siz olsaniz ne yapardiniz

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve hasret25 tarafından 22 Ekim 2010 başlatılmıştır.

22 Ekim 2010
    Konu Sahibi : hasret25
  1. hasret25

hasret25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    esimle bir süredir problemler yasiyorum bosanmayi binlerce kez düsündük cocuklar gözümüzün önüne gelince yutkunduk oturduk beraber tek paylasim cocuklar ben kac kere tekrar sil bastan denemeye calistim ama tek tarafli olmuyor esim kafasinda bitirmis ama bitirme meseleside sadece gurur diyebilirim uzun zamandirda birlikte olmuyoruz esiniz kendi tatmin olmaya calissa ve bunu sizi kücümseyerek internetten bazi cirkin sitelere girip yapsa ve bilgisayara virüs bulastirip temizle isin ne girer girerim istedigimi yaparim sanane derse siz ne yapardiniz

2. 22 Ekim 2010
  3. evlivecesur

evlivecesur Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm once merak ettim almanyanin neresindensin
    sorununa gelince kendi kendini yemeden once bunlari yasama noktasina nasilgeldiniz sorunlar nezaman nasil basladiki gormezliktenmi geldiniz konusmadinizmi artik esiniz sizden intikam alir sizi uzmek icin yapar gibi geldi bana yoksa artik karismadiginiza gore herkes bilmez ama siz iyi bilirsiniz almanyada erkekler kadin istesin bi suru yer var ama o sizi kirmak uzmek istiyor birseyler olmus belli ve aci cektirmek icin elinden geleni yapiyor

4. 22 Ekim 2010
  5. hasret25

hasret25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kölndeyim uzun zamandir sorunlarimiz vardi uzun zamandir hakaretlerine katlaniyordum gecenseneye kadar gecensene altiyillik evliligimde ilk defa dayanamayip babama sikayet ettim nasihat ederler gibisiyle aba babam agzina geleni saydi msnde babama sikayet ettim diye bana kin besledi bir yildirda kini devam ediyor

6. 22 Ekim 2010
  7. evlivecesur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    baba ya sikayet kotu olmus kiz kardesinizle felan dertlesseydiniz keske buyuklere aksettirmeden sozseydiniz birde benim fikrim sizin esinizle cozemediginiz problemi babaniz asla cozemez daha fazla ortami alevlendirir ve buraya getirir babanizdan ne bekledinizki tabiki sinirlenmesi normal kufuru o yiyor sonucta sizede enfazla al cocuklari gel diyebilir baska ne beklediniz bence esinize biraz yakinlasin ve onu cozmeye konusmaya calisin sizin problemi cozmeniz sizin elinizde bana gore

8. 22 Ekim 2010
  9. hasret25

hasret25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben birde yalnizim burada hic kimsem yok hicbirsey bilmiyorum babamlarda benim esimle olan problemimi duyunca bosanirda üstüme gelir diye beni sildi ben sana bakamam orada devlete sigin dedi ben simdi annemlerlede konusmuyorum annemler turkiyede büyük kizim babamla olan kavgami babasina anlatmis esim annemlerle konusmadigimi biliyor kimsemin olmadigini biliyor bu durumdan faydalanarak daha cok beni ezmeye calisiyor

10. 22 Ekim 2010
  11. evlivecesur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eger evliligini kurtarmak istiyorsan malesef tukurdugunu yaliycaksin ve kocanla arani duzeltmek icin her yolu deniyceksin ailende sirtini donmus kusura bakma ama aileler genelde herzaman kapimiz acik derler iste bizlerde guveniriz aslinda kolay kolay hic bir baba kizinin bosanipta evine donmesini kabul edemez esin neden sana hakaret ederdi birde bunlari ddusun olaylarin baslama sebeplerine eger burdan anlatamayacagin seyler varsa baska ama eger istersen soyle herkes fikrini soylesin umarim yuvanin sadetini yakalarsin mutlu olursun bir an once cunku gurbette yalniz oldugunu bilerek yasama birde destegin yoksa cok zor anliyorum seni

12. 22 Ekim 2010
  13. evlivecesur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim suana kadar duyduklarim ve esinizin sizden intikam alma sekli bana burda hep yasanan problemleri animsatiyor burda genc yasata evlenenler ilerde boyle sorunlar yasiyorlar ama neyse bakalim anlattikca anliycaz

14. 22 Ekim 2010
  15. jasmeen

jasmeen Yasemenler dile geldi ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Çalışma durumunuz yok mu ?

16. 22 Ekim 2010
  17. hasret25

hasret25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yok calismiyorum

18. 22 Ekim 2010
  19. jasmeen

jasmeen Yasemenler dile geldi ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Çalışıp kendi ayaklarınızın üzerinde durursanız , bu durumdan kurtulabilirsiniz sanırım . Sonuçta , yurtdışında bebekler için dewlet iyi bir katkı payı weriyor diye biliyorum , yanlış değilse eğer bilmiyorumkismile

Bebeğinizi bu ödeme ile kreşe werip , kendiniz çalışabilir we kimsenin hakaretlerine maruz kalmazsınız diye düşünüyorum ...