya üst alt birseyler ya baska?????

ilginc degisik bir sey almak istiyorum ama neee???

siz ne aldiniz yada aklinizda ne var?

2. 4 Şubat 2010
  3. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    vallahi ben çıkma yıl dönümümüzde ona spor bir mont almıştım 90 tl ye o bana 10-15 liralık kıytırıktan tarihi değişen bir masa saati almış.hediyenin iş büyüğü küçüğü değil onu da ben sürekli alıyorum diye utanma belası almış.yoksa yıl dönümümüze kadar çöpünü görmedim.sevgililer günü doğum günüm hiçbir şey almadı.ona göre maddi değeri önemli değilmiş.ben de önemsemem ama dedim ki ona hiç bilmiyorsan hediye almayı 5 liralık bitane kırmızı gül al o bile bana yeter.tahta masa saatini bana öğrencilerim bile getiriyor.acayip bozuldum.bu adam bir de doktor.para sıkıntısı yok.gelelim ben ne alacağım hani maddi değer bilmem ne önemli değil ya 10-15 liralık uyduruktan bir şey alacağım.yüz ifadesini merak ediyorum.ben ona parfümler deri cüzdanlar kemerler mont neler neler aldım.konu maddi değer değil.ama yaşına göre hediye alsın.ilkokul öğrencisi miyiz.

4. 4 Şubat 2010
  5. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yok ya bukadar da olurmu, hemde doktor....
    benim esim 1 ay oluyordu almanyaya geleli benim dogum günüme bir demet gül, kristal sekerlik birde kedili cupa bardagi aldi:)

canim yol bilmez iz bilmez yine bir yere girip birseyler aldi, süsledi hediyeleri....

bayana hediye almak cok basit ama gel gelelimki adama hedi almak cok zor....

biricik_06
    insallah sana bu sefer cok güpzel seyler alir

6. 4 Şubat 2010
  7. MargaRin

MargaRin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    tabiki hiçççç....
    kapitalist sistemin dayatmaları bunlar.
    bir de şu kadarcık bişiii reklamları da başlar yakında..herşey güllük gülistanlık ya...

8. 5 Şubat 2010
  9. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    erkeğe de bir çok hediye var aslında. tutuuğu takımın saait forması vb. eşyaları alınabilir.

şık kol düğmesi kravat mendil seti...

ona özel çevçeveletilmiş kendi resmi. bu uyurken çekilmiş bir resimde olabilir çok sevdiği bir resimde.

balık gibi hayvanları beslemeyi seviyorsa balıkda alınabilir. :)

ben hediye almadım almayacağımda. onun da almasını istemiyorum.

10. 5 Şubat 2010
  11. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    eşim klasik tarz sever.. ofisine antika görünümlü masa üstü telefon aldım ben..telefona baktıkça beni hatırlasın diye:)))

eşininizin hoşlandığı şeyleri düşünün biraz.. illa parfüm, kazak değildir hediye..

12. 5 Şubat 2010
  13. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    hiçbir şey almadım almayacağım da
    sevgililer günü diye bişeye inanmıyorum ben
    tamamen insanları sömürmek için uydurulmuş diğer günlerden hiçbir farkı olmayan saçma sapan reklamlarla 5tl.lik gülün 50 tl.ye satılarak insanların kanına girildiği gündür benim için
    eşim bana bi gün hediye alıp aşkım seni çok seviyorum diyecekse hiç sevmesin

14. 5 Şubat 2010
  15. wanessa

wanessa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bizim de ilk sewgililer günümüz...gecende konuştuk ..bana zaten bize hergün sewgililer günü dedi..ewet hemen hemen hergün zaten güzel sözler sarfediyo ,,birlikte güzel zamanlarda geciriyoruz..ama ne bilim ben yine de önem weriyorum bu güne..hafta sonu cıkıp bakıcam bişiler..orjinal olması önemli tabi ama hakikaten erkeklere hediye almak daha bi zor..bilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

16. 5 Şubat 2010
  17. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    bende alıp almamakta kararsızım.yenı oglumuz oldu 26 gunluk suanda...
    rabbım bıze en guzel hedıyeyı verdı zaten...
    ama yınede gullu kalplı uyku setı alsam evımıze ne ıyı olur...
    zaten ıhtıyacımız da var buna...
    ay kızlar cokmu sacma olur..........

klasık gıyınmıyor kı kol dugmesı kravat vs alayım...saaat da kullanmıyor benım eşim.cakmak vs de olmaz.en son hedıyem kazak almıstım ona...
    kızlar yardım...3 yıllık evlıyız.gecen sevgılıler gununde bana altın kolye almıstı ama
    ben bısey almamıstım...Ondan oncede yavru muhabbet kuşu almıştı...buseferde yemege cıkaracak sanırım.malum evde cok bunaldım son zamanlarda...
    bıze zaten hergun sevgılıler gunu de,benım maksadım bu bahaneyle hedıye almak...
    LÜTFEN ARKADAŞLAR YARDIM...

18. 5 Şubat 2010
  19. nelit

nelit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizde birbirimize hiçbirşey almayacağız biz zaten böyle saçma sapan günleri kutlamıyoruz para tuzaklarından başka bişey değil çok gereksiz ve saçma bi gün tabiki bu benim fikrim insan sevdiğine gönlünden geçtiği zamanda hediye alabilmeli sırf günün adı var diye değil