siz olsanız ne yapardınız, özellikle çocuklu anneler..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve simali tarafından 8 Haziran 2010 başlatılmıştır.

8 Haziran 2010
    Konu Sahibi : simali
  1. simali

simali Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bir arkadaşımın büyük bir problemi var ne yapacağını bilemiyor.. Bu arkadaşımın 3 yaşında bir oğlu var eşiyle problemleri var, kıskançlık, kılık kıyafete karışma gibi her evlilikte olan problemler fakat bu arkadışımı boşanma seviyesine getiren asıl sorun şöyle eşi çocuk doğduktan 1 sene sonra arkadaşıma şöyle bir cümle kuruyor, herkes hata yapabilir mert benim oğlum olmasada onu çok seviyorum diyor... arkadaşım önceleri eşinin ne demek istediğini anlamamış sonra kafasına takılmış bana da anlattı bence seni başkasıyla aldatmakla ve o kişiden çocuk yapmakla suçluyor dedim ve şimdi arkadaşım bu sebepten dolayı boşanma kararı aldı... eşine sordum neden böyle düşündün diye, kayda değer önemli birşey söyleyemedi, yok regl döneminden önce birlikte olmuşlarda bu dönemde çocuk olmazmış, anne kan grubu 0 babanınki A bebeğin kanı 0 efendim neymiş Ave0 dan 0 grubu çocuk olmazmış..dedi.. şimdi arkadaşım babalık testi yaptırıp bu adamdan boşanacak siz olsaydınız ne yapardınız...... ayrıca bu arkadaşımın anne ve babası yok kendi başına ayakta durmaya çalışacak kiralık ev v.s.

2. 8 Haziran 2010
  3. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    866
    Ödül Puanları:
    203
    Aynısını yapardım.
    Dna testi yaptırır,mahkemeye sebep olarak eşimin bu tavrını sunar ve boşanırdım.
    Nafakayıda alırdım.
    Böyle adam çekilir mi resmen başkasıyla yattın diyor adam alenen..!!

4. 8 Haziran 2010
  5. viva la vita

viva la vita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Erkekler neden bukadari igrenc ya. Madem süpheleniyorsun, al cocugun sacinin telini git babalik testini yap hickimse anlamadan, senin icin rahat etsin. Bu ne yani. Yazik degilmi, nekadari yipratiyorlar insani durduk yere. Valla keske yuvasi yikilmasin diyecegim ama böyle bir adamla ben beraber olabilirmiyim, cok zor, yani gercekten arkadasina kalmis. En azindan hemen bosanmasin ama ayrilsinda akli basina gelsin belki ise yarar. Valla cok kötü bir durum, Allah arkadasina sabir versin.

6. 8 Haziran 2010
  7. devrimc66

devrimc66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    benim esim bana bu sekilde davransaydi bende bosanirdim...daha fazla yara almadan yol yakinken ayrilirdim...bana güveni olmayan eslen nasil hayatimi devam ettirebilirimki..heleki böyle bir durumda.hic kaldiramazdim...

8. 8 Haziran 2010
  9. areen

areen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    113
    canım ya bu adam nebiçim birşey, resmen karısının kendinden boşanmasını sağlamış.
    bildiğim kadarıyla bebek annesinin kanını alır, babanın kanını aldığı taktirde kan uyuşmazlığı olur ama bu gerçek babası olmadığını kanıtlayan birşey değildirki. resmen birşey bahane etmek istemiş ve bu iğrenç iftirayı atmış arkadaşınıza.
    bence arkadaşınızın gerçekten canını çok sıkıyorsa bu durum kesinlikle babalık testinide yaptırdıktan sonra dava açsın yüklü tazminat+nafaka talep etsin......
    Allah yardımcısı olsun canım... gerçekten sinir bozucu bir durum...

10. 8 Haziran 2010
  11. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Paranoyaklık derecesinde dengesiz bir adammış.

O adam arkadaşınızın hayatını zindan eder, akıl sağlığını yitirir kadın Allah korusun.

Yaptırsın testini, fırlatsın suratına, bassın kıçına tekmeyi.:umursamaz:

12. 8 Haziran 2010
  13. simali

simali Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yorumlarınız için çok teşekkürler bende aynısını söyledim boşanması gerekiyor, çocuk için çok üzülüyor birde ekonomik boyutu var tabi baya bir zokluk çekecek 2 kardeşi var evli onlar sana destek olurlar dedim...

14. 8 Haziran 2010
  15. elektraya

elektraya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    evlilik hayatında insan kavgada veya değil eşinden bir çok söz işitiyor.çoğu da unutuluyor ama namusa gelen laflar unutulmuyor malesef.arkadaşınızın eşi çok büyük kabalık yapmış affedilecek şey değil.bu adam bırakılıp o çocuğu bir daha görmemeyi hakediyor ama işte çocuğa yazık.kararsız kaldım.bilmiyorumkismile

16. 8 Haziran 2010
  17. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.349
    Ödül Puanları:
    363
    Oooo adam iftira atmış,resmen eşinin namusundan şüphe ediyor!!!!
    Boşansın ya,bugün bunu diyen yarın kimbilir neler söyler..
    Hastalık falan değil bu be terbiyesizlik bence!!!:kızgın:

18. 8 Haziran 2010
  19. simali

simali Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet arkadaşımda çocuğu için çok üzülüyor ama böyle yaşanmazki... eşi önce kabul etmedi babalık testini, eşi özür dilemiş ama arkadaşım ona inanmıyor babalık testinde ısrar ediyor sonra boşanacak....