Siz olsaydınız ne yapardınız?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Benimdilemmam tarafından 26 Aralık 2008 başlatılmıştır.

26 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Benimdilemmam
  1. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.025
    Ödül Puanları:
    163
    merhaba kızlar,

belkıde buyuk bır dert deıl ama paylasmak ıstedım farklı fıkırlere ıhtıyacım var...
    benım 3 haftalık bır ılıskım var , kendısını 2 aydır tanıyorum gorusuyorum...
    aynı sehırde degılız ,o genelde gelıyor; ama bu karlı havalardan felan dolayı artık ankaraya gelmesı zorlastı...

benımde fınal donemıme gırmek uzere oldugum ıcın 17,18 ocaga kadar buraya gelse dahı gorusemeyecegım derslerımı toparlamam ıcın...kendısınden hoslanıyorum ve hem gormek hemde araya o kadar zamanın gırmesını ıstemıyorum

ve yılbasına beraber gırmek gıbısınden bır ıstegımız vardı, ben bursaya gıtcektım arkadasımın yanına, oda benı bursaya gelıp alıp oradan onun bulundugu sehre gıdelım seklınde bı dusunce oldu... bursadakı arkadasımın evı kalabalık oldugu ıcın orda kalamayız... sevgılım onun evınde kalmamı ıstıyor... ankaraya geldıgı zamanlarda gunduzlerı bazen kuzenın evınde oturduk fılm ızledık, yemek yedık, kendısının asırı bı hareketı olmadı...
    ona benden bazı seylerı beklememesını taa en basından solemıstım zaten, o da tamam demıstı

kalırsam bı gece kalacagım ama bır turlu karar veremıyorum, fıkırlerınızı beklıyorum... basıma ılk defa boyle bırsey gelıyor fıkırlerınızı beklıyorum

2. 26 Aralık 2008
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    tam olarak sorunu anlayamadım cnm ya,kalmak konusunu mu soruyorsun gitmek konusunu mu yoksa buluşmakmı?biraz açar mısın

4. 26 Aralık 2008
  5. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hımm yani yakınlaşma gibi bi sakıncan var onu mu soruyorsun acaba olur mu diye
    eğer doğru anladıysam ateşle barut hiç bi zaman yan yana duramamıştır
    hele bi de yılbaşı gecesi
    malum alkol fln derken olmaması zor gibi

6. 26 Aralık 2008
  7. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.025
    Ödül Puanları:
    163
    ecem ve meltem ılgınız ıcın tesekkur ederım
    ben alkol kullanmıyorum zaten, o kullanıyor ama ıcse de cok ıccegını sanmıyorum...
    benım tereddutum ben hıc bı erkek arkadasımın evınde kalmadım gerek olmadı ankaradaydık hep, ve kalınsada bı suru kısı oldu hep...

dedıgım gıbı kuzenın evındede yalnız kaldıgımızda normal olan seyler oldu , öptü sarıldı bunlar yani...

ama yınede dedıgım gıbı kalmaya gıtmek konusunda emın deılım, yerımde olsaydınız napardınız?

8. 26 Aralık 2008
  9. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bence aynı evde kalmanız için erken...dah iyi tanımanı tavsiy ederim

10. 26 Aralık 2008
  11. MeDuSa

MeDuSa Guest

2 ay tanıdığın biriyle bir gece geçirmek hiç doğru değil cnm :1no2:
    Daha çok tanı ona daha çok güvendiğin zaman belki olabilir ama böylesi sakıncalı

12. 26 Aralık 2008
  13. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    cnm ben olsaydım okadar az tanıdığım bir erkekle kalmazdım.bence kalma.ileride pişman olacağın şeyler yaşamasan bile okadar az tanıdığın bir insanla aynı evde kalman,kafasında iyi şeyler düşünmemesine neden olabilir senin açından.dışarıya falan çıkın ama bence kalma cnm.a.s.

14. 26 Aralık 2008
  15. TheShe

TheShe Guest

Bence 3 haftalık bir ilişki ve 2 aylık tanıma süreci aynı evde kalmanız için yerli değil tatlım. 3 haftadır birlikte olduğun birinin evinde kalman yanlış diye düşünüyorum :teselli:

16. 26 Aralık 2008
  17. thyanel

thyanel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    zaten konuyu buraya taşıyorsan senin de kafanda kuşkular var demektir. şimdi herkes sana "git canım nolacak" dese sen gayet rahat gidip kalıcak mısın? eğer tereddütlerin varsa, kararsızsan kalma derim.

18. 26 Aralık 2008
  19. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    asla gitmezdim. yakınlaşmayı bırak Allah korusun başına bişi gelse annene babana durumu nasıl açıklarsın? her şeyi düşünmek lazım. çok da gerekli bir şey değil bana göre.