siz olsaydınız ne yapardınız????

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve frtglsnfrt tarafından 14 Eylül 2010 başlatılmıştır.

14 Eylül 2010
    Konu Sahibi : frtglsnfrt
  1. frtglsnfrt

frtglsnfrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mrb arkadaşlar.benm sorunum annemle.kısaca şöyle anlatayım.2 senedir hayatımda biri var ve birbirimizi çok seviyoruz.üni bittikten sonra erkek arkadaşımı ailemle tanıştırmak istedm ve aileme durumu anlattım.her neyse amcam ve yengemle tanıştılar ve onların onayını aldık.özellikle amcam erkek arkadaşımı çok beğendi.her neyse .... biz erkek ardaşımla aynı şehirde yaşıyoruz ve haliyle onu görmek konuşmak istiyorm annem de durumu biliyo fakat beni bir türlü dışarı çıkarmıyor.evde hapsolmuş durumdayım.onay vermediği bi ilişki değil ama arada resmi bişey olmadığı için benm onunla telefonda konuşmam bile zoruna gidiyo.sürekli bana laf sokuyo hergün evde kavga ediyoruz ağlıyorum.karşıma alıp konuşmayı denesem hemen olay oluyo.ne yapcam bilmiyorm çok bunaldım ve gerçekten psikolojim bozuldu....siz olsaydınız ne yapardınız böyle bir durumda yada böyle bir durumla karşılaştınız mı ?????????

2. 14 Eylül 2010
  3. frtglsnfrt

frtglsnfrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    lütfen birileri bişey sölesin :KK43::KK43::KK43:

4. 14 Eylül 2010
  5. inci_tanesi

inci_tanesi Allah'a emanetsin kuzum Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    203
    Aynı durumu ben de yaşadım canım. Her ne kadar aileme söylemek istemesem de babam hal ve hareketlerimden bir şeylerin olduğunu anlayıp halama şu çocukla tanış demişti. Önce halam tanıştı ve çok beğendi, babama da bunu belirtti. Biz babam öğrendikten 2 yıl sonra nişanlandık. O 2 yıl içinde çok zor zamanlar geçirdim, dışarıya çıkmalarım hep sorun oldu. Babam belli etmese de rahatsız oluyordu ancak annem demediğini bırakmıyordu. Ben de elimden geldiğince alttan almaya çalışıyordum. Arada beyaz yalanlara mecburen başvuruyordum. Babam bana tek bir şey söylemişti. Bak kızım, 20 yaşındasın hayatına müdahale etmek gibi bir niyetim yok ben ve annen sana sadece doğru yolu göstermek ile yükümlüyüz, sen zaten yapman gereken herşeyi bilirsin demişti. Beni tanıyordu, kötü bir şey yapmayacağımı biliyordu çünkü beni o yetiştirmişti. Hatta annemi bile idare ederdi düşün artık tam tersi olması gerekirken. 2 yıl geçti ve biz nişanlandık tabi nişanlanınca bazı şeyler farklı oluyor. Babam, istemeye geldiklerinde tanıştı eşimle ve 1,5 yıl boyunca hep gözlem altındaydı eşim :) Velhasıl kelam okulunuz ne zaman bitiyor, belli ki niyetiniz ciddi. Kısa zamanda söz-nişan gibi bir şeyler olacak mı?

6. 14 Eylül 2010
  7. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    baban hayatta mı?

8. 14 Eylül 2010
  9. frtglsnfrt

frtglsnfrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm öncelikle cvp verdiğin için tşk ederm.okulumuz bu sene bitti.söz nişan olayına gelince erkek arkadaşım ailelerimizin tanışmasını istiyor.bende çok istiyorum ama anneme bunu söylediğim zaman bile sorun oluyor.bana söylemediği laf kalmıyor.senin zaten okumak gibi bi niyetin yok zaten istediğin o gibisinden :KK43: ben yalandan ne kadar kaçmaya çalışırsam çalışayım annem beni yalan söylemeye teşvik ediyor ve ben bunu gerçekten istemiyorm.desem kii erkek arkadaşım hakkında kötü bişey duydu öyle birşeyde yok...ne yapcam bilmiyorm şimdi konuşmuyoruz annemle biraz önce yine bi tartışma daha :KK43::KK43::KK43:

10. 14 Eylül 2010
  11. frtglsnfrt

frtglsnfrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ewet cnm babam hayatta ama o bu durumdan şimdilik haberdar değil...

12. 14 Eylül 2010
  13. inci_tanesi

inci_tanesi Allah'a emanetsin kuzum Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    203
    Babanla konuşmayı denesen? Ya da amcan babana çıtlatsa nasıl olur? yengem ve amcam beğendi, sevdi demişsin. Bu, sizin için büyük bir artı canım.

14. 14 Eylül 2010
  15. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    hıı annen ondan da korkuyo olabilir. babanla aran iyiyse çıtlatsan işe yarayabilir bence de.

16. 14 Eylül 2010
  17. frtglsnfrt

frtglsnfrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm babam biraz tuhaf bi insandır yani ne zaman ne tepki vereceği pek belli olmaz.amcam zaten babama söyleyecek bu durumu fakat şuan söylememem pek uygun olmaz dedi bende bi bildiği var diyerek birşey söylemedm....amcam çok daha ii tanır babamı benden.yani anlatmak istediğim benim babamla diyaloğum pek ii değil.....

18. 14 Eylül 2010
  19. frtglsnfrt

frtglsnfrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm babam biraz tuhaf bi insandır yani ne zaman ne tepki vereceği pek belli olmaz.amcam zaten babama söyleyecek bu durumu fakat şuan söylemem pek uygun olmaz dedi bende bi bildiği var diyerek birşey söylemedm....amcam çok daha ii tanır babamı benden.yani anlatmak istediğim benim babamla diyaloğum pek ii değil.....[/