Siz olsanız?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve marbling tarafından 5 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Kasım 2008
    Konu Sahibi : marbling
  1. marbling

marbling Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadaslar,cok düsündüm yazip yazmamayi ama en sonunda karar verdim.dogru yere actigimi umudediyorum...
    bazi problemler yasiyorum.son zamanlarda esimin sik sik disari cikmasina cok kiziyorum.cok üzülüp,agliyorum ama cok umursamaz gibi sanki.sanki deil öyle.7 yillik evliyiz ve daha öncede cok problemler yasadik.ama ben her seferinde yürütmek icin olaylarin üzerine sünger cektim.onunda cektigini düsündüm.malesef o cekmemis.her türlü yaklastim o hep sessiz kaldi.bosanmayi bile düsünüyorum ama amasi var iste.kendi ailemden kimseyle paylasamiyorum(ailem türkiyede,burdada amcamlar var ama henüz tam karar almamisken paylasmak istemiyorum).yanliz yasiyorum herseyi.onun ailesi biliyor benden yanalar ama problem onda bitiyor.konusuyoruz,hallettigimizi düsünüyorum ama yine ayni seyler o yine disari cikiyor gece gec geliyor.artik konusmaktan yoruldum..soruyorum siz olsaniz napardiniz??ve daha neler var bilseniz.sadece cok sikmamak icin yüzeysel anlattim.sevgiler..a.s.

2. 5 Kasım 2008
  3. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    kaybetme korkusunu yaşatın!

4. 5 Kasım 2008
  5. marbling

marbling Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    108
    tesekkür ederim yorumlariniz icin.aldatma konusuna gelince söyleki aldatmadigini söylüyor.ama ben aldatildigimi hatta ayakta uyutuldugumu düsünüyorum.günahim kadarda güvenmiyorum.tel. de baska bir bayanla konusurken yakalamistim.ama ona göre o yakalanmadi cünkü gizli yapmadi.o bayanda normal arkadasi,sadece 2 kez bulustu ve 1 senedir tanisiyolar bense yeni ögreniyorum.soruyorum;
    madem normal ben neden yeni duyuyorum
    madem cok iyi birisi ve onu anliyo 2 sefer bulustugu ve internette tanidigi birisine nasil güveniyo?
    ona göre normal.ayni seyi ben yapsam diyorum,sessiz kaliyor...
    cildirmamak elde deil.diyorumki sen ve sen gibiler es,koca olmayi haketmiyosunuz..

6. 5 Kasım 2008
  7. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    yüzeysel anlattığınız için çok şey anlayamadım ben.
    gece alem yapıp eve geliyorsa, eğlencesinin içinde kadın varsa evliliğin sonu gelmiştir bana göre.
    gece eğlencesini seviyorsa; eşlik etmeyi deneyin bir süre.

biraz daha açık yazsanız daha iyi olur.

8. 5 Kasım 2008
  9. marbling

marbling Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    108
    zaten bu güne kadar hep beraber ciktik,eglendik asagi yukari 1-1.5 aydir yanliz kendi arkadaslariyla cikiyor.elbette öncedende arada arkadaslariyla cikardi ama nadir.malesef o aldatmadigini söylüyor ve düsünüyor.galiba erkeklerin aldatma anlayisiyla bizlerinki farkli.

10. 5 Kasım 2008
  11. devrimbasak

devrimbasak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence biraz daha dene ama kendi hayatınıda düşünmen lazım hayat çok kısa böyle heba etme eğer düzelmezse kendine şans ver ve kendi hayatını yaşa

12. 5 Kasım 2008
  13. damllaa

damllaa mutlu... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Vallahi üzüldüm,umarım eşin en kısa sürede arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi bırakıp bolca seninle ilgilenir,sevgiler...

14. 5 Kasım 2008
  15. poly462

poly462 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Tatlim seni en iyi anlayanlardan biriyim. Benim eşimde sorumsuz ve durust olmayan biri defalarca iyi konustum defalarca ikaz ettim ama inan degistiremezsin ahlak meselesi birazda. Sorunlarini benim yaptigim gibi kesinlikle halinin altina supurme onunla muhakkak yuzles. Allah yardimcin olsun gurbettesin. Seni sevmiyorsa bunu sana soylesin arkandan dolap cevirmesin ne demek internette tanisip onunla cikmak buna nasil musaade ettin canim benim uzulen yine sen oluyosun..senin yapmadigin yapmayacagin seyleri ona gozunun icine baka baka yaptirma...erkekler yuzsuz malesef..mantigini kullan kendini kullandirma adam oluyosa olur olmuyosa yolver gitsin...

16. 5 Kasım 2008
  17. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım bu 1 1,5 aylık zamanda yenı bır ortamlamı tanısdıkı...
    belkı bu ortam ona ıyı gelıyordur....belkı sızden sakladıgı farklı bır sorunu vardır...
    cıddı cıddı konusun canım be..
    boyle uzulmeyle yada dusnmeylede olmuyor..ya takıp edın yada konuşarak çözüm bulun...

18. 5 Kasım 2008
  19. BEBS

BEBS Guest

cnm sen zaten neredeye karar vermiş gibisin.karşıdan birine boşa gitsin demek kadar zor birşey yok.ama gereken buysa en azından önce kararını bildir eşine ve arkasında dur.çünkü onlar asla konduramıyorlar eşlerinin onları tekedebileceğini.gözü korksun.toparlanırsa amenna.yok herşey aynı gidiyor.üzme tatlı canını.çünkü korkunç yıpranırsın.sende oda.noktayı koy olsun bitsin

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.