Siz olsanız ne hissederdiniz?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sedef8181 tarafından 24 Ocak 2010 başlatılmıştır.

24 Ocak 2010
    Konu Sahibi : sedef8181
  1. sedef8181

sedef8181 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar.Empati yaparak soruma yanıt verebilirmisniz?.Eşinizle iyi anlaşıyorsunuz,saygılı ve değerli biri ,sizi kırmamaya çalışıyor..Herneyse benim bu iyi eşim bugün bana "Seni ilk gördüğümde güzel bulmamıştım.Şu an seni daha güzel buluyorum.Seni çok seviyorum." dedi..Biz görücü usulü evlendik ve 4. gün görüşmemizden sonra hemen nişanlanmak zorunda kaldık.1 buçuk yıllık evliyim.Şimdi sizin eşiniz size böyle derse ne düşünürsünüz?Kendinizi nasıl hissedersiniz?Canım çok sıkkın ,yardımcı olurmusunuz kızlarfisfisfis:çok üzgünüm:

2. 24 Ocak 2010
  3. dejavu_one

dejavu_one ''Allah'' de, gerisini bırak.. Pro Üye

Beğenildi:
    3.951
    Ödül Puanları:
    238
    Şu anda seninle evli ve bir yuvanız var zaten istemese seninle evlenmezdi. Nişanlanmka zorunda kaldık demişsiniz ne oldu bilmiyorum ama evliliğinizde sorun yaşamıyıyorsanız, size saygılı ve sevgiyle davranıyorsa sorun yok demektir. Sonuç olarak erkekler hemen bir kızı görür görmez beğenemeyebilirler ama zaman geçirdikçe hem dış güzelliğini hemde insani özelliklerini farkedip daha da bağlanırlar önemli olan anlaşmanız bu yüzdenbunlara takılma. Sende aynı şekilde eşini ilk gördüğünde beğenmemiş olabilirdin ama sonradan beğenilecek özelliklerini farkedip her geçen gün biraz daha bağlanırdın bu onu şu anda hala sevmediğin anlamına mı gelirdi tabiki hayır...

4. 24 Ocak 2010
  5. sedef8181

sedef8181 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet canım önemli olan anlaşmamaız fakat bana güzel olduğumu söylemiyor.Bende bir bayan olarak duymak istiyorum yoksa kendime güvenim gidiyor.Beni çirkin buluyor diye yatak odasında da rahat olamıyorum anladınız mı beni

6. 24 Ocak 2010
  7. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    son günlerde onu kıracak bir davranış ya da sözün olduysa, öcünü almıştır. :))) ayrıntılı bi düşün bence.

8. 24 Ocak 2010
  9. katrem

katrem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    148
    ay canım bence çok fazla kurcalama
    hadi nişanlandınız kanı ısınmasa güzel bulmasa evlenmezdi
    sen kendini güzel buluyorsan bunu ona da hissettir
    kendine güven yani emin o senin onu yakışıklı bulup bulmadığını kafasına takmıyordur

10. 24 Ocak 2010
  11. yesildiyar

yesildiyar Babasının Markvelası Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    arkadasım nısanlısını ılk gordugunde hoşlanmadıgını soylemıştı ama suan nısanlılar ve cok sevıyor olabılıyor bence kalbınızı bozmayın.Hem sevmese sıze sevıyorum dermıydı

12. 24 Ocak 2010
  13. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    benim erkek arkadaşım da bana demişti kendi açıklamasına göre sadece görüntü olarak değil de hareketlerle birlikte değerlendirdiği için şimdi çok daha güzel buluyomuş beni

14. 24 Ocak 2010
  15. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    fikrimizi sormuşsunuz eşim bana böyle dese, canım sıkılırdı evet ama kendime dert etmezdim ama . sen de çok dert etme sonuçta güzel bulmasa evlenmezdi.öylesine söylemiştir

16. 24 Ocak 2010
  17. cicekbocek

cicekbocek Mantık yoksa akıl boştur Üye

Beğenildi:
    838
    Ödül Puanları:
    238
    ben de seni yakışıklı bulmamıştım, ama şimdi gözüme baya yakışıklı görünüyorsun de bakalım :) tepkisi ne olacak :)

18. 24 Ocak 2010
  19. Arkadas

Arkadas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Canim, demekki sadece guzelliginle degil baska ozelliklerinide dikkate alarak evlenmis demekki. Hem seni simdi daha guzel bulmasi kotu degil bence..... begenmese evlenmezdi.... birde her daim bakimli olun derim ben.