Siz Olsanız....

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve greeneyes3543 tarafından 21 Şubat 2010 başlatılmıştır.

21 Şubat 2010
    Konu Sahibi : greeneyes3543
  1. greeneyes3543

greeneyes3543 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    slm benim 11 yıllık bi arkadaslıgım vardı ve cok samimiydik aynı ilkokul lise aynı is aynı mahalle hiç ayrılmadık arada atısyoduk o cok sımarık ve inatcıydı ama bi hafta gecmeden barsıyorduk. erkek arkadasından büyük bi darbe yedi ve ben onun yanında olmaya calıştım fakat benim erkek arkadasımla görüsmemi değil hep onunla ilgilenmemi istiyordu son bi gün hastaneye gitmek istedi kabul ettim ertelenebilir bi durum vardı yani bi gün gec gitsek birsey değişmeyecekti beraber gitmek istedi ben de kabul ettim fakat evden çok rahat cıkamıyrum anneme söyledim bu gün cıkarsan bu hafta cıkamazsın dedi ben de ertesi gün erkek arkadsımla görüsecektim ona yarın erken cıkarım işimiz hallederiz sonra ben sevgilimin yanına gideim dedim kabul etmedi bana agır seylr söyledi beni bir daha arama benm senin gibi bir arkadasım yok artık. sil bana ailt olan herseyi dedi ben gönlünü almaya calıstım cevap vermedi bayramda da aradım cevap vermedi yaklasık 6aydır konusmuyoruz ama onu çok özledim .sizce bir daha arayayım mı ?:teselli:

2. 21 Şubat 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    aramazsan çok bir şey kaybetmezsin kanımcafisfisfis

4. 21 Şubat 2010
  5. biy_

biy_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence böyle hasta ruhlu senin erkek arkadaşınla görüşmen için ortamlar hazırlıcağına.... onunla görüşmeni engelliyor ve ne hakla onunla ilgilenmeni istiyorrr..o sizi ayırırdıdaaa bu kaprisleriylee..
    bence kurtulmuşsun yat kalk şükrett.....bencil insanlardan hiçç hoşlanmamdaa..

6. 21 Şubat 2010
  7. kuzum85

kuzum85 aşk bir yangın Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    doğru olanı yapmıssın arkadaşının ryhi sorunları var bence amn dikkatalsanaalsanasmile

8. 21 Şubat 2010
  9. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    uzak dur birtanem böyle insanlardan tiripleri batsın gıcık oluyorum böylelerine birşey kaybetmiş değilsin bırak kendi sorunlarıyla aklı başına gelirseiyi ama şımarık diyosun gelmezde üzme o tatlı canını :1no2:

10. 21 Şubat 2010
  11. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hiç kafaya takma bence...

Eğer gerçekten samimi candan bir arkadaşın olsaydı erkek arkadaşınla seni rahat bırakırdı,seni peşine takıp senden bekçisi olmanı istemezdi.

Arama sorma boşver.

Zaten 6ay geçmiş...Pişman olup araması gereken o dur ben ce sen değil güzelim...

Çekemiyor olmalı ki erkek arkadaşınla görüşmemen için ortam hazırlıyor sanki

12. 21 Şubat 2010
  13. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Bu 6 ayda onsuz ne değişti ?
    Yoluna devam et değeri hakedenlere ver haketmeyenlere değil.

14. 22 Şubat 2010
  15. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    gerçek dostluklar için yılların bir önemi yok,ne yaşadığınızında..öyle bir kalem de silinip atılmaz...bunu bilmeyenle de işin olmasın,hayır gelmez zaten..

16. 24 Şubat 2010
  17. greeneyes3543

greeneyes3543 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    sizlere katılıyorum bi an aramak istiyorum sonra vazgeciyorum .erkek arkadasım da kesinlikle onunla barsmanı istemiyorum.seni bu kadar kolay siliyorsa ondanb arkadas olmaz

18. 24 Şubat 2010
  19. granada

granada evli,mutlu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence yaşadığı ayrılığın acısıyla sana sığınmış arkadaşın senden ilgi beklemiş,11 yıllık bir dostluğun varsa o sildim dese bile inanma bence,emin ol onun da içi acıyodur
    ben olsam 11 yılın hatrına bir daha arardım
    konuşmak istemezse o zaman sen bilirsin der yoluma devam ederdim...
    arkadaş birbirine kötü günde lazım iyi günde herkes dost olur canım
    belli ki kızcağız kötü günler geçirmiş ve senden destek beklemiş
    bir kez aramak kadar değersizse dostluğun hiç zahmet etme ama 6 aydır görüşemediğin ve özlediğini söylüyorsan demek ki o kadar değersiz değil....
    bir telefon kadar uzağında yerinde olsam hiç düşünmezdim arardım...