siz olsanız ne yapardınız.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve balkonkusu tarafından 1 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1 Haziran 2010
    Konu Sahibi : balkonkusu
  1. balkonkusu

balkonkusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    153
    iyi akşamlar arkadaşlar beni önceki konumdan belki hatırlarsınız.neyse ben konuya gireyim.birkaç gün önce ben eşimi aradım napıyorsun nerelerdesin sesini duymak istedim diye .oda ne dese beğenirsiniz benim işim gücüm var seninle uğraşamam deyip tlf nu yüzüme kapattı.siz olsanız nasıl tepki gösterirdiniz.

2. 1 Haziran 2010
  3. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    997
    Ödül Puanları:
    163
    büyük ihtimal cok stresli bir zamanda aramissindir
    ama verdigi cevap cok sinir bozucu olmus isinin yogun oldugunu müsait olunca ben seni ararim deseymis keske
    bende esimi bazen cok zamansiz ararim ama dedigim gibi stresli oldugunu musail olunca arayacagini söyler kapatiriz
    ayni seyi esim yapsaydi büyük ihtimal cok sinirlenir agzima geleni sayardim kendisini affettirinceye kadarda konusmazdim

4. 1 Haziran 2010
  5. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Diğer konunu da şimdi okudum. Arkadaş çevresini senden daha fazla koruyup kollaması hiç hoş. Bir de sen merak edip arayınca uğraşamam seninle demiş... Sanki bana aranızdaki heyecan bitmiş gibi geldi. Ya kocanın karakteri böyle ya da aranızda bişeler artık kaybolmuş... Ne diyelim hayırlısı olsun hakkınızda...

6. 1 Haziran 2010
  7. balkonkusu

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    153
    evet bende çok sinirlendim zaten hala tavr yapıyorum işin gerçeği.çok yoğun çalışır kendileri ama ne olursa olsun o şekilde konuşmasını hazmedemiyorum.

8. 1 Haziran 2010
  9. balkonkusu

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    153
    o günden beri inanırmısınınz tansiyonum yerlebir vaziyette beyefendinin umuru değil iş güç bahanesi onun karakteri öyle inandım artık.

10. 2 Haziran 2010
  11. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    valla canım,bende demin beni arayan sevgilime tartışmadığımız halde ''tamam uzatma diyecek birşeyin varsa de,yoksada kapat artık'' dedim,çok mu huysuz biriyim,aramız mı bozuk,hayır öyle olduğunu düşünmüyorum

ama bazen beni bunaltıyor,kafamda başka şeyler varken gereksiz sorular soruyor,bir de o sorulara cevap vermek zorunda kalınca kafam iyice karışıyor ve sinirleniyorum

eşininde belki kafası karışıktır,psikolojisi bozulmuştur biraz,sende üstüne gittiysen sinirlenmiştir,üstüne gitmiyorum deme hemen,farkında olmayabilirsin,benim sevgilime sorsan o da üstüme gelmiyordur bana pamuk gibi davranıyordur.

bir süre uzak dur,takma fazla,o zaten kendi problemelerini halledince aranız iyi olur kendi arar seni,rahat rahat konuşursunuz telde

12. 2 Haziran 2010
  13. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Çok ayıp.Meşgul olduğunu doğru düzgün dile getiremiyor mu eşiniz ?:umursamaz:

14. 2 Haziran 2010
  15. moxis

moxis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya iyi hoş ta kızlar.. bu şekilde de söylenmezki..
    acil değilse sonra konusalım der kapatırsın, senle uğraşamam biraz kırıcı olmuz bence..
    umarım tekrarlayıp alışkanlık haline getirmez canım...

16. 2 Haziran 2010
  17. balkonkusu

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    153
    aslında alıştım onun odunluklarına desem .çünki kadın ruhundan bırakın anlamayı yanından bile geçmez şehzadem.

18. 2 Haziran 2010
  19. minik06

minik06 A Lot Like LOVE... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    tamam belki gerçektten çok işi vardır mesele bazen benm sevgilimde en olmadık zamanda arıyo telefon car car çalıyo bulamıyorum insanlar bakıyo sinirleniyorum o ses tonumdan anlıyo zaten ben seni sonra ararım cnmm diyorum ama o cnmdan ne dmek isttedimi anlıyo:)) yani belki sizde çok kötü bizamnda aramışsnızdır erkekler biz gibi değil o yüzden belki aşırı ttepki vermiştir ama yinede yanlış tabii