siz olsanız çocuklarınızı bırakırmıydınız

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve sel tarafından 8 Kasım 2008 başlatılmıştır.

8 Kasım 2008
    Konu Sahibi : sel
  1. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    şimdi kızlar bişey dicem daha doğrusu önce anlatcam sonra sorcam...

benim bi tanıdığım var kim diye sorayın. gençken komuşusunun oğluna aşık ama erkeğin ailesi istemediği için bi şekilde ayırmayı başarıyorlar ve oğullarını evlendiriyorlar. kız da evleniyo...
    yıllar sonra tekrar görüşmeye başlıyorlar evliyken adının eşinin maddi durumu oldukça iyi ve gençlik aşkınıın da kötü. fakat kadın üç çocuunu bırakarak gençlik aşkına dönüyor ve adamın karısıyla aynı evde yaşamaya başlıyorlar. size sorum şu diğerlerin hepsini geçtim siz olsanız çocuklarınızı bırakır mıydınız,?

ben şu kdarını söylemek istiyorum anne değilim henüz evli bile değilim ama çocuğun başka bişey olduğunu düşünür ve sevgisinin başka bişey olduğuna inanırım. evet yorumlarınızı bekliyorum...

2. 8 Kasım 2008
  3. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    demekki o kadin anne degil, hic bir zaman anne olmamis...
    sadece üc tane insan dogurmus o kadar...
    bir bayan icin cocugu olduktan sonra bütün öncellikler degisir...
    yasamak daha bir anlamlasir cünkü anne olursunuz...
    size muhtac bir kücücük yürekli bir insan var ondan baska bir sey düsünemezsiniz bile...
    ben büyük konusmak istemiyorum allah kimseyi sasirtmasin ama ben böyle birsey yapamazdim...
    bu bencilliginde ötesinde birsey bunun hesabini ne bu dünya nede diger tarafta veremez insan...

4. 8 Kasım 2008
  5. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    valla helal olsun ne deyim...hatun kişi bambaşka boyutlara girmiş.........aşkta gurur olmaz, aşkın gözü kördür ama bu kadarına da pes........benim için eski aşka dönmek falan filan hikaye....adı üstünde eski.....evlendin mi bitti....ama yok ben kocamla mutlu olamıyorum diyorsan ayrılırsın o ayrı....ama gidipte başkasının evinde..adamın karısıyla yaşamak, çocuklarımı bırakmak....abooooooooooooo........valla bence çocuklarını bırakması bu kadın ve çocukları açısından en hayırlısı...ne öyle klan gibi grup halinde mi yaşayacaklar, o çocukların psikolojisi ne olacak..ben burda mağdur olan adamın karısı ve kadının kocasına acıdım.....kadının ne koşulda başka bir kadını evinde kabul ettiğini bilmediğim için onun hakkında yorum yapamam.....çocuklarını bu durumda bırakmakla iyi yapmış...

ama senin sorduğun çocuklarınızı bırakıp gider miydiniz? ben çocuğumu kolay kolay bırakıp gitmem...(çok anormal durumlarda yorum yapamam Allah büyük konuşturmasın) zaten onu dünyaya getirmek için o kadar beynimi yormuşum, karnımda taşımışım, emek vermişim...nereye bırakıp giderim ya....ben nereye o oraya...eğer benim yanımda kalması daha hayırlıysa....

6. 8 Kasım 2008
  7. cinsilatif

cinsilatif sana emanet... Pro Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    163
    bu soruya evet bırakırdım diyecek bi kadın olduğunu sanmıyorum
    ama bırakan da bi kadın sonuçta
    benim aklım almıyor bunu
    hangi duyguyla nasıl bi açıklamayla anne evladını bırakır.bilmiyorum...

8. 8 Kasım 2008
  9. min

min Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    demek ki yılların heyecanı ve özlemi ile sadece duygularını dinleyip çocukları bırakmış ve herşeyi göze almış...

aklı başına gelince naptım ben amaniiiiin diyecek ve çocukları için yanmaya başlayacak....

10. 8 Kasım 2008
  11. _ConversE_

_ConversE_ Nam-ı diğer extreme:)) Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

şaşırmıyorum böyle konularasenağlama
    sadece çok üzülüyorum yazıksenağlama
    rabbim böyle düşüncedeki insanlara evlat vermesin diyorum sadecesenağlama
    şimdi o çocukların ne suçu var,ki bunları yaşasınsenağlamasenağlama

12. 8 Kasım 2008
  13. EU2

EU2 Guest

tüü onun sıfatına...:eek:klava:

3 çocuğunu bırakmış,eski sevgilisine kuma olmuş...

Annelik bu mu...benneyaptımki

:kızgın:

14. 8 Kasım 2008
  15. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    :1shok:İnanmıyorum evlendiğim adamdan aramızda aşk olmadan 3 çocuk yapıcam aklım almıyor... aşk olmadığı belli tekrar görüşmeye başlayıp herşeyi arkada bıraktığına göre....kötükedihüso
    Nasıl gurursuz bir davranış gidip adamın karısıyla beraber yaşamak kötükedihüso:eek:klava:
    Nasıl vicdansızlık 3 yavruyu arkada bırakmakkötükedihüso:mymeka:
    çok sinirlendiiiiiiiiimmmmmm elimden bir kaza çıkar böyle bir insan görsem
    Dilimden bir kaza çıkmadan susmak istiyorum aslında kötükedihüsokötükedihüso
    Dün gece eşim tv. kapatıp kalk yatıyoruz böyle yapacaksan tv. izleme diye kızdı bana nedeni ne mi? Kimsesiz çocuklar kaldıkları yerleri gösterdiler dayanamadım pırıl pırıl gözleriyle bakıyorlar dünya ya daha 7 yaşında yavrum en büyük çocukmuş ondan sonra 3 kardeşi daha varmış nasıl vicdandır doğurup sahip çıkmamak
    Hiç mi aklın yok birisini doğurdun bakamadın yuvaya verdin hatta terk ettin neden 2 neden 3 neden 4 kötükedihüso

Yavrum birde diyor ki sunucuya ailem izliyorsa onlara selam göndermek istiyorum
    Oooofffff nasıl zor geliyor onların o masum bakışlarını sadece izlemek
    Kaldı ki çocuklarımı bırakıp beni zamanında istemeyen ailesine lafını geçiremememiş ben onu seviyorum diyip bana sahip çıkamammış gitmiş birde evelenmiş bir adam için 3 tane dünya güzeli evladımı bırakıp birde karısıyla oturmaya başlıcam kötükedihüso
    Daha çok bekler o tren kaçtı der yüzüne bakmazdım...
    Ben o kadar gurursuz ve vicdansız olamam açıkcası

Son düzenleme: 8 Kasım 2008
  16. 8 Kasım 2008
  17. tinkimi

tinkimi meleğim ünüversiteli:):) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende şaşırmıyorum artık böyle davranan kadınlara en yakın örneğini canlı yaşadım
    yan apartmandaki komşum 2 çocuğu vardı başka bir adamla beraber oldu
    adam çocukları istemedi büyük olan kızdı kaçtı gitti evlendi ama çok şükür
    mutlu kız 20 yaşında küçük olanda 17 yaşında erkek çocuk ilgilenmedi oğluyla kadın
    ve gencecik oğlan intihar etti senağlamasenağlamasenağlama
    buda bir anne işte tabiki anne denirse ağlamadı üzülmedi bile oğlu ölünce
    terbiyesiz kurtuldum dedi
    ve ben anlatamam size o kadına hissettillerimi daha ne yazamıyorum bile senağlamasenağlama

18. 8 Kasım 2008
  19. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146

Oğlu intahar etti ve kurtuldum dedi öylemiiii kötükedihüsokötükedihüso
    Allahım daha neler duyucam ben yaaa senağlamaÇok üzgünüm çoook
    Hiç mi Allah korkusu yok bunlarda
    llahım sen kullarına akıl, fikir, vicdan biraz gurur biraz namus ver yarabbim :Saruboceq::Saruboceq:şutarafagittikötükedihüso
    İçim acıdı gözlerim doldu resmen senağlama