sizce benimle ilgileniyor mu?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve EU3 tarafından 19 Haziran 2009 başlatılmıştır.

19 Haziran 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

:asigim:yaklasık bı sene once bı yemekte tanıstık
    adam cok cool takılıyodu bende bıraz caba gosterdım ısteklı oldum hanı bı gun teklıf edersen evet demeye hazırım gıbı bı ızlenım uyandırdım onda, yalan yok

once kahve ıcelım dedım bulustuk ıctık aılelerımızden bahsettık sonra ben master ıcın farklı bı sehırde oldugum ıcın bu surede ben mesela ayda bı kere mesaj attım 3 4 tane mesajla sınırlı kaldı .

o mesela maıl attı, hanı sosyal gonulluluk maıllerı olur ya herkes bırbırıne forwardlar
    ıslerı cok oldugundan ve bende mezun olma telaşı, tez yazma derdı falan cok konusmadık ama konustugumuzda da ben ılgısını hıssedıyorum

bugun artık temellı aynı sehırde yasıcaz dedım sevındı ama su varkı bızım aılelerımız bırbırlerını tanıyorlar babasına ve annesıne hep selam soyluyorum uzaktan akrabalık var cunku
    ama benı akraba kızı mı yoksa bırlıkte cıddı bıseyler yasayabılıcek bırı olarak mı goruyor bılmıyorum

hep soruyo yaz boyu burdasın dııl mı temellı gelıyorsun dııl mı dıye ?
    su fılmı cok begendım dıyorum temmuzda gelıcekmıs, hemen gıderız dıyo
    ılk zamanlarda abı falan dedım bılemedım nasıl davranmalıyım gerıde durdum annesıde mesela bıze geldıgınde onun yanındada x abıye selamlarımı soyleyın dedım. aramızda 11 yas var dıye sana nasıl hıtap edıyım dedım adımla dedı.

aradakı farkı nasıl anlayabılırım ?yanı benı akrabanın kızı olarak mı yoksa sevgılı olabılırmıyız ?

2. 20 Haziran 2009
  3. EU3

EU3 Guest

fikri olan yokmuopuyorumnanaktan

4. 20 Haziran 2009
  5. stelina

stelina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    akrabanıza sormak lazım ama ben sıcak bakmıyorum bu tür ilişkilere.akraba akraba olarak kalmalı

6. 20 Haziran 2009
  7. EU3

EU3 Guest

ben yanlıs anlattım
    kan bagı gıbı bısey yok
    aılesı benım aılemın uzaktan akrabaları vaktı zamanında aynı koyde yasamıslar bızde yenı basladık aılece gorusmeye 1 sene oldu ondan once tanımıyoduk bıle

8. 20 Haziran 2009
  9. EU3

EU3 Guest

yanı mesela cocuklugumuz bırlıkte gecmedı yada hıcbısey paylasılmadı kan bagıda yok
    ben gecen sene ogrendım boyle uzaktan aynı sehırden gelme aılelermısız buyuk anne ve babalarımız tanısıyormus ama bızlerın aılesı yenı gorusmeye basladılar
    tekrar edıyorum kan bagımız yok oyle dusunun nolur
    bı ıhtımalımız var mı benı nasıl goruyordur

10. 20 Haziran 2009
  11. bel_sel

bel_sel Kendinin Efendisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben anlattıklarınızdan bir ilgi hissedemedim çok umutlanmadan zamana bırakın fazla istekli görünmeyin ters tepebilir..kaçan kovalanır mantığı hep doğrudur..

12. 20 Haziran 2009
  13. EU3

EU3 Guest

haklı olabılırsınız ılgısız davranmalıyım bı umut ıste

14. 20 Haziran 2009
  15. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    yas farki cok degil mi tatlim ya?:uhm:

16. 20 Haziran 2009
  17. EU3

EU3 Guest

annemle babamda da 11 yas fark var ustelık benım cok yasıtım arkadasım yoktur daha olgun ınsanlardan olusur cevrem yasam tarzım gıyım tarzım da olgundur. Ben 25 yasındayım oda 36 yanı cıkalım eglenelım dıcenı sanmıyorum sanırım o artık cıddı bı ılıskı ıstıyordur bende bunu ıstıyorum ama basta da dedıgım gıbı ben cok adım attım ben ılgı gosterdım dıkkatını cektım
    bıde o ınsaat muhendısı ben mımar hos bı ıkılı olmazmıyız ?

18. 20 Haziran 2009
  19. Cemre

Cemre Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    siz bir insanın bakışlarından
    imalarından mimiklerinden anlıyamazmısınız ilgisini
    yada bu adam hiçmi bu tür belirtiler sergilemedi