Sizce bu normal mi?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Sensible tarafından 13 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Sensible
  1. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Herkese hayirli ramazanlar.

Bir sorum var kizlar. Benimki 3-4 ay önce bir ise girdi. Bazi sebeblerden dolayi isten ayrilali 3 hafta oldu. Ise basladigi ilk hafta bir kiz buna isi ögrenmesi icin yardimci olmus, bahsetmisti bundan. Buraya kadar sorun yok.
    Gel gelelim asil meseleye. Bilirsiniz msnde kisiler birbirleriyle arkadas olunca, bizim kendi msnimizde bu ileti olarak gecer. Benimki x adinda bir bayanla arkadas olmus. Sordum bu x kim diye. Neden sordugumu sordu, dedim iletide yaziyor arkadas olmussunuz diye. Dedi bana isi ögreten kiz. Eski is yerinle alakan kalmadi, kimseyide ekleme bu nedenle dedim. Ben eklemedim o ekledi, kiz iyiydi bana cok emegi oldu ne var bunda dedi. Kötü biridir demedim sadece rahatsiz oluyorum ben dedim. Ozaman sil dedi. Kendisinin silmesini istedim.Ben rahatsiz olmuyorum, sen sil, senin msninde rahatsiz oldugum birsey olursada, sana sormam kendim silerim dedi. Ok dedim sileyim ve sildim. Sorun yasamadik sonra gayet normal sekilde konustuk.

Acaba dogru mu yaptim yanlis mi?
    Ben 3 ay is yerinde beraber calistigim bir cocugu, 3 hafta sonra o cocuk isten ciktiktan sonra msnime eklemem. Bu nedenle bana ters geldi kizin yaptigi. Kaldiki nisanli oldugunu biliyor, benim rahatsiz olabilecegimide hic düsünmemis hanimefendi.
    Msnini arastirmis bulmus demek diye düsündüm. Neden böyle birsey yapmis olabilir?

Sizce normal mi bu, fikirlerinizi merak ediyorum.

Son düzenleme: 13 Ağustos 2010
  2. 13 Ağustos 2010
  3. krizantem42

krizantem42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bana pek normal gelmedi... dediğiniz gibi işten ayrılmış dolayısıyla bağlantıları kesilmiş olması gerekir... ama kız bağlantı kurmak istediyse bu iş için falan değil tabi ki... 3 ay içinde de sıkı dost olamayacaklarına göre (ki bi bayanla bi erkek asla sıkı dost olamaz bana göre) kızın niyeti çok iyi gibi gelmedi... ama nişanlınızın sizin rahatsız olacağınızı düşünüp hiç eklememesi daha doğru olurdu bence... yine de iyi yapmışsınız silmekle...

4. 13 Ağustos 2010
  5. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108

Evet nisanlimdada var suc. Kizin cok emegi varmis, reddedetsemiymis. Cok stresli bir is ortaminda calistigini biliyordum, sürekli telefon aciyordu bana kafa dagitmak icin. Belki kizda bununla ilgili cok yardim etmis olabilir, ama ben iyi niyetle yapmis olabilir diye düsünemiyorum. Üstelik orasi is ortami, elbette yardimci olacaktir, babasinin hayrina yardimci olmuyordur herhalde.
    Kizi reddedemeyip msnine ekleyebiliyor ama benim karsi oldugum konuyu cok rahat ezip gecti, durum bu.
    Uzatmadim fazla, sil, ben olsam silerdim dedi, bende sildim mevzu kapandi.

6. 13 Ağustos 2010
  7. Philemon

Philemon çapulcunun annesi Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    198
    kızlar bide nişanlı avcıları var dikkat edin.ben 3 kişi tanıyorum nişanlı adamları baştan çıkarıp evlenenleri.

8. 13 Ağustos 2010
  9. kelebeklikuzu

kelebeklikuzu SANA EMANETİZ RABBİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    nasıl insanlar var şaşırıyorum okudukça. dikkatli olmakta fayda var.

10. 13 Ağustos 2010
  11. narcoleptic

narcoleptic A'raf Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kız iyi niyetle eklemiş olamaz mı? Belki o da nişanlı ve sevgilisi var,bir yerlerden buldu sevgilinizin msnini ve ekledi,bir art niyeti olmadan.Daha önceden eğer nişanlınıza karşı daha farklı bir davranışı olmadıysa,bunu hissettirmediyse bence abartılacak bir durum yok. Üstelik sizin silme isteğinizi de uzatmamış nişanlınız,,sorun ne?

Arkadaşlar noluyor,napıyosunuz,nasıl insanlar var,nişanlı avcısı falan,arkadaşımız o kızla ilgili olumsuz hiçbirşey söylememiş,sadece msn ine ekledi demiş,abartmıyormusunuz biraz?

12. 13 Ağustos 2010
  13. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    ben de hoş karşılamazdım,kısa bir sürede bu kadar samimi mi olmuşlar?

14. 13 Ağustos 2010
  15. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende senin yerinde olsam aynı şeyi yapardım..
    bu devirde erkeklere değil,kızlara guvenmeyeceksin maalesef..

16. 13 Ağustos 2010
  17. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    nisanliniz sonucta ne isi varmiski baska kizlarla
    bencede dogrusunu yapmissiniz sanirim bende aynisini yapardim,

18. 13 Ağustos 2010
  19. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Şimdi kızın nişanlını ekleyebilmesi için ekleyeceği adresi bilmesi gerekiyor.
    Kaldı ki o adresi bilse bile 3 hafta sonra eklemez.
    O adresi işten ayrıldıktan sonra nasıl elde etti bu kız?