siz olsaniz?????

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve vildansu tarafından 27 Ocak 2009 başlatılmıştır.

27 Ocak 2009
    Konu Sahibi : vildansu
  1. vildansu

vildansu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalarrr :)
    benim sizin önerilerinize ihtiyacim var :eek:
    saclarimi boyatmak istiyorum..dipboyam ckti ve hos bir görüntü degil :eek:
    beyaz tenliyim ve ela gözlüyüm...dogal sac rengim koyu kestane rengi...siizce dogal sac rengime boyayip bu dipboya soununda kökten kurtulayim mi yoksa acik renge boyayim ??
    bu konuda cok kararsizim..saclarim gür degil..her dipboyam ciktiginda boyamaya kalkisirsam yakinda kel kalacagim :1no2: siz olsaniz naparsiniz ?? dogal sac renk mi yoksa baska bir renk mi ??CADIARZUCADIARZU

2. 27 Ocak 2009
  3. emilia

emilia Emina Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Bak aynı şekilde bende beyaz tenli ela gözlüyüm inan kahve tonlarından başka hiç bir renk gitmiyor ,Boyamayı düşünüyorsan kahvenin bütün tonları yakışakcaktır tecrübe konuşuyor..

4. 27 Ocak 2009
  5. mn54

mn54 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm inan bende aynı durumdaym bende dip boyasından sıkıldım ve saçlarda çok yıpranıyo.bende kendi rengime boyamaya karar verdim şimdilk inş. dönmem .dönmedende boyuycam.babamda kızıyo boyamama zaten.en iyisi kendi saçın bence bu benm fikrim... :))

6. 28 Ocak 2009
  7. vildansu

vildansu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende öyle düsünüyorum..boyadikca saclöar cok yipraniyor...kendi sac rengime boyamayi düsünüyorum dipboya derdi tamamen ortadan kalkiyor :) cok tesekkürlerr