Sizce Bir Kadın Erkeği Değişirebilir mi?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve Setrinisa tarafından 19 Ekim 2010 başlatılmıştır.

19 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Setrinisa
  1. Setrinisa

Setrinisa Dert etme, dua et... Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    şunu çok merak ediyorum bir kadın aklını kullanarak -aynı zamanda kadınlığını da tabi- bir erkeği değiştirebilir mi?
    şimdi bir örnek vereyim yakın arkadaşımın kocası kumar oynuyor (ki bununla ilgili bir konu açmıştım daha önce) şimdi ayrılmak üzereler ve ortada bir de çocuk var
    ama benim sorum şu arkadaşım evinde paspal ve pespaye dolaşır dişiliğini hiç kullanmazdı
    yani bir işve bir cilve arkadaşımda olmayan bir şeydi cinsellik zaten felaket durumdaydı
    şimdi ben tek suç erkektemiydi diye sormadan kendimi alamıyorum
    tamam kocasının kumar oynaması feci bişey faturalarını dahi ödeyemedi borcu yüzünden adam
    ama erkek evde bulamadığı heyecanı ve keyfi dışarda arayınca kadın aklanıyomu bu durumda
    o da adam kadar suçlu değil mi?

okuduğunuz için teşekkürler şimdi de yorumlar lütfen...
    daha önce böyle bir konu açıldıysa da affola ayrıca ...

2. 19 Ekim 2010
  3. eMu

eMu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Erkekliğini kullanmayan erkeklerde var ama kadınlar hep mi dışarıya gidiyor
    Bence bir ilişkide bu tür şeyler bahaneden ibaret iki tarafta isterse zamanla herşey olur
    Dişi değilse kocası yaptırsaydı
    Bunlar bahane

4. 19 Ekim 2010
  5. Michelle

Michelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bu konuda adamın davranışını haklı çıkarmaz kadının paspallığı ama konudan bağımsız olarak benim düşüncem erkek de kadın da hem kendine hem eşine-sevgilisine saygısından sevgisinden bakımlı olmalı. Özellikle kadın dediğin her daim şık olmalı, evde pijamalarıyla otururken bile alımlı görünmeli öyle hissetmeli.

6. 20 Ekim 2010
  7. htcvlkn

htcvlkn çıkmaz yolda yol aramakta Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bir insan kendisi bile değişmek istese o kadar zor bir şeydir ki değişim...
    o yüzden ben kimsenin kimseyi değiştireceğine inanmıyorum.
    ben eşimle 4 yıl önce ne için tartışıyorsam, hala aynı konulardan tartışıyoruz. bu da haklı olduğumun en büyük kanıtı bence

8. 20 Ekim 2010
  9. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    insan içindekini yaşar her zaman..
    en güzel en dişi kadınlar da aldatılıyor.
    en fedakar en iyi pozisyonda çalışan kadınlar da dayak yiyebiliyor.

insanın içinde olması ile alakalı.

denesin seksi kıyafetler alsın,dikkat çekici saçlara vucuda imaja sahip olsun.
    ama evde konuşacak vakit geçirecek birşey bulamayan aklı dışarıda ki adam yine gidecek.
    olumlu bir seks hayatı kadının yada erkeğin seksiliğiyle değil ,iş , sağlık ve maddi sorunlarla alakalıdır.
    hayatı yolunda giden insanın her türlü mutluluğu da yerindedir. bu sadece aşk ve iş yaşamı değil. çocukuğu ve üzerinde etkisini bıraktığı psikolojinin de rolü vardır.

Son düzenleme: 20 Ekim 2010
  10. 20 Ekim 2010
  11. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kadın pespaye diye kadın suçlu olamaz, demekki o da karşısında süslenecek bir adam bulamadığı için buna değer görmediği için öyle. sevdiğim biri için mücadele ederdim tabiki, sevmiyor demekki, umudunuda kesmiş olmalı.bir insanın temel özelliklerini ise değiştiremezsin, bir adamı törpülersin ama yüzde yüz asla değiştiremezsin.

12. 20 Ekim 2010
  13. nunna

nunna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    kadının evde bakımsız dolaşması erkeği karı kıza yönlendirir. kumar bambaşka bişeydir.
    adam 50-60 yaşında geldiğinde karı kız işlerini bırakır ama kumarı bırakmaz...
    ve kendi amcamdan biliyorum kolay kolayda kumarı bırakmazlar. babam daha şu kumar illetini bıraksın diye amcamın pılını pırtısını topladı amcamı köye gönderdi git çiftçilik yap dedi
    gene daha yeni binlerce lira borcu çıktı gene kumar borcu. köy yerinde sen nerde bukadar borcu yaptın dersen buluyo adam işte can çıkar huy çıkmaz. ölsede bizde kurtulsak

14. 20 Ekim 2010
  15. Madamiks

Madamiks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    Bu durum kumara yönlendirmez ama bir arayışa yönlendirir.Arkadaşınızın durumu gerçekten vahim,sadece paspal olması belki bir derece durumu kurtarabilirdi fakat birde işve,cilve,cinsellik birleşirse elbette adam başka arayışlara girecek.
    Kumar işi hastalık ve bununda cinsellikle,paspallıkla alakası yok.Bu durumda kadın suçsuz adam suçludur.

Tabii biz adamın sadece kumar işini biliyoruz başka özelliklerini bilmiyoruz.Adam diyelimki kumar düşkünlüğünün yanı sıra evini,karısınıda ihmal ediyor,kadını alıp dışarı çıkıp hoşça vakit geçirtmiyor,ona ilgi alaka,sevgi sözcükleride göstermiyorsa o kadında ruhen çöküntü yaşadığı için kadın haklı,adam suçlu.

Kumar alışkanlığı olan adamı eve bağlayamazsın,istediğin kadar süslen,cilve-işve yap,sekste bir numara ol,hepsi boş.

Sonuç:Kadın her zaman haklıdır,sebep olanlar suçludur.

16. 20 Ekim 2010
  17. Brsnz

Brsnz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    Kadın erkeği değiştiremez sadece eve kendine daha bağlı yapabilir ve dişiliyle, aklıyla istediklerini aldırabilir, erkeğe yaptırabilir yani adamı belki kandırabilir ama kumar gibi pis bir bağımlılık bunlarla halledilmez profesyonel yardım almak lazım...

18. 20 Ekim 2010
  19. masallal

masallal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    41
    İnsan istemedikten sonra kimse kimseyi değiştiremez.
    Değişmiş gibi görünür ama değişmez.
    Can çıkar huy çıkmaz.