Siz ne yapardınız???

Konusu 'Kişisel Gelişim' forumundadır ve HuzunAla tarafından 11 Aralık 2006 başlatılmıştır.

11 Aralık 2006
    Konu Sahibi : HuzunAla
  1. HuzunAla

HuzunAla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Öyle bir noktaya gelmişsiniz ki!.. Artık kaybedeceğim bir şey yok, bir eksik bir fazla hiçbirşey değişmiyor!..

Şöyle bir yoklayın kendinizi bakalım.. Ne yapardınız??

Aklınınızın bir köşesin de kalan ama bir türlü cesaret edip yapamadığınız şeyler var mı arkadaşlar???

2. 23 Aralık 2006
  3. cemrem

cemrem Guest

evet var hamile kalmam icin benimle fazla ilgilenmeyen dr umu yakinda dovecem galiba sac bas girisecem kariya....icimdeki huzursuzluk gider en azindan...gozum kararmis artik...ya bu ulkeyi (hollanda)terkedicem sirf bu yuzden yada o dr a bulasacam...sabrim tukenmek uzereeeeeee...

4. 23 Aralık 2006
  5. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488
    Bende milli eğitim 'e ve devlet memurlarına dalcam az kaldı :sm_cool: 3 yıldır üniversiteye gitmek için ugraşıyorum ama önümde hep engel oluyor ( sabır sabır sabır allah ) :1yes2: :eek:klava: :eek:klava: :dance: :dance:

6. 13 Şubat 2007
  7. efeckt

efeckt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    valla bana süper bir eğütüm verip ondan sonrada iş bulamamama bir şekilde sebep olan okulumu yerinden sökmek bombalamak yerinden kaldırmak filan isterdim heralde iiçndeki hocalarla birlikte....

8. 13 Şubat 2007
  9. txixlsxixm

txixlsxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    böyle bir durumda hiç kalmadım ama kalsaydım bu insanları katleden hapishanedeki tüm mahkumları kurşuna dizerdimmmmmmmm........oh be öldürdüm hepsini..