Siz olsanz ne dnrdnz?:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve beyazlalelale tarafından 7 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : beyazlalelale
  1. beyazlalelale

beyazlalelale Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar...ben artık anlayamıyorum..sizle uzun süren bir sorunumu paylaşmak istedim...1,5 sene çıktığım bir sevgilim vardı farklı bir şehire iş ve ailesi orada yaşadığı için gitmek zorunda kaldı..gitmeden önce evlenmek istediği kişi olduğumu ve dahası...çok güvendiğim bir insandı..hayallerim hep onunlaydı ama hiç bahsetmezdim ,onun bu sözlerinden sonra netleşti hayallerim...sonrasında ayrılmak istediğini telefonda söledi..sebep olarak düzenini kurmasına yıllar var,benim iyiliğim için olduğunu,ama arkadaş kalmamızı sürekli istedi ben kabul etmedim en son telefon konuşmamda sevmiyorsan açıkca söyle dedim sevmesem neden arayım seni dedi...bu tür konuşmalardan sonra bitti...beni msn sinden de silmedi..konuşmayalı 2 yıl oldu..unutamadım...ve 2 sene sonra bana gectiğimiz iki kandilde toplu attığı bir mesajı ilk kez bnm telefonuma da geldi...şaşırdım...ve nedense umutlandım..ve bende onun kandilini kutladım...siz olsanız umutlanırmıydınız "O DA BENİ UNUTMAMIŞ" dermiydiniz???
    ilişkimiz boyunca hiç bir tartışmamız falan olmamıştır aramızda bir sorunumuz olduğunda konuşup o beni anlar ben onu anlardım...ikmizde 22 yaşında ve ikimizde biribirimizn ilk aşkıydık...ben anlam veremiyorum ve sizden düşüncelerinizi bekliyorum..bir erkek 2 sene sonra neden eskiden çok sevdiğini,evlenmeyi düşündüğünü söylediği ama sonra yine ayrılmak istdediği birsine mesaj atar ??umutlanmalıyım...

2. 8 Ağustos 2009
  3. camelia87

camelia87 Guest

umutlanirdim evt heleki sizin gibi seviyorsam ve unutamadiysam...
    yaptigi aslinda hos bir hareket degil
    ayrildiktan sonra size hic bir hissi yoksa aramamali bence silmeliydi ayrica:bbo:
    bu yaptiklari cok celiskili seyler
    acaba gerimi donmek istiyor veya odami unutmadi ...
    seven bi insani ister istemez umutlandirir dogru degil
    siz ona arkadas kalmak istemediginizide belirtmissiniz ayrica
    acik acik neden bana msj yaziyorsun diye sorardim ben olsam
    sebeb olarak neyi gosterirse gostersin sizin hayatiniza eger
    arkadasca giriyorsa cok sacma bidaha karsima cikma derdim bu durumda
    seven kisi unutmuyor malesef bu davranislar uzucu dilerim
    herseyin hayirlisi olur sizin icin:1hug:a.s.

4. 8 Ağustos 2009
  5. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Seviyorsam umutlanırdım..Ancak kendisi çelişkilerle dolu biri ..Ayrıldıktan sonra arkadaş kalalım cümlesini hiçbir zaman masum bulmamışımdır,kendini düzene sokması için senelere ihtiyacı olması bence bahane,birlikteykende bunu yapabilirdi,ne çiftler var zorluklara beraber göğüs gerip evlenen..2 sene geçmiş,yaşınız kaç bilmiyorum ama kendinizi böyle sorularla yorup daha fazla üzülmeyin bence..Hakkınızda hayırlısı olsun..

Son düzenleme: 8 Ağustos 2009
  6. 8 Ağustos 2009
  7. beyazlalelale

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaşım su anda 23...düzeni için yıllarının olması ise şu anda hem başka bir şehirde olup hem de açıköğretim devam ediyor olması askerliğim var falan dedi....seney son senesi bitiyor acıköğretim..hatta ben 2 sene önce son konuşmamda arkadaşın olarak beni bir daha ne ara ne de sor dedim...bundan 1 sene öncesinde de arkadaşım beni unutup unutmadığını msn den sorduğunda unuttuğum kişi hakkında konuşmam,payşaılanların baki olduğunu gün gelir kendiliğinden birşeyler dzüelir yada bozulur diye bırakmış...yani herşeyi zamana bırakmıştı bana söylediğinde arkadaş kalalım 3 -5 sene sonra baktık olmuyor unutamadık birbirimizi devam edelim dedi...ve genelde mantık çerevesinde düşünen bir insan...

8. 8 Ağustos 2009
  9. beyazlalelale

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaş olarak belki küçük gelebilir ama ikimizn düşünce olarak olgun olduğunu düşünüyordum...lay lay lom düşünen birileri değildik..sadece buradan gitti ya seni isteyenler olursa ailene ne diyeceksin gibi söylemlerde bulunda hep..

10. 8 Ağustos 2009
  11. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Keşke sorsaydınız neden attıgını. Bana da bu tarz bir mesaj geldi herkese gönderilmiş edasında bir mesajdı, mesajla sordugumda oyle olmadıgını anlamış olmuştum. Bir daha mesaj gelene kadar umutlanmayın bence yine de..

12. 8 Ağustos 2009
  13. EU3

EU3 Guest

hala unutamamışken umutlanmamak elde değil tabi..

ama sizin yerinizde olsam acaba hala sewiomu unutmadımı tarzında düşünclere kapılmazdım, kapılmamak için çabalardım..

sizin yanınızdayken deli gibi aşık olup, araya mesafe girince bahanelere sığınan we sizi yüzüstü bırakan biri için umudun u'sunu taşımak bile çoktur:eek:lmaz:
    ne demek düzen kurmasına yıllar war ya?? sizi gerçekten sewiosa(hani sewdiği için arıomuş ya) ozaman sewdiği olmadan kuracağı düzen nasıl içine sincek nasıl kabul etcek?? o hayata hayat dicekmi?? yok cnm yok sadece bahane bunlar, helede arkadaş kalma faslı sadece göz boyama:nazar: sonuçta hayatında bi şekilde rol alcaksan neden sewgili olarak değil??
    2yıl sonra mesaj atmasıda çok anlamsız bişe bence, kendini hatıratma çabasına girmiş:umursamaz:
    sakın üzülme, hiç düşünme, değerini bilen yüreklere aç yüreğini a.s.

14. 8 Ağustos 2009
  15. elif_ba

elif_ba kocam &oğlum&kızım=aileyiz Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    seviyorsa neden gitti
    sevmiyorsa neden arıyor
    bu amansız bir çelişki
    arkadaşım seviyorsan birşey diyemem ama
    açıkca söylemek gerekirse arkadaşınızda bir mantık göremedim
    seven adam sevdiğini bırakmaz o kadar

16. 8 Ağustos 2009
  17. EU3

EU3 Guest

gerçekten sewen insan bunun düşüncesine bile katlanamzken o çoktan çıkarmış sizi gözden,baksanıza kısmetinizi kapamak istemio gibi:1shok:

18. 8 Ağustos 2009
  19. beyazlalelale

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevdiğini söyledi==burada eleman olarak çalışırken 1000 tl alırken orada ailesinin de yaşadığı yerde 2000 tl ya geleceği parlak bir meslek edindi...
    sevmiyorsa neden mesaj çekiyor ben arkadaşın olarak arama dediğim halde hemde 2 sene sonra anlayamadım....
    bana seni kaybetmek istemiyorum benim için çok değerlisin dedi,ama ikimiz için en iyisi bu dedi hafta sonu gelsem gelemiyorum dedi cumartesileri bile çalışıyordu..hatta gün oluyor hafta içi gece çalıştığı yerden çağırıyorlarmş...
    bendeki hala devam sevgi yüzünden ona sormaya bile cesaret edemiyorum...tekrar arama bile diyemiyorum ...ama 2 sene önce çok sert çıkışlarda bulunmuştum benim için sonuçları ağır olsa da...