siz olsanız ne yapardınız ??

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve deymezsin tarafından 22 Şubat 2010 başlatılmıştır.

22 Şubat 2010
    Konu Sahibi : deymezsin
  1. deymezsin

deymezsin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar akıl almazsam karar veremicem siz olsanız ne yapardınız? . bir erkek arkadaşım vardı bi kaç kere tartışmıştık her seferinde olmicak şeyleri bahane ediyordu sonrasında da gelip senin sevgini görmek için yaptım diyordu ve ben resti çekmiştim bir daha yapma diye ve kavga ettiğimizde benim kuzenimi ve en yakın arkadaşımı arayıp anlatmış ne yapayım diye o zaman dedim ki benim çevremden kimseyi arayıp anlatma kavga da etsek aramızda çözmeliyiz diye ve bizim onun ailesiyle ortak olan tanıdığımız var kadın bizim kavgalarımızdan haberdar kaç kere kavga ettiğimizi biliyor düşünün herşeyi anlatıyor.
    geçen gün benim pc ye bağlandı bir işlem yapmak için ve o sırada msn resmimi gören bi kaç arkadaşım hatta kardeşim dediğim kişiler ne kadar güzel çıkmışsın dedi ve bu yazıları görünce kızdı sana nası güzel derler nasıl müsade edersin diye bende hayır ben çirkinimmi dememm lazım falan dedim tepkimi belli ettim bana buna boncuk dağıtmak denir sana güvenim kalmadı senden özür dilemicem falan dedi bende peki dedim ve hiç birşey yazmadım daha sonra benim yakın arkadaşımı yine aramış anlatmış falan aileside biliyo olayları ve bana dedi ki akşam senle ilgili nasihat aldım bırak o kızı dediler falan diye ve biz ne konuşsak ben başkasından duymaktan sıkıldım dedimki son zamanda hep olumsuzluklarla geliyosun bana ben böyle bir ilişki istemiyorum.
    ama ilesi diyomuş ki bi kere gidip isteyelim siz benim yerimde olsanız ne yaparsınız herşeyi çevresine anlatan yansıtan birisiyle evlilik düşünülebilirmi ?birde öğretmen olan birisi var haber yollamış ama ben bişey demedim erkek arkadaşımın davranışları yüzünden kafam çok karşık annemde gözümün önünde eriyeceğine uzakta ol diyor

siz olsanız ne yaparsınız ? düşününce ben her aramızdaki olayı başkasının bilmesini kaldıramamki çok kararsız kaldım düşünceleriniz benim için çok önemli...

biraz uzun oldu ama okuyup yorum yazan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler

2. 22 Şubat 2010
  3. ackreph

ackreph Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba...seven insan sevdiğinin yanlış da yapmış olsa eksiklerini kapatmaya çalışır deşifre etmeye değil..bu konuda gerekli şeyleri söyledikten sonra hala buna devam ediyorsa uzak durmakta fayda var diye düşünüyorum.Ayrıca bırak o kızı diyen insanları da susturması gerekiyordu;sevdiği insan hakkında bu şekilde yoruma izin vermemeliydi.Bence çok sorunlu olur böyle bir insanla evlilik.
    diğer öğretmen konusuna gelince..bir ilişkinin bitiminden hemen sonra bu tarz kararlar vermek sağlıklı olmayabilir.Biraz zamana bırakıp daha sonra değerlendirme yapmanız daha iyi olacaktır diye düşünüyorum..

4. 22 Şubat 2010
  5. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ılişkinin detaylarını,kavgaları vs..leri 3.şahısların bilmesi çok saçma,

Bence sevgiliniz evlenmek için hatta bir ilişki yaşamak için dahi yeterli olgunlukta değil.

Siz zaten birçok şeyin farkındasınız sadece destek arıyorsunuz .Yüreğiniz,mantığınız ne söylüyorsa onu

yapın,yıllarca keşke diyeceğinize biraz üzülürsünüz sonra geçer :)

6. 22 Şubat 2010
  7. deymezsin

deymezsin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    öyle birşeyki geçen gün ortak tanıdığımız olan bayan bize geldi işte bişeyler konuşmuşlar annemle ben çay koymaya gittiğimde zaten onlar tartışıyomuşlar falan diye söylemiş anneme ben anneme anlatmamıştım tartışmalarımızı annemde benim haberim yok bana bişey söylemedi hiç demiş hani bende düşünüyorum ben anneme olumsuzlukları anlatmazken o benim arkadaşıma annesine komşusuna kendi arkadaşlarına anlatıyo yarın öbür gün evlensek ve ben başım ağrıyo desem onu bile annesine kim nasıl aksedicek yani bir erkeğin ağzı bayandan sıkı olur ama böylesini ilk defa gördüm bende şaşırdım bi kere üzülmek daha mantıklı doğru diyosunuz bi şekilde unutur gider ama evlilik olursa ve şimdi tekrarladığına göre ozamanda aynısı olucak bir ömür geçmez diye düşünüyorum

8. 22 Şubat 2010
  9. biy_

biy_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok kötü birşey devam bile etsen kesilikle net bir şekilde uyarr...
    bu şimdi çıktığınız için seni çok rahatsız etmeye bilir aama ilerdeee çok morelinii bozarrr..
    nedemek yaaa 2 kişi kavga eder ve barışırr diğer kişileri karıştırmakda ne.??
    herkes sizi sürekli kavga eden mutsuz bir çift olarak görüyordur haberin olsunnn..
    erkeklere böylee kadın muhabbetlerini hiç yakıştıramam..
    .

10. 22 Şubat 2010
  11. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.133
    Ödül Puanları:
    488
    ömür gecmez böylesiyle sepetle gitsin:nazar:

12. 22 Şubat 2010
  13. BenPembePeri

BenPembePeri Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay çok sıkıcı böyle kendine güvensiz tipler yaa

hele bi de evlilik diyorsun canım,burnundan getirir walla,onu giyme,yok dar giyme,niye gittin,nerden geldin, bi yere gidersiniz rahat rahat sohbet edemezsin,gülemezsineyvahedigeldismile

niye kahkaha attın der....................ohooo

kaç kurtul benden sana tavsiyekaydirigubbakcemile

14. 22 Şubat 2010
  15. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    sırf bu iki laf bile benim için bitmesine yeterlidir.

bugün kavgalarınızı konu komşuya anlatan yarın attığınız adımı annesine söyler..
    bu adamdan koca olmaz bence, biraz büyümesi gerek..
    :nazar:

16. 22 Şubat 2010
  17. _NURUM_

_NURUM_ Guest

sizin aranızda yaşananları sizden başka herkesinn bilmesii saçma.
    özel hayatınız olmaz sizinn.gider herbişeyi anlatırr bu.
    yol yakınkenn dön.

18. 22 Şubat 2010
  19. sokoprenses

sokoprenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben dırek bıtır derım