sizce 23 yaş bebek için erken mi ? :s

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ndk tarafından 5 Kasım 2008 başlatılmıştır.

5 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ndk
  1. ndk

ndk pamuk oğlum EYMENimm :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım arkadaşlarımmm;
    1 sene 3 aylık evliyim 85 doğumluyum, eşimle aramda 10 yaş var çocukları çok seviyoruz ilk 7-8 ay çeşitli sebeplerden dolayı çocuk isteği oluşmamıştı bizde, ilk 3 ay diana ile korundum sonra yaram olduğunu öğrendim yaktırdım falan filan derken zaman geçti şuan eşim benden daha çok hevesli çocuğumun mürrüvvetini göremicem bak deyip duruyo, neyse doktoro gittim bikaç gün önce doktorum yumurtalıklarımın yavaş olduğunu söyledi ve menogon iğnesi yazdı yumurtalıkları güçlendirip sonra pregny ile çatlatacak. çocuk çalışmalarına hızlı bir geçiş yaptık yani :)
    size sormak istediğim etrafımdakiler acele etme deyip duruyo bende çok istiyorum eşimde çok istiyo ne yapayımm. ha deyincede olmayabilir...

2. 5 Kasım 2008
  3. barsed

barsed çocuktum hürdüm!!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kimin ne düşündüğünün ne önemi var.yerimseniben
    eşin ve sen her yönden kendinizi ve evliliğinizi bir bebek için hazır hissediyor ve istiyorsanız kimseyi ilgilendirmez kendiniz evliliğiniz ve bebeğiniz için en iyi en doğru kararı siz vericeksiniz tabiki:kahve:

4. 5 Kasım 2008
  5. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    canim esin ve senin hayatun,bende 23 yasimdayim aynen senin gibi 17 aydir bende ugrasiyorum
    hakkimizda hayirlisi olsun
    acele etme derler,kendileri yapinca keske daha önce yapsaymisim derler,derlerde derler...
    senin hayatin,kendini hazir hissediyorsan kimseye kulak asma canim
    bence bizim yasimiz en uygun yaslar
    insallah saglikle meleklerimizi kucagimiza aliriz canim

6. 5 Kasım 2008
  7. SeHNaz

SeHNaz Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    etrafindakilerin dediklerine ne bakiyosun cnm o etraftakiler hep bisiler der zaten önemli olan esinin ve senin hazir hissetmeniz ve bi bebegi büyütebileceginize iyi bir gelecek sunabileceginizden emin olmaniz.. bende 22 yasindayim ve hamileyim

8. 5 Kasım 2008
  9. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    ''hazırım ''cvbını veriyorsanız ve her türlü koşullar buna el veriyor ise bu gece yapın :)
    insanlar herşeyi söyler,boşverin...

10. 5 Kasım 2008
  11. GeCCee

GeCCee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

12. 5 Kasım 2008
  13. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    eteafindakilere ne bakiyosun dusunsene yavrun 20 yasinda iken sen sadece 43 yasinda olcaksin.. bence cok harika..

14. 5 Kasım 2008
  15. zeko

zeko umut €tm€k h€rş€yd1r..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim milletin ne dediği değil senin ne dediğin önemli...eğer kendini hazır hissediyorsan neden olmasın...her şeyde olduğu gibi erken anne olmanın güzel ve kötü yönleri var...tek kötü yönü erken sorumluluk almak eğer ben hazırım diyorsan hiç zaman kaybetme derim ben..genç anne evlat çok güzel bişey bence...

16. 5 Kasım 2008
  17. roShum

roShum aay bi hoşuum;) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    anne olmak için en ideal yaş bence ne erken nede geç ,burdan güzel haberlerinide alırız inş. sevgiler cnm...

18. 5 Kasım 2008
  19. hfzhfz

hfzhfz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    güzelim bende 85 doğumluyum 2yıl 3 aylık evlıyım ve allah nasip ederse ocakta bebeğimi kucağıma alıcam.
    bence annelik için şu yaş erken, bu yaş geç demek çok yanlış. kendini anne olmaya hazır hissettiğin ve o sorumluluğu kaldırabileceğin zamanın geldiğine inanıyosan bence annelik için en doğru zamandasın. sende kendini anne olmaya hazır hissediyosan hiç bekleme derim.şimdi hareketlerini hissetmek, onun içinde olduğunu bilmek okadar başka bi duyguki anlatamam. allah bu duyguları sanada yaşamayı nasip etsin inşallah..