sizce ayrilmalimiyom cok degisti

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve nazli_ tarafından 10 Ocak 2010 başlatılmıştır.

10 Ocak 2010
    Konu Sahibi : nazli_
  1. nazli_

nazli_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sevgilimle artık ayrılmak istiyorum tamamen. sizce ayrılmalımıyım şimdi durumu anlatayım sizin yorumlarınız benim için çok önemli.
    şimdi biz daha yeni segiliyiz
    bundan bir ay once sevgilimin aşırı kiskanclığı ve sinirliliyi yüzünden ben ondan ayrılmak istediğimi söledim ona. o once kabul etmedi ama daha sonra sen bilirsin dedi ve ayrıldık ve ben sonra pişman oldum onsuz yasayamayacağımı anladığım için ve onu cok sevdiğim için kıskanclıklarını bana kizmasını bile hepsini kabul edip aradım ve özür diledim eskisi gibi olmak istediğimi onu sevdiğimi söledim .oda tamam dedi ve barıştık ama eskisi gibi olamadık. hep ben mesaj atıyordum o çok az arayıp soruyor söz veriyor arıcam aramıyor. bu yüzden kaç kere kavqa ettim konuşmak istemiyorsan söle konuşmayalim dedim bitirelim artık dedim oda bana solediki hayır ben seni çok seviyorum fakat vaktim olmuyor seni aramaya neyse bende dedim bitti ozman ama o yok ben seni çok seviyorum diyor . neyse 1 hafta önce dayanamadım artık böyle yapmasına ve artık bitti dedim beni arayip sorma dedim. ve gece mesaj attı bende cevap yazmadım 3 gün sonra tekara mesaj attı bende cevap verdim
    "artik beni unuttunmu " yazmışdi bende cevap olarak " bunu sen istedin " yazdım
    sonra yine yazmadı ve ben salak bu gun onu aradım .ve konuşduk barişdık. ve yine oyle yapdı arıycam dedi aramadı offff sizce ne yapmalıyım btirmelimiyim bu ilişkiyi ???
    tamam ben hata yaptım ondan ayrıldım ama sonra pişman oldum ve bu ayrılık 2 hafta bile sürmedi. o benim değerimi hic bilmiyor. oysa onun yerinde olmak isteyen o kadar çok kişi varki o kaybeder bence ama onsuzda yapamıyorum onu cok seviyorum şimdi siz soyleyin ne yapmalıyım??? kafam çok karışık. ya gece saat 3 de eve gidiyor arkadaşlarıyla geziyor

Son düzenleme: 10 Ocak 2010
  2. 10 Ocak 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    canım inan anlamak için defalarca okudum daha acık okunur yazsan
    neyse anladıgım kadarına cevap vereyim yazına bile ayrılmak istiyorum yazmışsın kafanda bitmiş anladıgım burada yaptıgım yorum neyi değiştirecek anlamadım
    sevdiğini düşünüosun ama istedigin gibi biri deil sanırım o zaman ayrıl derim sana değişir istedigim gibi olur diye bekleme olmaz

4. 10 Ocak 2010
  5. scarlette

scarlette Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende anlamadım kargacık burgacık karışık olmuş her neyse özetleguclubacismile
    madem seviyosan neden ayrılmak istediğini anlamadım
    seven insan düzeltemk ister ayrılmak değil aklinialirimsmile

bana göre yani.:nazar:
    onun yerinde olmak isteyenler olabilir ama sen onunla olmayı seçmişsin
    onu olduğu gibi kabul etmiş değilmisinbenneyaptımki
    her neyse seviyosan bırakma
    sevmiyosan da zaten sonunda bi bahaneyle bırakıcaksındır:1closedeyes:

6. 10 Ocak 2010
  7. Fides

Fides Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    zaten tam olarak sevememişsin, ısınamamışsın, onunda tavırları belli. bence şimdiden ayrılmak mantıklı. ilerki zamanlarda daha da üzülmemen için söylüyorum bunu. sen bilirsin yine de. ama soruyor musun araması gerekirken neden aramadığını. belki de işi vardır fırsat bulamamıştır ne biliyim işte.
    bu arada yaşını öğrenebilir miyim?

8. 10 Ocak 2010
  9. cisemcik

cisemcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben senin yazından hiç bişey anlamadım seviyorum onsuz yapamıyorum diyorsun ayrılıyorsun ve çok kıskanç diyorsun erkek adam sevdğini kıskanır bunda tuhaflık ne anlamadım bence sen ne istediğini bilmiyorsun kusura bakma :umursamaz::umursamaz::umursamaz:

10. 10 Ocak 2010
  11. esmer gxuxzeli

esmer gxuxzeli Bismillahirrahmanirrahim" Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    papatya falına bak seviyorum sevmiyorum diyeeeohaoldumsmile
    ayrılmak istiyorsan ayrılllllmalısınnnn kafamçokkarıştı

12. 10 Ocak 2010
  13. nazli_

nazli_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    seviyorum cok seviyorum sevdigim icinde ayrilamiyorum . ama boyle davranirsa ayrilmak zorunda kalicam. bana soliyorki seninle evlenmek istiyorum seni cok seviyorum aileside biliyor . ama beni aramiyor sormuyor. hep benim aramami bekliyor :KK43:( soruyorum niye aramadin diyorki i işim çıktı mesaj at o zaman diyorum unuttum diyor
    yasim 20 canim canım
    sevgilimde bende 20 yasindayiz

Son düzenleme: 10 Ocak 2010
  14. 10 Ocak 2010
  15. nazli_

nazli_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aslinda doğru karmaşık yazmısım . onu seviyorum ama cok seviyorum sevmeseydim simdiye cokdan ayrilirdim ama sebebsiz kiskancliklari var mesela kızlarla dışarıya cıkmamı istemiyor kiz kiza olunca erkekler soz atar diyor sacma degilmiki. bu yuzden cikamiyorum soylediklerinide yapmayinca kiziyor .
    gece saat 3-4 eve geliyor niye sordugumdada erkeklerleydim diyor kisacasi ben erkegim ben istedigim yapa bilirim diyor.evlenince boyle olmiycam diyor simdilik birakda bekarligim tadini cikarayim ama bana bunu yapma onu yapma diyor

16. 10 Ocak 2010
  17. Jumblante

Jumblante Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    eger onun seni sevdigine eminsen birakma ama yok aklimda soru isaretleri kaliyo diyosun ayrılmalisin bence

18. 11 Ocak 2010
  19. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.164
    Ödül Puanları:
    488

Peki hiç sordun mu?
    Neden bana karşı böyle duyarsız ve umursamaz sın diye...:umursamaz: