Siz siz olun kimseye muhtaç olmayın:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve EU3 tarafından 3 Ekim 2008 başlatılmıştır.

3 Ekim 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

bayanlar merhaba...ya bu gece cok hastalandım..nefes bile zor alıyordum.hemen nişanlımı aradım(zor anlarımda hep o gelir aklıma)ama sallamadı...bir kaç aramanın üstüne uyandı...kötüyüm dedim neyin var dedi iyi değilim dedim..uyu geçer dedi..cok sinirlendim.nişandan önce yani ilk zamanlar hemen geleyim aşkım napalım gidelim hastaneye falan filen derdi...şimdi ilgi sıfır yan yana cok iyiyiz ama ayrılınca soğuyo benden napmalıyım...ben hiç aramamayı sessiz kalmayı düşünüyorum sizce???CADIARZU:kızgın:

2. 3 Ekim 2008
  3. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    986
    Ödül Puanları:
    163
    benim kocisim fizandan gelir be
    hem siz daha nisanlisiniz bu ne vurdum duymazlik
    nisanlinizi gercekten kiniyorum insan sevdiginin basi darda oldumu nasdil uykusu gelir
    bence iliskinizi bir gözden gecirin sonra is isten gecmis olmasin

4. 3 Ekim 2008
  5. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım daha işin başındasın çok iyi düşün derim. Ne demek ilgilenmemek? aklım almadı vallahi. Kırk kat yabancı bana yapsa değilki nişanlım bir daha yüzüne bakmam.

6. 3 Ekim 2008
  7. EU3

EU3 Guest

katılıyorum sana canım..allah mutluluğunuzu daim etsin:nazar:napayım dert bir taane değilki...hastalığımı unuttum artık..neden böyle yapıyo onu düşünüyorum:1no2:

8. 3 Ekim 2008
  9. EU3

EU3 Guest

bakmayı düşünmüyorum zaten:1no2:ama... ama sı var işte önceden böyle değilki ne değişti anlamıyorum:1shok:

10. 3 Ekim 2008
  11. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    evlenmeden gerçek yüzünü gördüğüne şükret..evlendiğinde kimbilir yanında uyuyorken kıpırdamayacak..
    ben nişanlıyken eşim beş parasızken annemlere sormadan hastaneye götürür ilgilenirdi..
    bence daha yüzüne bakma :nazar:

12. 3 Ekim 2008
  13. EU3

EU3 Guest

canım nişanlımda öyleydi önceden bi yerim ağırsın hemen hastanelere koşturur arabaya kadar kucağına lır ilaçlarıma varana kadar takip ederdi...ama şimdi noldu onu merak ediyorum:1no2:

14. 3 Ekim 2008
  15. ozge_844

ozge_844 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence tavır yap, sorduğunda da kavga etmeden uygun bi dille çok bozulduğunu ve kırıldığını ve bu hareketininde gelecekle ilgili seni şüpheye düşürdüğünü söyle.. ama tartışma yaratmadan .. sevgiler..

16. 3 Ekim 2008
  17. EU3

EU3 Guest

senağlamaerkek milleti kavga etmeden akıllanmıyor...ömür törpüleri

18. 3 Ekim 2008
  19. CitlembiK

CitlembiK Bir kalbe girmek nasip, kalmak marifet... Üye

Beğenildi:
    1.167
    Ödül Puanları:
    188
    Birşey sorucam, yalnızmı yaşıyorsun ? yani gecenin bi yarısında ailenin desteğini almak yerinde neden hemen nişanlını arıyorsun ??
    tamam yaptığı hoş değil daha ilili alakalı olmalıydı ama senin yaptığında bira anlamsız geldi bana ...
    Zira bende söz ve nişanlılık evresi geçirdim fakat bir sıkıntımolduğunda ilk koştuğum yer ana kucağıydı.