siz olsanızz!!!!!

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU2 tarafından 31 Ocak 2008 başlatılmıştır.

31 Ocak 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Kızlar tekrar düşüncelerinizi bekliyorum konu şu Hayatınızda biri var ve 3 senelik bir ilişki herşey süper gidiyoo aileniz onu gördü beğendi uygun buldu sizde onun ailesiyle tanıştınız onlarda uygun gördü beğendi we evlilik yolunda ilerliyosunuz çok az bi zaman kaldı ailelerin tanışmasına Fakat bu sırada eski erkek arkadaşınızla karşılaştınız size evlenme teklifiyle geri dönüş yaptı çok ciddi olduğunu hazırlıklara hemen başlayabileceğini söledi şimdi kızlar burayı iyi analiz edin
    ESKİ ERKEK ARKADAŞINIZ " Sizi çok iyi yaşatıcak konfor sağlicak giyminize karışmicak biri"
    HAYATINIZDAKİ KİŞİ " SİZİ ÇOK SEVEN KISKANAN AİLESİ TESETTRÜLÜ OLDUĞU İÇİN GİYİMİNİZE KARIŞAN KİRADA OTURTUCAK BİRİ"
    ARTI EKLEME YAPARSAK
    ESİ ERKEK ARKADAŞINIZ "rahatına çok düşkün içki içmeyi sewen (arkadaş ortamlarında) iş için şehir dışı gezilerine çıkan biri"
    HAYATINIZDAKİ KİŞİ " DİNİNE BAĞLI AİLE BAĞLARI ÇOK KUVVETLİ İÇKİ SİGARA KULLANMAYAN EVDEN İŞE İTEN EVE SADECE MAÇKOLİK BİRİ"

EVET KIZLAR SİZ OLSANIZ NE YAPARDINIZ???
    NOT: ANNENİZ ESKİ ERKEK ARKADIŞINIZI ASLA AMA ASLA İSTEMİYOR

2. 31 Ocak 2008
  3. xsxxixmarxixkkxixz

xsxxixmarxixkkxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    En Iyi Karari Sen Verirsin Canim Hangisi Aile Yapina Ve Senin Nasil Yaşamak Istediğine Göreyse Seç Bence.herşeyin Hayirlisi Ama Unutmaki Bu Karari Sen Ve Ailen Verecek Bir ömür Yaşayacak Sensin.umarim Herşey Gönlüne Göre Olur:)

4. 31 Ocak 2008
  5. Joy

Joy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    113
    yeni erkek arkadaşım olduğuna göre zaten eskiyi eskiyi unutmuşumdur.o nedenle onun teklifine güler geçerim.heleki yeni erkek arkadaşımı ailemede tanıştırdıysam seviyorum demektir.

6. 31 Ocak 2008
  7. seher yeli

seher yeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben olsam hayatındaki insanı secerdim bence daha düzenli hayatın olur allah hayırlısını versin

8. 31 Ocak 2008
  9. EU2

EU2 Guest

TEŞEKKÜR EDİYORUM KIZLARRRR

Joy ZATEN ESKİ ERKEK ARKADŞIMI UNUTUM FAKAT KARŞIMA BÖLE Bİ TEKLİFLE ÇKINCA WE ÇOKDA CİDDİ OLUNCAA NEBİLİM KFA KARŞTIRDII İŞTE AA SEWGİM YOK ONA SADECE ESKİ YAŞADIĞIMIZ GÜZEL GÜNLER GELDİ AKLIMA OKADAR DEDİMYAA SİZİN GİBİ MUHTEŞEM İNSANLARDAN HERZAMANKİ GİBİ DÜŞÜNCELERİNİZİ İSTEDİMM BEN BELKİ BAZI ŞEYLERİ GÖREMEM ŞUAN İÇİN WE SİZE ANLATTIMKİ BENDEN TECRÜBELİ OLGUN KİŞİLER VAR BURDA AKIL ALAMAM GEREKTİĞİNİ HİSSETİM ŞUNUDA EKLİM HAYATIMDA KİŞİ BANA AŞIRI DÜŞKÜN AİLE BAĞLARINA ÇOK ÖNEM WEREN BİRİ ESKİ ERKEK ARKADAŞIMSA ÇOK SERT Bİ İNSAN YANİ NEYAPACAĞI BELLİ OLMUYOO KOLAY SİNİRLENEN Bİ TİPP AMA BEN DEĞİŞTİM ARTIKK DİYO

10. 31 Ocak 2008
  11. Joy

Joy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    113
    sen yeniden vaz geçme benden sana abla tavsiyesi.

12. 31 Ocak 2008
  13. EU2

EU2 Guest

DÜŞÜNCEN VE FİKRİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUMM VAKİT AYIRDIĞIN İÇİN AYRICA TEŞEKKÜR EDİYORUM

14. 31 Ocak 2008
  15. Exorcist

Exorcist Pantolonlu Bulut Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    286
    ben iki erkek arasında kıyaslama yapmazdım doğrusu yüreğimin sesini dinlerdim bir de şu var yaşadım biliyorum eğer eski erkek arkadaşını gerçekten seviyorsan ki gördüğüm kadarıyla hala içinde ona karşı bir şeyler var çünkü ortaya çıkmasıyla kafan karışmış eski aşkı tamamen bitirmeden yenisiyle bir hayata başlama çünkü eski aşkı tamamen gömmeden yeni biriyle yeni bir hayata başlamak çok mutluluk getirmiyor malesef ben bunu yaptım zamanında eski aşkımı bırakıp yeni biriyle evlendim ve 1,5 sene sonra ayrıldım yürümedi çünkü

tabiki burda hepimiz bir şeyler yazacağı ama sana en doğru yolu gösterecek olan yüreğindir, yüreğinin sesini dinle

16. 31 Ocak 2008
  17. EU2

EU2 Guest

segi yoktaa sadece dedimya güzel günler geldi aklıma yani düşünüyorum ama sewgi yok ona karşıı

18. 1 Şubat 2008
  19. burcinnn

burcinnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım allah yardımcın olsun ama eskı sevgln karsına cıkmadan once ciddi dusunmus ve aılenle tanıstırmıssın ınsan bı anda karmasık duygular hıssedıo kımı zaman ..ama senın aıle yapına uygun gelmese bastan ıstemezdın dıye dusunerek kalbin ve mantıgının ortak verdıgı kararı uygula derim ...umarım hayatın ıcın saglıklı bı karar verırsın ..mutlulklar...:)