Siz olsaydiniz ne yapardiniz???

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ecrin74 tarafından 20 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ecrin74
  1. ecrin74

ecrin74 Guest

Esinizin eski sevgilisi sizi görmeye gelse (esinizin bi arkadasindayken ) ne yapardiniz ???esim bana ondan bahsetmisti ....ve birgün bi arkadasin evindeyken (ev sahibinden ögrenmis orada oldugumuzu) pat diye geldi ....$ok olmustum...ne yapacagimi bilemedim ....ama cok sinirlenmistim ...kovmamak icin kendimi zor tuttum ....sizce nedir bu???anlamadim ben .....esimle hala tartisiriz bu konuda....normal biseymi sizce???

2. 20 Ağustos 2009
  3. minikiz

minikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    o da birşey mi?eşimin eski sevgilisi bizim evimize gelmişti(hala bekar sanıyormuş)biz de ona ne kadar mutlu olduğumuzu gösterdik.terbiyemle dövdüm yanikaydirigubbakcemile

4. 20 Ağustos 2009
  5. Elis

Elis Guest

sacmalama,aksine cok mutlu ve gelisinden memnun oldugunu gosterki,o catlasin,
    amaci bu zaten seni sinirlendirmek,niye ekmegine yag suruyosunki,yerimseniben

6. 20 Ağustos 2009
  7. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    Çok garip acaba hangi amaçla geldiki. Şahsen ben amacını merak ederdim . eşinizle sizle bu konuda tartışmasıda garip sanki kızın yaptığı normal bişey mi . eşinize söyleyin bakalım sizin eski sevgiiniz eşinizi görmeye gitse nasıl karşılardı hg çok memnun oldum mu derdi ? pehhh

8. 20 Ağustos 2009
  9. ecrin74

ecrin74 Guest

belli etmedim ki ....askimla sarilip sakalastik bile.....ama icimden kovmak geldi inanin....ev sahibine söyedim ama o gittikten sonra ..beni merak etmis görmek istemis...alla alla yaaa

10. 20 Ağustos 2009
  11. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    hıc bısı yapmazdım..benım ıcın cok normal bı durum cunku..
    adı ustunde eskı sevgılısı gecmısde kalmıs..gecmısdekı kımse gelıpde huzurumu kacıramaz kacırmaları bukadar kolay degıldır..
    ama sunuda demeden gecmıcem ben ailemde hep sunu gordum evımıze gelen kısı bızım dusmanımız bıle olsa mısafırdır..hıc bı sekılde saygıda kusur edılmemelıdır..
    sız mısafır oldgnuz bı yerde oraya gelen baska bı mısafırı kovamazsınız ..
    ve kaldıkı bu olay yuzunden hayatta esımle aramı bozmam tartısırsam eger bu sekılde eskı sevgılı yada yuzunden olmamalı..

12. 20 Ağustos 2009
  13. Mune

Mune Administrator Yönetici

Beğenildi:
    58.974
    Ödül Puanları:
    663
    O hanımın amacı ne olursa olsun,eşinizle bu sebepten dolayı tartışmayın bence,eşinize ve evliliğinize güvenina.s

Sizin yerinizde ben olsam ne yapardım,hiç tepki vermezdim hatta oturur sohbet ederdim,ki eşimin eski flörtleriyle tanıştım,sohbette ettim,karşılaştığımda selamlaşırım,eşimle karşılaştıklarında bana selam yollarlar,hiç takıntı haline getirmedim çünkü ben eşime güvenirim,eşim bu güveni bile bile yıkar ve eski flörtüyle tekrar birşeyler yaşamaya kalkarsa da kendi bilir,ceketini alır gidera.s

14. 20 Ağustos 2009
  15. ecrin74

ecrin74 Guest

tesekkürler yorumlariniz icin

16. 21 Ağustos 2009
  17. mutnojmet

mutnojmet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    canım o arkadaşınla görüşüryor muydu belki o yüzden gelmiştir

benim eşimin benden önceki en uzun süren iki flörtüyle ben tanışmıştım evlenmeden önce (en uzunu 6 ay sürmüş zaten yalıçapkınıymış benimki zamanında) muhabbet sohbet felan vardır aramızda hatta birisini pek sevdiydim ben düğüne bile çağırdıydık kızı o da nişanlıydı zaten o zaman şimdi de evli

canım adı üstünde o eski, sen onun nikahlı eşisin daha ne olsun siz birbirinizi tercih etmişsiniz rahatsız olmana gerek yok bence ha eğer ondan ters bir tavır gördüyse sallarsın saçını ne de olsa o benim eşim havalarında bozulur kalır

18. 21 Ağustos 2009
  19. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ne saçma ne akla hizmet çıkıp gelmişki..ayyy eskiyse eskide kalsın ite canım ne gerk var gün yüzüne çıkmakta..geçmiş ile ilgili bende eşimle o kadar çok sıkıntı ytaşadımki..alerjim var geçmiş yaşanmışlıklara