Sizce artık Üzümün çöpü Armudun sapı demesem mi?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve üvercinka1981 tarafından 1 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1 Ocak 2009
    Konu Sahibi : üvercinka1981
  1. Arkadaslar benimle evlenmek isteyen tanımaya calıştığım birisi var..bir arkadasımın aracılığıyla tanıştım...çok efendi ,işi ve imkanları cok iyi..sohbeti de öyle..özellikle evli bayanlara soruyorum sizce yakışıklılık boy cok mu önemli....hayalimdeki tip değil zaten..ama cok sempatik ve sevecen.sizce sans vermeli miyim ona?tanı beni diyor haklı olarak kafam çok karıştı:eek:hepiniz eşinize ilk anda aşık oldunuz mu yoksa zamanla sevgi oluşacak mıdır dediğim gibi yanında zaman cok cabuk geçti..ne yapmalıyım sizce yerimde olsanız ya da boya kiloya cok takar mısınız?benden birazcık uzun..birini çok begenmiştim iş çevremden onun da cok içki içtiğini öğrendim yakın cevresinden ve ben sürekli içen bir eş istemiyorum o yüzden bu kişi bana cok mantıklı geliyor fisfisfis
    cevaplarınızı bekliyorum:uhm:

2. 1 Ocak 2009
  3. chicek

chicek bebişim ve ben Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım boy pos hiç önemli değil..benim eşim bir hayli yakışıklı ama bana o kadar eziyet ettikten sonra hiç gözüme görünmüyo valla..hele evlilikte asla görüntü önemli değil..yanına yakışsın biraz çok abartı kusuru yoksa sevecenlik sempatiklik iyi huy çook önemli.hiç takılma.hem ilk anda bir elektrik olmasa bile sonra ısınırsın..yeter ki sana saygı duysun değer versin

4. 1 Ocak 2009
  5. MeDuSa

MeDuSa Guest

Bencede boy pos hiç önemli değil :1closedeyes:
    İnsan olsun yeterki :nazar:
    Ne yakışıklılar gördük içleri boş :kahve:

6. 1 Ocak 2009
  7. nikahta keramet vardır derler ama olur umarım çünkü artık sıkıldım birini tanımaya calışmak çok zor..eşinizin durumuna üzüldüm...yakışıklı olup mutsuz olmayı ben de istemem.. çirkin değil sevimli sadece boyu benim gibi biraz da göbek işte ..hayalimdeki tip değil yalnızca buna takıldım ama su da var ya hayalimdeki tip çıkmazsa hiç karşıma?

8. 1 Ocak 2009
  9. EU1

EU1 Guest

hayalindeki tip karşına çıkar da iyi bi insan olmazsa? hayalin olmayan ama ii bi insanı harcamaya değer mi acaba? biraz tanımaya çalış daha çok hoşlanırsın sanki, gayet olumlu konuşuyosn çnkü..
    tipe de çok takılma bence, 60'ına gelince hepsi bir oluyo nasılsa buruş buruş :)

10. 1 Ocak 2009
  11. L0nginG

L0nginG Guest

Bence tanimaya calis,
    tip bi yere kadar önemli... icinin isinmasi gerekiyor elbette zamanla, benim icin mühim olan birinin cok yakisikli olmasi degil o allah vergisi birsey sonucta ama BAKIMLI OLMAK ZORUNDA...
    eger kafa yapilariniz uyusuyorsa, ben adamin kisiligine güveniyorsan bi sans vermelisin bence...

12. 1 Ocak 2009
  13. canım kafa yapımız uyuyor şimdilik..temiz biri bakımlı yani...dediğiniz gibi tanımaya devam edicem.inş hayırlı olur.

14. 1 Ocak 2009
  15. L0nginG

L0nginG Guest

Benimde birlikte oldugum kisi ilk baslarda yakisikli buldugum biri degildi... ama simdi resimlerine bakinca sanki dünyanin en yakisiklisiymis gibi geliyo bana :) insan sevdikce güzel buluyor karsindakini, illa muhtesem bi tipi olmasi gerekmiyor...

16. 1 Ocak 2009
  17. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    sözlüme ilk konuştuğumda aşık olmadım..
    zaten köpeği var diye bikç soru sordum gittim.. sonraa o denk geldikçe konuşmaya başladı...

derken zamanla 2 ay sonra falan aşık oldum..

bence şans ver.

18. 1 Ocak 2009
  19. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    27 28 yaşındasın artık yavaş yavaş evlilik vaktinde geliyo...
    karşındakine bişans ver,bide zamana bırak....