sizce benmi abartiyorum

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve zelinda tarafından 4 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Eylül 2008
    Konu Sahibi : zelinda
  1. zelinda

zelinda zehranin annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar ben ilk defa konu aciyorum daha once yorumlara katildim ama bir kerede ben derdimi acayim dedim yaklasik 2.5 senelik evliyim evlendigimden beri kaynana ve kayinbabayla oturuyodum :1no2: ama kaynanam 6 ay once vefat atti kaldik kayinbabayla adam avde yalniz diye ayri evede cikamiyoruz ama ben cok istiyorum hic rahat degilim boyle kayinbabam calisiyo ise gitmeden sabah 5 te kalkip kahvaltisini hazirliyorum (oruc tutmuyo) aksam 6 da geliyo o gelmeden yemek hazir olmak zorunda oyle her yemegide yemez aksama ne pisirecem diye gunumu zehir ediyorum biz orucluyuz kendi canimiz istediginden cok kayinbabamin yiyecegini dusunuyorum. ben zavalli kocama bu kadar hizmet edemiyorum vardiyeli calistigi icin cogu zaman gece geliyo.kayinbabam yemegini yer oturur tv basina bende mecbur kendi odama cekilirim birde kizim var 1 yasinda cocukta usaniyo evde ama kayinbabam var diye ne odadan cikmayi canim istiyo nede disari cikip biraz hava almayi.:çok üzgünüm: annem yanimda olsaydi keske burda tanidigim kimsede yok cok bunaldim ayri ev istiyorum esim oyalayip duruyo beni kocaman adam kendi isini kendi yapacak durumda ben bu kadar strese girmek zorundamiyim kocama ya beni turkiyeye gonder ev alinasiya yada kiraya cikalim diyorum kabul etmiyo sabret diyo ama dayanamiyorum artik sizce cokmu abartiyorum :çok üzgünüm:senağlama

Son düzenleme: 4 Eylül 2008
  2. 4 Eylül 2008
  3. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    cnm cok haklısın abartmıyosun bıde cocugun war cocuk hep ewe kapalımı yasıcak bence esının ıkna et önemlı olan senın hayatın sen kendını ön planda tut kımseyı dusunme cnm

4. 4 Eylül 2008
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    aynı eve gelin gitmeyi kabul edip sonra çark edenlere ben birazcık şaşırıyorum.:sm_confused:
    yani zaten herşeyi kabul edip gitmişsinizki..
    evlenirken eşiniz ayrılıcaz bu evden demişmiydi?CADIARZU
    eğer böyle bir söz vermiş,sonra tutmaması söz konusu ise haklısınız.yerimseniben
    şu durumda ne denir bilemiyorum ama bende evde başka biriyle yaşayamazdım.
    Allah yardımcınız olsun..:teselli:

6. 4 Eylül 2008
  7. EU1

EU1 Guest

Abimin evi daha bitmedii için bizim yanımızda ilk oturmaya başlamışlardı.Bu süreç içinde annem vefat etti.Abimlerin evleri bitti ama abim ve eşi kendi evlerinden çıkma fikirlerinden vazgeçtiler.Babamı bırakmamak için..
    O adamcağızı yalnız bırakmak ne kadar insanlığa sığar anlamıyorum.Hayattan zevk almak istemiyorsunuz eve bunu kayınpederinize bağlıyorsunuz.Yazık ya yazık..

8. 4 Eylül 2008
  9. zelinda

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet en fazla 1 sene otururuz demsti ama ddim ya kaynanam vefat edince isler degisti esimde birakip cikmak istemiyo ama olan bana oluyo

10. 4 Eylül 2008
  11. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    tek çare adamı evlendirin.. çokmu yaşlı yeni eşi olursa aynı evde oturmanız mümkün değil .. bu bir yok olabilirr

12. 4 Eylül 2008
  13. zelinda

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayattan zevk almamak degil benim esimi ailesi teyze ve amcasina yani cocuklari olmadigi icin evlatlik vermis yani aslinda kayinbabam esimin amcasi ben gerek anne babasinida biliyorum ama onlarla fazla gorusemiyoruz neyse yazik olan asil benim lutfen kendinide koy benim yerime

Son düzenleme: 5 Eylül 2008
  14. 4 Eylül 2008
  15. zelinda

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    adam evlendi ama vize islemleri sirasinda kadinla anlasamayip simdide bosanmaya kalkti bide bosanmasi surer 1 sene. adam 56 yasinda senden benden saglam calisiyo hala

16. 4 Eylül 2008
  17. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    sadece şunu söyleyeceğim;
    kayınbabanızın yerinde kendi babanız olsa idi onu o halde birakip başka eve çikar miydiniz?

18. 4 Eylül 2008
  19. kSo

kSo Guest

canım bence biraz takıntı yapmışsın başta kabul etmek hata birlikte yaşamayı iyi düşünmek gerek bunları sende eve kapanma eşin şuan çıkmıyorsa sende ne güzel kızın var al onu ve dışarda dolaş vakit geçir o çocuğada yazık

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.