Siz olsaydınız ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve defne44 tarafından 19 Nisan 2010 başlatılmıştır.

19 Nisan 2010
    Konu Sahibi : defne44
  1. defne44

defne44 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    8 aylık hamileyim. 1 ay sonra dogumum var kayınvaldeme yakın oturuyorum ve ben dogumdayken onlar tatilde olacak kayınvaldem ve kayınpederim tur ile birlikte. ilk torunları ama onlar için bu kadar önemsiz. sizce bu bana ve bebegime yapılan saygısızlık degilmidir? zaten bebek ihtiyaçlarını hep kendi annem yaptı. onlar bişi almadı yapmadıda. durumları var olmasa neyse dicem. hiçmi merak etmezler torunlarını görmeyi, çok kötüyüm. haftanın 2 günü gelirler onlara hizmet edecem diye ugraşırım. artık agırlaştım rahat haereket edemiyorum zorlanıyorum yinede hizmet ediyorum. ama onlar böyle yapıyor sizce benmi abartıyorum? siz olsanız ne yapardınız?

2. 19 Nisan 2010
  3. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    tabiki olmaları gerekir benimde bir tane yigenim var annem ve babam yapacakları seyleri onun gelisine gore ayarlar hep bu sevgiden kaynaklanır zaten..ben hic birsey demem zamanı gelince soylerim diyecegimi sen uzulme bosver annen yanındaymıs zaten

4. 19 Nisan 2010
  5. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tabiki sana destek olup senin yanında olmaları gerekir.

Demek tatile çıkmak torundan daha önemli onlar için.

6. 19 Nisan 2010
  7. giz09

giz09 Muffinim geliorrr Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    yanında olmaları gerekiyor kesinlikle

8. 19 Nisan 2010
  9. Green33

Green33 oğluşunun annesiii Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bence yanında olupda seni sıkacalarsa olmamaları daha ii snei bu halinde çalıştırıolarsa pekde düşünceli değillerdir en isii olmamalrı daha sonra neden öle deiğimi anlarsın zaten

10. 19 Nisan 2010
  11. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    kimisi torun olsun diye gelinin gozune bakar kimide allah torun veriyo kiymet bilmiyorlar.

gitsin bakalim tatiline, sende o gelince laflari bir bir sirala...

12. 19 Nisan 2010
  13. conal222

conal222 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    boşver annen yanındaymış ya...takma kafana gerisini....yaptıkları çok ayıp üstelik ilk torunları hemde mazaretide tatil ..hani önemli bişey olmuş olsa amenna ama tatil ertelenebilirdi..
    değmez üzülüp sıkıntı yapmaya...sırası geldiğinde vurursun yüzlerine...
    Allah bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin canım

14. 19 Nisan 2010
  15. defne44

defne44 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    geldiği zamanda herşeye karışır. daha şimdiden çocuk 1 yaşına basınca neti kapattır yok şöyle yap yok böyle yap demeye başladı. çok vurdumduymaz bebek olunca hergün bizde olucaklar eminim. eşimde laf söyletmez ailesine boşver der

16. 19 Nisan 2010
  17. mavera04

mavera04 Güneşin doğduğu yerdeyim:) Üye

Beğenildi:
    305
    Ödül Puanları:
    153
    boşver canım yaaa zaten yeni doğum yapmış olcan bebeğinlemi uğraşcan onlarlamı uğraşcan zaten kendinde bakıma ihtiyaç olacaksın eğer imkan varsa kendi annen gelsin yanına daha rahat olursun kayganan olsa bide o hasta halinle ona hizmet etmek zorunda kalcan ben kendi ananemi çağırdım rahat rahat takıldım valla kayganamda bebek 5 aylık oldu geldi gördü hiçbişeycik te almamış sonrada gitti...

18. 19 Nisan 2010
  19. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bunları takma kafana ne yapmak istiyorlarsa yapsınalr. tatile gidecekelrse gitsinler herkes onları ayıplar. neyseki annen var sana yardımcı destek boşver. hem geldiklerinde sen neden hizmetleniyorsun kalksınlar kendileri ne istiyorsa alsınlar otur bir pişkinliğe vur kendini çok ağırlaştım artık de. valla kendine yapıyorsun güzelim hiçbirşeyi dert etme çocuğunu düşün. mevlam sağlıkla kucağına almak nasip etsin.