Sizce benden soğudu mu ???

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve upriz tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : upriz
  1. upriz

upriz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ben 10 aydır bir ilişki yaşıyorum önceleri okadar güzeldiki herşey beni çok umursuyodu benimle vakit geçirmek için arkadaşlarını ekiyodu... ama şimdi arkadaşlarıyla gezmek için beni ekiyo.. plan yapmaya çalışıyo ama eğer ortamda kız yoksa tek başına çıkıyo... birbirimizleyken çok mutluyuz çok iyi vakit geçiriyoruz.. hergün görüşüyoruz.. ama sorunum benimle artık eskisi gibi vakit geçirmemesi beni daha fazla eleştirmesi... benimle yapıcak bir plan bulamaması hep sen yap planı demesi... herşey geride mi kaldı yoksaa :sinifsinif: benden soğudu mu sizce :sinifsinif: mafoldumben yardım edin bana yorumlarınızla arkadaşlar

2. 20 Temmuz 2010
  3. mehabbet

mehabbet Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar zamanla olucak şeyler canım illaki olur böle şeyler bence gayet normal. kendin bile ileride onun yaptığı gibi davranabilirsin heran illa beraber olunacak diye bi kaide yok eğer ki gerçekten birbirinizi seviyosanızolumunekankayizsmile bence sende ona karşı öle davran biraz uzak durmaya çalış o bundan rahatsız olmuyosa o vakit bu soruyu kendine sorarsın:hulya:

4. 20 Temmuz 2010
  5. upriz

upriz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ben ondan uzaklaşınca bu sefer o bana benden soğudun diyo :sinifsinif: beni çok merak eder aslında hala nerde olduğumla çok ilgilenir ama umursamaz davranışları çok arttı canımı sıkmaya başladı... eski bi nişanlısı vardı evlenmeden ayrıldılar bundan 2,5 yıl önce acaba yalnız takılıp efkar mı dağıtmaya çalışıyor diye bile düşünmeye başladım.. bide nişanlısından sonra başka biri daha olmuştu o hala faceinde... ona fazla ısınamamıştım ne onunla oluyodu ne onsuz ama sevememiştim elektriğim tutmamıştı demişti acaba onu mu düşünüyo diyorum paranoyaklaştım iyice yaaaa mafoldumben

6. 20 Temmuz 2010
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ben şu kırmızı vurgulu cümleyi anlayamadım. açar mısın:uhm:

8. 20 Temmuz 2010
  9. upriz

upriz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bazen ortamımızda kız arkadaşımız olmasa da bara diskoya falan akşam gidiyoruz onun erkek arkadaşlarıyla ama bu aralar akşam dışarı çıkmak istediğimizde kız olmuycak aramızda gelen yok kız falan sen napıcaksın diyo erkeklerin içinde.... bende başka plan yapalım diyorum ozaman o da sen plan yap gidelim gidicek bi yer yok işte diyo.. gündüz sadece plaja gidiyoruz çoğu zaman onun annesine ablasına bazen arkadaşlarımıza ama bunun dışında benimle plan yapmıyo bu aralar (2 haftadır falan ) sinirlerimi bozmaya başladı :sinifsinif:

10. 20 Temmuz 2010
  11. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

siz plan yaptığınızda uygulamamazlık yaptı mı:uhm:

zaten her gün görüşüyorsunuz yeteri kadar birliktesiniz evli gibi 7/24 beraber olamazsınız ki. onun sizden ayrı bir hayatı var:KK3:

12. 20 Temmuz 2010
  13. upriz

upriz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    şöle açıklıyım daha açık olsun...

bu aralar durgun ve düşünceli... ben anlatırdım o dinlerdi... şimdiyse oralı değil pek... eleştrileri çok çoğaldı... bunun dışında çok da önemsiyo gibi beni birlikte vakit geçirirken değerli olduğumu hissettiriyo.. ama yinede kafamda soru işareti bırakıyo davranışları... işten çıkar çıkmaz yanıma geliyo ama düşünceli çok??? dokunur bana bütün gün naptığımı sorar ama benimle plan yapmaya kalkınca orda ipler kopuyo... arkaaşlarıyla vakit geçirmek istiyo bu aralar benimle değil :sinifsinif:

14. 20 Temmuz 2010
  15. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    işleriyle ilgili bir sorun olabilir mi?

daha önce değinmedim ama eleştirmesi eğer yıkıcı ise kafasında sizi sorgulamaya başlamış olabilir.

dokunmaktan kastınız ne bilmiyorum ama sırf dokunmak için yanınızdayken ilgi gösteriyor olabilir

16. 20 Temmuz 2010
  17. upriz

upriz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    biz zaten 7/24 bebarberiz onunla... evet ben plan yaptığımda hep bahane bulur... aman onlara mı gidicez sıkılırım ben şimdi... boşver onu yapmayalım yorgunum... ama denize içkiye eğlenceye plan yaptığımda yok olmaz demez... yaz geldi coştu bizimki bilmiyorumkismile

18. 20 Temmuz 2010
  19. upriz

upriz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    dokunmaktan kastım canım yüzüme dokunması benimle konuşurken... mesela ben ona çok sevdiğim bişeyden bahsediyorum mesela kıyafet (tamam haklı olabilir bayanları ilgilendiren bir konu) dinlemediğini hissedince dinlemiyosun diyorum oda boş konuşuyosun çünkü diyo beni kırıyo kaydirigubbakcemile