Sizce bu nedir?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve bianka tarafından 30 Ekim 2009 başlatılmıştır.

30 Ekim 2009
    Konu Sahibi : bianka
  1. bianka

bianka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar merhaha bir şey soracağım, benim adetime normalde daha 1 hafta var.Bugüne kadar hep düzenli oldum.2 gündür içimden bir şey çekiyorlar sanki, ağrı desen tam ağrı değil.Rahmimi ve yumurtalıklarımı hissediyorum öyle diyeyim.Geceleri çok artıyor ve 2 gündür düzgün uyku uyuyamıyorum.Ben bu ay hamilelik beklemiyorum aslında çünkü SAT 9 Ekimdi.17sinde korunmadan oldu, diğer zamanlarda korunduk.17si bazı hesaplama sitelerine göre yumurtlama zamanının ilk günü, ama benim bildiğim SATa 2 hafta eklemek gerekiyor ovülasyon zamanı için ,çünkü adetlerimin döngüsü 28 gün.Gögüslerim de bir acıyor bir acımıyor.Herhalde reglim erken olacak ama kafam karıştı.Böyle bir şey yaşayan var mı aranızda?:1shok:

2. 30 Ekim 2009
  3. bianka

bianka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    Kimse yok mu fikri olan:KK43:

4. 31 Ekim 2009
  5. coylady

coylady her şey güzel olacak... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    açıkçası henüz gebelik yaşamadığım için belirti midir bilemeyeceğim ama daha çok yeni evlisin sanırım. hesaplamalarla korunmak bence tehlikeli. eğer henüz bebek düşünmüyorsanız daha dikkatli olmanı tavsiye ederim. Allah gönlüne göre versin...