siz "Seni Seviyorum " dediğinizde o,

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve bahar544 tarafından 4 Haziran 2010 başlatılmıştır.

4 Haziran 2010
    Konu Sahibi : bahar544
  1. bahar544

bahar544 hakkımda hayırlısı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Karsı taraf sıze acılmadan once
    sız hıc senı sevıyorum dedınız mı
    ben bundan yıllar once dedım o da bana "öyle mi ? " demişti
    gülüyorum şimdi ama o zaman cok uzulmustum
    sızın aldıgınız cevaplar neler ???

2. 4 Haziran 2010
  3. bahar544

bahar544 hakkımda hayırlısı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hepınız "bende seni" cevabını mı aldınız ?

4. 4 Haziran 2010
  5. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Ben hiç bir zaman söylemedim. Herkesin kendi tercihi ama ben bayanların söylemesini doğru bulmuyorum. Eğer söyleyen bayansa ve çıkmaya başlamışlarsa erkeğin gerçekten sevip sevmediğini bilemezsinis.Sırf bir kız beni seviyomuş çıkayım bari die çıkanlar olabiliyor, en önemlisi de değerden anlamıyorlar peşinden koşan kız ise... Bir de söylediğiniz kişi az artist bir tipse hem kız gibi naz yapar kabul etmez hem de orada burada şu kız bana teklif etti artistlikleri yapar. Daha neler neler...

6. 5 Haziran 2010
  7. agustos72

agustos72 RABBİ HEBLİ MİNES SALİHİN Üye

Beğenildi:
    5.440
    Ödül Puanları:
    238
    seni seviyoruma cevap olarak sadece anladım dedi:mymeka: üstünden 1 yıl geçti ama hala ben onu seviyorum:çok üzgünüm: sıkıldım artık karşıma başkasıda çıkmıyo

8. 5 Haziran 2010
  9. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sevgilime bile demiyorum ki /:
    kaldı ki açılmayana diim
    demem ben öyle
    şımarır hemen ukala -tatlicadiarzu-
    o bana der ama :asigim:

10. 5 Haziran 2010
  11. concordia

concordia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    seni seviyorum demedim direk ama senden hoşlanıyorum demiştim o da ben de senden demişti. ama sonra ben sevgili olmak istemedim. çocuk kaç kere çıkma teklif etti hani hoşlanıyodun noldu dedi. çocukluk işte :)))

12. 5 Haziran 2010
  13. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488

Lise 2 de bi cocukdan fena şekilde hoşlanıyordum...
    bakıyorduda bana ve bende... bizim arkadaşlar el koydu işe bizi şaaptırcaklar
    gidip konuşmuştu bi tanesi bana sormadankaydirigubbakcemile
    cok kızmıştım tabi... cocuk snei kantinde bekliyor dedi
    kızardım kızardım kızardım:KK1::KK1:
    hayır gitmicem dedim... banane dedim:KK1:
    kız seni döverim valla dedi o konuşan arkadaşım cabuk in aşagı dedi...
    ben cekine utana gittim. baktım cocuk orda
    o gülüyo ben gülüyorum öyle havadan sudan konuştuk
    hiç ne öyle hoşlanma faslını konuştu nede ben...
    neyse derse girdik okul cıkışında bunun sınıfında cok samimi oldugu iki tane zilli karı vardı yanında
    yanlarından geciyorum o bana gülümsedi bende ona
    baktım o zillilerden biri kahkaha attı... tabi ben bozuldum(ondan sonra o kızlar benle ugraşmaya başlamıştı zaten...laf atmalar vs.ler falan... ne demişler it ürür kervan yürür:KK1:)
    ondan sonra cocugun yüzüne bakmadım. bi kaç kez benle konuşmak istedi hiç oralı olmadım.
    lise 3 de de teklif etmişti yok demiştim:umursamaz::umursamaz::umursamaz:

böyle bişey yaşamıştım ilk ve son kez:hulya:

14. 5 Haziran 2010
  15. mavilimYesilim

mavilimYesilim *AşK YaKaLaSıN BiZi* Pro Üye

Beğenildi:
    2.006
    Ödül Puanları:
    238
    kızlar olsak kalp krmamaya çalışırız reddi bile usulüyle yaparız... ama erkekler öyle değil direk hoşlanmıyorsa da hoşlanıyormuş gibi davranma ihtimalleri yüksek! hemen kendilerini bir halt sanıyorlar....
    bend de söyleme taraftarı değilim... hele de face de dinlenen parçalardan msn de yazan iletileri kesinlikle üstünüze almayın...bazı sütü bozuklar bu tarz cümleleri yem olarak kullanıyor...
    milattan öne fi tarihinde .......adamın biri kıza ayrılalım diyor... sonrada msn de sürekli dinlediği parçaları gösteriyor.. gayet yanlış anlamaya müsait bir durum.... sonra msn iletisinde " bileğimi kestim... sevdamızın adı aşk gibi cümleler söylüyor..." birde bakıyorsun . adam yaz sil tahtası gibi... face ' de sil baştan yazıyor ... yorum yapan kız mutlaka oluyor. iki hafta sonra yeni eklenenler sonra tekrar sil baştan yazıyor yine bir bayan yorum yapıyor...

Allah sütü bozuk insanlardan korusun....

o yüzden sana aşkını hem sözle hem hareketle belli etmedikçe üzülmeyi göze alıyorsan söyle , buna değecek biriyse...

Son düzenleme: 5 Haziran 2010
  16. 5 Haziran 2010
  17. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.579
    Ödül Puanları:
    363
    Şimdiye kadar bana hep karşı taraf ilan etti aşkını ilk önce..
    Zaten adamın davranışlarından belli olur size ne cevap vereceği,bence üzüleceğinizi bile bile söylemişsiniz sevginizi..
    Dert etmeyin,olan olmuş,biten bitmiş..
    Daha dikkatli olursunuz umarım bundan sonra..

18. 5 Haziran 2010
  19. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bugüne kadar ilk söyleyen ben olmadım..çünkü bende garip bir huy vardır,birlikte oldugum kisiden deli gibi hoslansamda o bana seni seviyorum demeden o iliskiyi ciddiye almıyorum..alamıyorum..

ilk çıkmaya başladığımızda,erkek arkadaşımla bir aksam mesajlaşmaya başladık,geyik yapıyoruz,birbirimize laf atıyoruz falan..benimde uykum geldi,kesmek istiyorum mesajlaşmayı,bundan yine beni eleştiren(saka yapıyorduk) bir mesaj geldi,bende bir seyler yazdım ve sonuna sen beni sevmiyorsun yazdım ama amacım seni seviyorum dedirtmek veya ölçmek degildi..sonuçta mesajla mı söylenir bu yani?!bundan gelen cevap'seni seviyorum' oldu ve ben sok geçirdim..ertesi gün de bana çok kızmıştı,ilk seni seviyorum mesajla söylettin bana dedi halbuki yüzüne bakıp söylemek istiyordum dedi..ne biliyim ben diyeceğini kestirip atar,mesajlaşma biter,bende misil misil uyurum sanıyordum :)))
    ha ama sanmayın ki romantik,seni seviyorum diyen bir erkek arkadasım var!alakası yok yani :) şimdi ben 10 kere dıyorsam o 2 kere karşılık verir :))) odun yani :)