Siz olsaydnz ne yapardnz?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve EU1 tarafından 29 Haziran 2009 başlatılmıştır.

29 Haziran 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

:sm_confused:
    kızlar benim sevgilimle bir yıllık ilişkim var ve az çok bilenler vaar askerde şuanda 5aylık olacak.normalde çok güzel giden bi ilişkimiz var kavgasız anlayışla nazar degmesin:nazar:
    askerde olmasına ramen herkes neelr yaşıo biz yine aynıyız ama ..
    ama ona kırgınım birazcık bana dedigi şeylerden siz olsaydınz napardınız.
    örnegin....mesela benim erkklerle görüşmeme izin vermez ki arkdaşım bile yoktur,bişey olmuştu iş yerinde eski tokalaşıomusun demiştim gerektigi yerde demişti peki ben yapsam ne olurdu demişti sen kızsın öle bişe olamaz!direk cvbı buydu aşkda kızı erkegi yoktur dedim kıskançlıkta!ki(ben onun tokalaşmasına tabiki bişe demem olurda ama sizce öel demesi hoşmu?siz napardınız.
    mesela diyelimki bişe oluo onun sitesi var internet üzerinden onların oturdugu yerden herkese msj atmış toplu site adına kandil msjı.
    dedimki kızlarda var onun içinde kötü bişeymi dio tabiki degil dedim ama ben olsam kızarsın dedim...
    benim 3 yıl önce eski msn adresimin şifresini biliordu benimkisi girmiş ve 3 yıl önce çocukluk yılarımda bir arkdaş yazmış emoş nerde faln çocugu bana sormuştu hatırlamıorum bile yaa. neyse ama onun kafası karşımıştı ESKİ DÜŞÜNÜN YAA??
    ESKİ ARKDAŞŞ Kİ HAITRLAMIORUM İBLE OLSA NOLCAK DEDİM..
    İŞTE ONLA SAMİMİMİYDİN NEKDR FALN .HAITRLAMIORUM BİTANEM DEDİKÇE ÜSTÜME GELMİŞTİ BEN AGLAMIŞTIM İNANMIOMUSUN BANA VS..BÖLE OLMA 24 YAŞINDASIN ÇOK KISKANÇTIR HEMN MORALİ BOZULUR :KK43::KK43:BENDE ETKİLENİORUM SİZ OLSAYDINIZ NE DERDİNİZ.BEN HEP İYİ DAVRANDIM ŞUANDA Bİ PRBLEMİMİZ YOK AMA İİÇİMDE KALDI BUNLAR??
    BİLMİORUM ASKERDE ONDANMI DİOKİ STRESLİ OLUORUM BAZEN YANSITIORUM BİTANEM Ö.DİLERİM SEN BNİM ŞİRİNEMSİN HEP SENİ SEVİORUM DİYO.
    :uhm::uhm:

2. 29 Haziran 2009
  3. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    aman aslında bunlar problem değil ama büyüdükçe büyüyor işte
    aynen bende boyleyim süreklı boyle seyler yüzünden tartısılşıyor

4. 29 Haziran 2009
  5. EU1

EU1 Guest

evet canım prblem degill aama erkk oldukları için biyerden haklılık payını çıkarıolar:KK43:

6. 29 Haziran 2009
  7. leloss

leloss Nolur Allahımmm :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bunlar aslaaa problem degil yaa seven insan kıskanır bide zamanla degişiyo bu erkek milleti daha uysal oluyo kokrma yani çıkarken bizde böyleydik evlendik kuzu gibi olduu opuyorumnanaktan

8. 29 Haziran 2009
  9. EU1

EU1 Guest

ya canımm prblem degil ama ben yapsam kızar kendi yapıncada ben çok abartıorum oluo:KK43:
    niye amaaaaaaaaaa

10. 29 Haziran 2009
  11. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Üff yaa, hiç gelemem böyle şeylere.
    Bi insan başka bi insanın geçmişine ne hakla ve neden karışır hiç anlayamıyorum.
    Adı üstünde geçmiş ya, olmuş bitmiş.
    O zaman yokmuşun arkadaşım sen işte, seni ne ilgilendirir değil mi?

ıyi o zaman, bundan 2 sene sonra bi sevgilimiz olacak düşüncesiyle kimse kimseyle konuşmasın, kimse bişey yaşamasın... aman aman olur a hayatımızın aşkı çıkar belki karşımıza, kızar sonra.
    Böyle düşünüp, hareket edip asosyal yaratıklar mı olalım yani bu mudur?
    Yok yeaaaaaaa? Müneccim miyiz biz yahu?

Hem bu insanlar ne biliyolar bakalım kendilerinin "son" ve "doğru" insan olduklarını?
    Belki senden de iyisi, alası, doğrusu çıkacak karşıma?
    Senin hesabını da ona mı vereceğim yani? Oldu.

Pabuç bırakmayın bu kadar böyle şeylere ya, koyun ağırlığınızı biraz, kime ne yahu kimsenin geçmişinden.
    Zaten bak bi sinir bi sinir bende bugün hayırdır inşallah, hayırdır inşallah.

12. 29 Haziran 2009
  13. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    neden mi,onlar yapınca normal siz yapınca anormal.
    çünkü sizlerden kaynaklanıyor.
    ağırlığınızı koyamıyorsunuz hemen tamam diyorsunuz da ondan.
    el sıkışmanıza bile olmaz diyen bir adamı dinliyorsunuz. haa,o el,sıkabiliyor..buda ayrı bir bencillik örneği. ona hak, size değil..
    . ama buna izin verende karşı çıkmayanda, kabahat. bunu demesini normal karşılayan da...
    neyse diyecekçok şey varda. yine adımız feministe çıkacak. ben bukadar yazayım.şimdilik...

14. 29 Haziran 2009
  15. EU1

EU1 Guest

aman yawrum sakin ol:)
    kafamı karşıtırmayın ama hkalısın vallahaa..
    erkkler böle iştee

16. 29 Haziran 2009
  17. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ben olsam sepeti koluna takar,hadi sana by by derdim...

18. 29 Haziran 2009
  19. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    çünkü bu tarz insanla hayatda uğraşılmaz
    resmen ömür törpüsü olur..