Siz olsanız ne yapardınız?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve irem.54 tarafından 18 Şubat 2010 başlatılmıştır.

18 Şubat 2010
    Konu Sahibi : irem.54
  1. irem.54

irem.54 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar size bişey danışmam lazım bi sevgiliniz var 3,5 yıldır berabersiniz ve çok seviyosunuz oda sizi çok seviyor biliyosunuz bi suça karışıyor olayda oda var kaçtığı sürece onun için bi çıkmaz oluşuyor bunun farkındsınız ama biran önce teslim olsa belki 1 ay c.evinde yatıp çıkıcak polis size kadar ulaşıyor sizden onu istiyor aynı şekilde poliste teslim olursa fazla ceza almıcağını ve onu eğer siz yakalatırsan yine teslim oldu gibi göstericeğini sölüyor. Fakat onu yakaltırsanız sevgilinizin size olan güveni sarsılıcak onun arkasından iş çevirmiş gibi olucaksınız. ve polisten onunla görüştüğünüzü gizlerseniz sizde sıkıntıya düşüceksiniz. Böle bi ikilem de siz olsanız ne yapardınız...

2. 18 Şubat 2010
  3. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    ben şahsen geleceğini kendi elleriyle karartmış bir insanla birlikte olmaya devam etmezdim.
    ayrıca siz polise yerini ihbar etseniz de teslim olmuş gibi görünmez sevgiliniz; yakalanmış olur. bu muhtemelen sizden yerini öğrenmek için söylenen birşeydir.
    ben olsam ihbar etmezdim ama ayrılırdım. siz onu ihbar etseniz bana güveni sarsılacak diyorsunuz ama o sizi ve geleceğini düşünmeden suça karışmış..

4. 18 Şubat 2010
  5. syhbyzp

syhbyzp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayrıl hemen

6. 18 Şubat 2010
  7. irem.54

irem.54 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ne kadar kolay ayrıl diyebiliyosunuz... :çok üzgünüm:

8. 18 Şubat 2010
  9. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    teslim olmasina ikna etmeye calis
    eger olmuyorsa
    ya teslim olursun yada iliskimiz burda biter deyip ayrilman daha mantikli olur
    senin basinda belaya girmesin sonra ,sucluyu koruyorsun derler:sinifsinif:

10. 18 Şubat 2010
  11. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Telsim olmasını, olmazsa ihbar edeceğini söyle. Sonra da ayrıl. Kocan bile olsa suç işlemiş bir insandan tereddütsüz ayrıl derdim. Kaldı ki sevgilin. Tabi suçun ne olduğu da önemli. Uyuşturucu başka yolda trafikte biriyle istemeden tartışamya girip karşılıklı laf dalaşında hakaret etmek başka, hırsızlık başka. Ama yine de suç suçtur.

12. 18 Şubat 2010
  13. irem.54

irem.54 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Söyledim biraz zaman lazım dedi ama farkında değil zaman uzadıkça ceza alma şansı daha yüksek ama o buna inanmayıp kendi bildiği şekilde halletmeye çalışıyor ne yapıcağımı bilmiyorum çok seviyorum bazen diyorum yakalatayım onun iyiliği için polis bile sevgilini seviyosan onu düşünüyosan biran önce bize gelmesini sağla babane umrumda değil diyosan biz zaten onu er geç alırız ama öyle daha çok ceza alır diyo anne babasıda söylemeyiz senin yaptığını o bilmez diyo oooff

14. 18 Şubat 2010
  15. pinkystar

pinkystar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben ayrılırdım arkadaşım...

16. 18 Şubat 2010
  17. irem.54

irem.54 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok düşündüm yüzyüze görüştk kendisiyle şu tek sıkıntım ordan çıktığımda seni görüp görmemek ben ordan çıktığımda seni görmek istiyorum dedi çok seviyorum 3,5 yıldır beraberiz onun da beni sevdiğini biliyorum söz verdi birdaha böyle bir olayın olmucağına onun iyiliği için teslim etmeye karar veriyorum sonra vazgeçiyorum

18. 18 Şubat 2010
  19. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben senin yerinde olsam hem polise söylerdim hemde ayrilirdim..
    suan senin yaptığında doğru bir hareket değil..sucu ne bilmiyorum ama 1ay yaticak dediğine göre basit bir şey değil gibi geldi..her ne yaptıysa yaparken ya sonunu düşünmeden yaptı ya da göze alarak yaptı..sen yoktun yani..sen olsaydın yapmazdi..senin onu düşündüğün kadar o da seni düşünüyor mu?bence hayır..
    sucu da önemli tabii ama ne bileyim ben olsam ayrılır sonrada ihbar ederdim..eğer ortada öyle ya da böyle bir suc varsa cezasız kalmamalı..