Siz olsaydnz? Ltfen ok acil yorumlayn

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve dj_sinem_0106 tarafından 23 Kasım 2009 başlatılmıştır.

23 Kasım 2009
    Konu Sahibi : dj_sinem_0106
  1. dj_sinem_0106

dj_sinem_0106 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benim eşim taksici ce öglen 13:00/gece01:00 calısıyo musterılerıne numara veriyo gecede kim olur calıstıgı duragın karsısı gazino pavyon musterılerı genelde ordan yada sarhoslar gelelım konuya esım eve gelıyo yatıyoruz uyurken teli calıyo abla evdeyım dıyo kapatıyo ben son derece rahatsız da olsam bir kac kere tartıstık ama işi bu dıyıp sustum dün pazardı ve esım ızılı evde mısafırlerımız vardı nese yedık ıctık hastane yakın oldugu ıcın bızde kaldılar eglencelı bır gundu sabah esımın telıne msj geldı gece 4 :30 suları arama gelmıs bende bu no bende varmı dıye ARAMA YAPMADAN kayıtlı dıye kendı telımden baktım o esnada karsı noya cgr dusmus herneyse esım oglen ıse gıttı aksam telım caldı actım o no bayan benı aramıssınız dıyınce asıl sız benım esımı aramıssınız dedım ben abonesıyım abının dedı zaten taksıcıyle ısım olmaz dedı bende asıl benım ısımın sızın gıbılerle dıye basladım baya bır saydım bır sey dıyemedı kapattım oda esımı aramıs kufurlu konusmus esıme tehdıt ve hakaret etmıs aradan fazla gecmeden esım eve geldı benı zola annemlere getırdı neymıs onların dostları varmıs suraya gotur derlermıs doverlermıs gece alemı pısmıs baya korktu meslegım gıttı ekmegım gıttı benı duraga sokmazlar dıyo banada kızdı baya sen bana guvenmıyosunda arama yaptın dedı ben yapmadım arama hanı noyu tele gırıp arama yapınca kayıtlıysa ısım cıkıyoya ben ole yapıcaktım ama cgr dusmus aksam aranınca anladım bunu kızlar ben ne dıyım ne yapayım esım benı sucluyo aslında cokda rahatsız oldugum ama zorakı ses etmedıgım bırkonu bugun patlak verdı acil birsey soleyın evı takıp eder ogrenırler dıye annemlere bıraktı burdakalıcakmısız bır sure kım ne yapabılır dag başındamıyız yaaa haksızmıyım acill fikir ve yardım kızlar lütfennn

2. 23 Kasım 2009
  3. YildizlarVeGece

YildizlarVeGece Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    keşke yanlışlık olmuş deyip kapatsaydınız.olay hiç buyumezdi eşinizi madem bu kadar cok muşterisi arıyor niye siz de benim eşimi aramişsiniz diye olayı budaklandırdınız ki! neyse bir sure sonra yatışır ortalık :KK66:

4. 23 Kasım 2009
  5. sahrud72

sahrud72 Baskılar bizi yıldıramaz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Tabi ki dağ başında değilsindir kanun var nizam var
    Ama ne yazık ki o kanun nizam iş işten geçtikten sonra işliyor
    Gazino gece hayatı bize yabancı şeyler
    Sen bence içini ferah tutup eşine karşı fazla zorlayıcı olma
    Bi süre onun sözünü dinle ve üzgün olduğunu sürekli anlat
    Çünkü maalesef hatalısın ama olmuş bi kere
    Bundan sonra eşinin yanında olup ona destek olmaya çalış

6. 23 Kasım 2009
  7. dj_sinem_0106

dj_sinem_0106 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar o tarz kadınların dostları oluyomus onlarda gecenlerde bı taksıcıyı dovmusler esım cok koktu bılemıyorum cok gergınım ıcım huzursuz gercekten ama bole kadınlar esımı arayıncada mıgdembulanıyo keske ıyı guzel ortamlı bı ısı olsa suan aglıyorum

8. 23 Kasım 2009
  9. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.671
    Ödül Puanları:
    163
    Eşinizin ne iş yaptığnı biliyorsunuz, malesef kötü bir yerde taksicilik yapıyormuş ama ekmek parası ne yapacaksınız.
    Eşinizin teline gelen numarayı neden arıyorsunuz. Kim olduğunu öğrenebilmek için numarayı çevirip ara tuşuna basmışsınız yani numarayı aramışsınız, çünkü başka türlü göremezsiniz. Ya tek tek rehberi tarayacak yada benim dediğim gibi yapacaksınız.Yıldızlarvegece arkadaşımın da dediği gibi keşke yanlışlık oldu deyip kapatsaydınız.
    Neyse olan olmuş, bundan sonra daha dikkat edin. Bu tür manyaklar ortalıkta cirit atıyor çünkü.

10. 23 Kasım 2009
  11. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    malesef dağ başında değiliz desekte haberlerde olanları dünya alemini biliyoruz değil mi?

bu alemlerin mafyası ağır abisi recon keseni çok olur. eşinde az çok bu işi bilir onlarla muhatap oluyor sonuçta... keşke o kadar ağır konuşmasaydınız...

şuan eşiniz ne diyorsa yapıp onun korkularının hafiflmesini beklemelisin.

12. 23 Kasım 2009
  13. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    ya zaten karsı taraf abi fln demiş neden buyuttunki eğer eşinle bir işi olsaydı emin ol o tipler sanada söylerdi hata yapmıssın eşini dinle bir süre öyle tiplerin ne yapacagı belli olmaz eşinde o kadar korktuguna göre

14. 23 Kasım 2009
  15. adiyef

adiyef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bence artık eşine birşey deme,inşallah birşey olmaz ama gerçekten haklısın benim eşiminde böyle bir işi olsa bende kötü olurdum

16. 23 Kasım 2009
  17. esmer gxuxzeli

esmer gxuxzeli Bismillahirrahmanirrahim" Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    eşinin sozunu tut kal diyorsa kal baba evinde
    ----------------------------------------------------------------------
    ah bu gencler bide eşlerine güvenmesini bilselerrrr:eek:lmaz:

18. 23 Kasım 2009
  19. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    ne gereği var,. telefonu numarasına bakmanın.hatta çağrı yapmanın. birde kadınla tartışmanın. az çok eşiniz o camiayı anlatmıştır size. adam bakın nasıl korkmuş. bu tipler belalıdır. bulaşılmaz. eşinle işim olmaz dediğinde kadına elbette olmaz. tabii. ben zaten öyle bir şey düşünmedim. yanlışlıkla çevirdim deyip kibarca iyi günler diyerek kapasaydınız ,bunlar olmayacaktı. ayıklayın bir çuval. inciri şimdi.
    ( ayrıca,zaten kadın yanlış anlama ,yanlış anladıysanız eşinle,taksiciyle, işim olmaz diyerek olayı yumuşatmaya çalışmış. siz üstüne gitmişsiniz..gereksiz bir tartışma ortamı yaratarak)