Siz olsaydınız ne düşünürdünüz !?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve lizzie tarafından 23 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Eylül 2008
    Konu Sahibi : lizzie
  1. lizzie

lizzie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eşimin kız kardeşi gecenlerde istanbula geldi(kendisi baska bir şehirdeydi)2 gün kaldı ve kaldgı zamanda arkadasında kaldı.herneyse geldigi gün yemege cıkalım dısarıda demiş eşime.neyse gittik biz bunun ayagına...cokacimcoookama beni şaşırtan 2 kız arkadasını da alıp getirmesi oldubenneyaptımki(üniveristeden arkadasları)herneyse,beni onlarla hiç tanıstrmadı ben kendi kendimi tanıstrdım.ortada kendi aralarında muhabbet döndürdüler.devamlı kendi aralarında konustlar.eşimin kızkardeşi nerdeyse benimle hiç konusmadı.acaip sinir oldum ve çayı beklemeden eşimi aldım ve kalktık.kaydirigubbakcemileyaptıgını hala sindirmiş deilim sonucta ben yeni evli bir kadınım,sen ne yapmaya getiriyorsun kız arkadaslarını!madem getirdin,tanıstır,ben mi atlıycam onlara,beni dahil etmesini bilmeliydi.sonucta ben deger verdiğim bir insanın sıkılmasını istemem ve onunla ilgilenirim ya da ne bilim bu böledir yani...eşimle kızlar konustu,benim yüzüme bile bakmıyor tabi kimse.(bu arada sunu da belirtim kızlar popoma benziyordu hani:) kendimi övmek için sölemiyorum ,güzel kızım.eşimin kızkadeşi gibi asla da rüküş deilim:)):1closedeyes:

neyse bu seninkisi,ertesi gün bizim evimize geldi.tabi kapıyı ben acmadım gittim odamda oyalandım baya.5 dk sonra geldim yanlarına.sıcak davranmadım.ama dikkatimi çeken şey şu;eşime devamlı surda tanıstıgımız kızın adı neydi tarzı seyler soruyor..tabi ben tın!hoşuma gitmiyor tavırları.siz olsaydınız ne düşünürdünüz?merak ediyorum.(bu arada eşimin kızkardeşi benden 2 yaş büyük.25 yasında)

Son düzenleme: 23 Eylül 2008
  2. 23 Eylül 2008
  3. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bence kesinlikle kıskanıyor seni. Hatun resmen huylanmış. Ben olsam açık açık konuşurdum. Zaten konuşmasından derdi neymiş belli olur. Baktın anlaşamadınız sende tavrını koyarsın.

4. 23 Eylül 2008
  5. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    Umursamazdım....
    İki gün gelmiş gitmiş kafama bile takmam....
    Ama sonuçta eşimin kardeşidir...

Yanlız hakaret etmeniz diğer kızlara hoş olmamış...Sonuçta onların sizinle alakası yok bence...

6. 23 Eylül 2008
  7. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Atı alan üsküdarı geçmişş:nazar:
    Görümcene poh yemek düşer bu saatten sonra. Belliki seni kıskanıyor ve abisine yakıştıramıyor.
    Boşver sen gül geç. Büyüklüğü sen göster ve tanımadığın insanlar hakkında kötü konuşma.

8. 23 Eylül 2008
  9. YaprakDxoxkxuxmxux

YaprakDxoxkxuxmxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence hiiç ilgilenme tersine o yanınızdayken eşinle daha iyi vakit geçirmeye çalış. kızın var bir karın ağrısı belli:nazar: senin suratının asıldığını görmek için yapıyor sanırım. bu durumda senin daha çok gülmen gerekiyor ki amacına ulaşamasın. a.s.

10. 23 Eylül 2008
  11. lizzie

lizzie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Atı alan üsküdarı geçmişş
    Görümcene poh yemek düşer bu saatten sonra. Belliki seni kıskanıyor ve abisine yakıştıramıyor.
    Boşver sen gül geç. Büyüklüğü sen göster ve tanımadığın insanlar hakkında kötü konuşma.

tatlım kayınvalidem bile beni eşimden üstün görüğünü söyler.allah sana çirkin şansı vermiş demişti eşime.beni sever yani...ama şöle bir durum var: eşimin kızkardeşiyle 1 saatlik konusmuslugumuz bile yok ki..ilk yemegimizde yaptıgına bakar mısınız?nişanlı ve sözlüyken de alay eder gibi bi patik yollamış!!ben yollamaya utanırım kimse kusra bakmasın!kiiiii bir memurun 5 katı maas alıyor.2 kat el bile birbirine hediye secerken itina gösterir!bu karsındakine verdiğin deger deil midir kızlar...

12. 23 Eylül 2008
  13. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Bazı insanlar kompleksli oluyor işte ne desen boş canım.:nazar:
    En iyisi olması gerektiği kadar hayatına çok fazla sokma her zaman resmiyetini koru.a.s.

14. 23 Eylül 2008
  15. prenses tera

prenses tera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben olsaydım onu iyice bi haşlardım

16. 23 Eylül 2008
  17. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım hiç umursama , çünkü onu kahleye aldıkça onu daha çok sevındırısın..
    ve onun sevıyesıne ınmiş olursun..
    hem üzülme yemekte gelmiş geçmiş bitmişş
    evli evine köylü köyüne .. ben olsam öyle insanları kahleye almam ..tın olurum.. zaten ben böyle yaptıkca.. onlarda daha sinir olur..canım allah herkesın kalbıne göre veriyor..
    sen eşinle mutlu yuvanızda huzurun sevgının tadını çıkar..
    bunları falan dert etme..
    hem tanıştırmadıysa tanıştırmadı.. senın eşin ailen kendi arkadaşların komşuların var...o kızlara ihtiyacın yok..
    yaşının küçüklüğüne şımarıklığına kıskançlığına ver geç..

18. 23 Eylül 2008
  19. damllaa

damllaa mutlu... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Açıkça konuş onunla canım,seninle derdinin ne oldugunu sor,alacagın cevabı da,bundan sonraki tavırları da hiç kafaya takma...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.