sizce bu ayrılık sebebi mi ?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve tugcekayaaa tarafından 22 Eylül 2010 başlatılmıştır.

22 Eylül 2010
    Konu Sahibi : tugcekayaaa
  1. tugcekayaaa

tugcekayaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    benim erkek arkadaşım arada içki içiyor.sarhoş olmayacak derecede ama.ben ve benim ailemde içkiye karşıyız.ayrıca gece bara gidiyor arkadaşlarıyla sürekli.1-2 gibi evine dünüyor.sevgilisi olan erkek için normal mi sürekli gece barda eğlenmek.aklıma kötü şeyler geliyor eyvahedigeldismile biz şuan ayrı şehirdeyiz ayrıca.ben içkiden nefret ediyorum.ve gece evine geç dömesini kendimce çok sorun ediyorum.bu konuyu ona açıcam.sizce haklımıyım? nasıl davranmalıyım erkek arkadaşıma ?

2. 22 Eylül 2010
  3. cesmi_naz

cesmi_naz BEŞİKTAŞK Üye

Beğenildi:
    7.109
    Ödül Puanları:
    238
    şimdi ben senin yerinde olsam çok büyük kavgalar çıkartırdım..sonunda ya bu huyundan vazgeçerdi ya da beni bırakırdı:KK1:
    ama sen benim gibi yapma tabi yumuşak dille konuş anlat..
    ben bunlardan hoşlanmıyorum biraz azaltmaya çalış de..ama ne olursa olsun içkili ortam bana hep ters gelmiştir..bar ortamlarında ben de bulundum çünkü..sarhoş olan kadın en yakınındaki erkeğe yanaşıyo ve erkeklerde asla hayır demiyor..( bulundum derken arkadaşlarımla eğlenmeye gidiyordum ama hiç içip sarhoş olup da bir erkeğe yanaşmadımyerimseniben )
    öyle bir ortamda bulunmasını istemiyorsan ya onu vazgeçireceksin canım ya da ayrılacasın malesef başka yolu yokmirmirmirmir

4. 22 Eylül 2010
  5. tugcekayaaa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    evet cnm haklısın.ya kızlarla bişeyler geçermi arasında acaba offf çok sıkıcı bi durum :KK43:(

6. 22 Eylül 2010
  7. cesmi_naz

cesmi_naz BEŞİKTAŞK Üye

Beğenildi:
    7.109
    Ödül Puanları:
    238
    kesin geçer tabi ki diyemem sonuçta erkek arkadaşını tanımıyorum..ama senin yerinde olsam ben de rahatsız olurdum..
    yani ben o ortamlara sevgilisi olan bir erkeği yakıştıramıyorum..öellikle de her geceyse eğer..
    belki arada bir kafa dağıtmak için çıkar ( ki benim nişanlım bunu yapamaz ben kavga çıkartırımlaelaelaelaelae ) ama sürekliyse bence altından bişey çıkabilir..
    üzgünüm canım ama bence sen bu konuyu onunla konuş..aklında kalmasın..

8. 22 Eylül 2010
  9. tugcekayaaa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    öyle yapıcam canım.şuan morale o kadar ihtiyacım varki.sevgilim yüzünden dertli oldum ne zor iş ..

10. 22 Eylül 2010
  11. cesmi_naz

cesmi_naz BEŞİKTAŞK Üye

Beğenildi:
    7.109
    Ödül Puanları:
    238
    zaten şu erkekler adamı vezir de ediyorlar rezil de...
    onlarla aramız iyiyse moralimiz iyi oluyor..kötüyse herşey yerlerdee..:çok üzgünüm:
    ne kadar zamandır birliktesiniz peki?yani birbirinizin huyunu suyunu çok iyi biliyor musunuz?
    sen bu konuda konuşunca ters bi tepki vermez dimi?

12. 22 Eylül 2010
  13. scarlette

scarlette Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ne kadar sıklıkla yapıyor bunu?:uhm:
    birde ne kadardır birliktesiniz? Arada alkol alması anormal degil bana göre:bbo:
    Ama bara falan gitmek dedin mi orda dursüprizzzzz bencede konusmalısın tama illaki kötü bisey yapmıyor olabilir belki yapmayacakta bilemeyiz ama her ne olursa olsun böyle bişey istemezdim bendebenneyaptımki

14. 22 Eylül 2010
  15. tugcekayaaa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    8 aydır birlikteyiz.ama daha öncedende tanışıyoruz.o izmirde yaşıyor şuan ee barın bol olduğu memleket.evet beni gerçekten sevdiğini biliyorum çok peşimde koştu yakında yanına gidicem sabırsızlıkla bekliyo.çok özlediğini söylüyor.ilgi tam bana.. güveniyorum ama tam değil işte.erkek sonuçta.işten çıkıyor arkadaşlarıyla bara gidiyor.bunu genelde yapıyor.acaba normalmi ben mi abartıyorum.ilerde evlendik diyelim.benle bara gitmek isteyecek.bana çok soğuk geliyo bu tür olaylar.napmalıyımm :KK43:(

16. 22 Eylül 2010
  17. DerindirSiyahlar

DerindirSiyahlar Almina ve Çınar ilkokula başladı! :) Pro Üye

Beğenildi:
    539
    Ödül Puanları:
    153
    nereye gidiyormuş izmir de? Alsancak'taki veya bornava daki rock barlara falan mı ?
    ayrılık sebebi olurdu benim için..
    okul yıllarında biz de arasıra giderdik arkadaşlarla...takılan çok olurdu,reddederdim,ama o tür ortamlarda sevgili arayan ya da gecelik takılacak kız arayan erkekler çok oluyor...

18. 22 Eylül 2010
  19. tugcekayaaa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bornovaya gidiyor canım benim bildiğim.ne yapmalıyım ne demeliyim akıl verin lütfen patlamak üzereyim.şuanda dışarıda bu gece söylemeyi düşünüyorum :KK43: