Siz olsanız nasıl davranırdınız?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve ameliee tarafından 25 Kasım 2009 başlatılmıştır.

25 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ameliee
  1. ameliee

ameliee dileğini tuttu!:) Pro Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    erkek arkadaşım yine memleketine gitti. mafoldumben
    Artık benim sabrım taştı.2,5 senedir beraberiz.ılk zamanlar evlilik,tanışma,ev vb. konularda konuşuyoduk.1 senedir çok streste olduğu için bu konular hiç açılmadı,bende çok üzerine gitmedim ama daha beni ailesiyle bile tanıştırmadı.Buda beni çok rahatsız ediyor. :mymeka:
    Bide her tatilde iş güç yok direk memlekete. akannehir
    Yazları 4 ay yoklar ailecek Eylül'e kadar gelmiyolar.
    Bayramlarda sömestr tatillerinde ordalar.
    Hele bu sefer annesi babası gitmedi o tek başına gitti orda evinde oturuyo anlamsız bi şekilde. :eek:lmaz:
    Hadi kafasını dinlemek istedi dedim,sıkılmıştır normaldir.Yine anlayışla karışılamaya çalıştım.
    Bugün gidecekti,bütün gün bekledim heralde gitmeden 5 dakikada olsa görüşürüz diye.Beyefendinin akvaryum manyaklığı tuttu onları temizlemekle uğraştı ve biz görüşmeden gitti. :gitme:
    Bende ağzıma geleni söyledim,sen ne düşüncesiz insansın bana verdiğin değer bu kadar işte dedim.
    Arkadaşlar böyle bir düşüncesizlik olabilirmi sizce?benmi çok abartıyorum sizce nasıl davranmam gerekir fikirlerinizi almak istedim :1no2:

2. 25 Kasım 2009
  3. mecbue

mecbue se sipşaşe fokaye reğuğ:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    sen aslında haklısın ama erkekler malesef bizler kadar düşünceli olmuyolar

4. 25 Kasım 2009
  5. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    cnm senı sevdıgınden emınmısın.nasıl vedalasmadan gıder.allah korusun yolda bısey olsa.yada sana bısey olsa.artı 2,5 senedır tanıstırmaması da coook garıp

6. 25 Kasım 2009
  7. ameliee

ameliee dileğini tuttu!:) Pro Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    bazen söylüyorum ona sen beni sevmiyosun diye sonra bana gözler dolu dolu sen benden ayrılmakmı istiyosun diyo dayanamıyorumda mafoldumben
    ve 2,5 senedir bana gerçekten çok yardımı oldu hayatımı düzene soktu,okul okumamı sağladı ama bu davranışları beni çok üzüyo gerçekten anlam veremiyorum napıcam bilmiyorum ailesiyle tanışma konusuna gelince bahanesi şu ailesi gayri resmiyetten hoşlanmıyormuşşş :eek:lmaz:

8. 25 Kasım 2009
  9. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    ailesi ile tanistirma konusunda haksizsin.. bu birlikte vereceginiz bir karar olmali. oyle ben istiyorum tanistirsin beni diyemezsin. neticede herkes kendi ailesini bilir. nasil davranirsa iyi olacagini da hesaplar.
    ama su gorusmeden gitmesi bence buyuk bir soru isareti. nedir yani akvaryumu biraz daha hizli temizleyemez miydi? enteresan.. bu konuda kizman normal.. ama o senin peisne dusmuyorsa sen neden ustune dusuyorsun ki?
    gitmeden seni gormeye calismayan nedensiz yere hem de adama gidip bunu soylemek bile gereksiz sanki.

10. 25 Kasım 2009
  11. Kardelen

Kardelen çok şükür Pro Üye

Beğenildi:
    2.358
    Ödül Puanları:
    538
    O zaman resmiyete döksün olayı canım..

Beklediği bi şey mi var anlayamadım ben kaç yaşında?

12. 25 Kasım 2009
  13. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bir insanla 2.5 yıldır berabersen ailesiyle gorusmek istemen en dogal hakkın ve bunu yapmayan erkek hakkındada acaba ciddi degilmi dusunmekte oyle.. bu konuda haklısın dusuncesizlik etmis seni gormek yerine akvaryum temizlekde ne demek.. surekli bu sekilde davranıyorsa sende ona aynı ilisizligi goster veya al karsına konus

14. 25 Kasım 2009
  15. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.298
    Ödül Puanları:
    463
    o zaman söz yapalım diceksin daha doğrusu onun demesi lazım ama pek diyeceği yok gibi
    anlattıklarında da abartıyormuyum demişsin hiç te abartmıyorsun, ailesi bile memkelete gitmiyorken o niye koşa koşa gidiyor ki, ne var memlekette onu bu kadar çeken
    bilmiyorum bu işte bi terslik var bence, asıl o mu senden ayrılmak istiyor ne
    CADIARZU

16. 25 Kasım 2009
  17. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    Ya acaba memleketınde sevdıgı bırı mı var.hanı oyuzden herzaman gıdıyor olmasın.senı uzmek ıstemem mugecık ama aklıma bu geldı.ayrıca madem resmıyet yapın bır soz,2,5 sene tanımak ıcın bayagı yeterlı bır zaman

18. 25 Kasım 2009
  19. inspectorgadget

inspectorgadget Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    2.5 yıl oldu diye niye hemen evlilikmiş ailesiyle tanışmaymış diyorsun ki.. hayal kurarsaınız konuşursunuz ama ciddi ciddi istiyorsun sen o buna maddi ya da manevi olarak hazır değildir belki.. hem evlenmek istiyorsun madem bi ömür geçirmenin yanında 2.5 yıl çok uzun bi zaman değil.. benim 5 yıllık ilişkisi olup daha sevgilisinin annesini görmemiş arkadaşlarım var.. ben de 2.5 yıl sonra falan tanıştım sevgilimin annesiyle ama öyle kız arkadaşı olarak aman da evlenelim diye değil.. kimi anne baba despot olur resmiyet, ciddiyet olmadan tanışmak istemezler yüz göz olmamak adına

o memleket olayına gelince saçma 4 ay gidip orada oturuyorsa tek başına, annesi babası git git diye başının etini yiyor da söyleyemiyorsa o ayrı tabii ama seni gelip görmesi lazımdı

Son düzenleme: 25 Kasım 2009