sizce bunalmda mym?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve asucuk29 tarafından 1 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1 Eylül 2009
    Konu Sahibi : asucuk29
  1. asucuk29

asucuk29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam.arkadaşımın önerisiyle buraya üye oldum.beni çok yıprattığı için düğün arifesinde kıskançlıklarından,düşünmeden hareket etmesinden,değersizmişim gibi davranmasından,gözünün dışarıda olmasından,benim dışımda herkesin sözünü benimsemesinden dolayı sevdiğimden ayrıldım hiçde pişman değilim.rica ederim sizde niye bu kadar ilerlettin demeyin çünkü yüzükler takılır takılmaz biranda değişti. üzüntümden dolayı işten izin aldım tatile çıktım. döndüğümde en iyi arkadaşım benim işimi almış masama konmuş :eek:klava: pişkin pişkin sen zaten çıkacaktın için yanmaz ben senin işine sahibim dedi.annemin arkadaşı ayrılır ayrılmaz boşanmış bir adam getirmek istedi.kalbimde sorun var ameliyat olmalıyım.hiç arkadaşım yok eve kapandım sürekli ağlamaklıyım acayip derecede asabiyim bu yüzden insanlardan uzak durmak istiyorum.insanları üzmemek adına içime ata ata bir hal oldum kalbim dayanmıyor artık napacağım ben.etraftakilere bakarsak evde kalacağım.bana çıkış yolu bulabilir misiniz

2. 1 Eylül 2009
  3. GxoxkyxuxzxuxndeDans

GxoxkyxuxzxuxndeDans GÖZLERİMDE GECE OLDU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bazen insan hayatında inişler çıkışlar olabilir işte o inişlerde daha çok güçleriniz ve hayata daha iyi tutunuruz seninde aynı o şekılde olmuş sende tekrar yukarı çıkmasını öğreneceksin daha yaşın kaçki hemen evde kaldım moduna giriyorsun bırak evlenen evlensin sana evlen diyenlere ver cevabını ben mükemmeli beklıyorum de iş için de belki çok daha iyi kapılar açılacak bunuda unutma her şerde vardır bir hayır de önemli olan sağlığın sen boşver gerisini bir an önce ameliyat gerekliyse onu ol sende biliyorsunki stres her zaman kalbi tetikler

4. 1 Eylül 2009
  5. asucuk29

asucuk29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    23yaşındayım.içimde çok büyük boşluk var belkide biranda herbir yandan darbe gördüğüm için.artık başkasına güvenmek çok zor.teşekkür ederim önerilerin için.

6. 1 Eylül 2009
  7. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar çok derdin varmış :KK43: Allah daha büyüklerinden korusun... Ayrıldım pişman değilim diyorsun, o zaman artık düşünme. demek ki hayırlısı böyleymiş..
    modelist yazıyor meslek kısmında, güzel bi işin varmış, yoluna girer öyle ya da böyle..
    bence sen öncelikle sağlığına dikkat et. sen sağlıklı olursan her şey yoluna girer.. Geçmiş olsun şimdiden...

8. 1 Eylül 2009
  9. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    Öldürmeyen acı güçlendirir demişler arkadaşım..
    Kendini topla bugünlerini elbet unutacaksın...

10. 1 Eylül 2009
  11. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle rahatsızlığından ötürü geçmiş olsun..
    ayrılmakla çok iyi yapmışsın tebrik ederim.
    o arkadaşın olacak kişiliksize ağzının payını verseydin keşke.. patronunla konuşmayı denedin mi? ya izin alıp tatile çıkmışsın sonuçta işi bırakmamışsın ki nasıl yerine başkasını alırlar ya??
    annenin arkadaşını takma hiç.. ama hayatına bi insanı sokmak için de yok bu boşanmış vs deme bence kimin daha hayırlı olacağı hiç belli olmaz..

12. 1 Eylül 2009
  13. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle geçmiş olsun..
    O arkadaşın olacak insan da büyük ayıp etmiş ne pişkinlik o öyle..
    Peki patronun nasıl bir açıklama yaptı sana bu konuda?
    Yüremediğine inanıp ayrılmışsın,tebrik ederim çok mantıklı bir davranış..
    Tekrar geçmiş olsun..:sinifsinif:

14. 1 Eylül 2009
  15. April09

April09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Basliginin cevabini vermek gerekirse, hayir bence bunalimda degilsin, sadece kötü bi dönem geciriyosun
    Ama bunu en iyi sekilde atlatmalisin..Herseye güzel yanindan bakmaya calis..
    Ayrildim pisman degilim diyosun ki bu cok iyi
    Isten ayrilmissin, belkide daha iyi bir is bulacaksin
    Evlenme konusunda kararlari sadece sen, kendini hazir hissettiginde alirsin. Isteyen istedigini desin hic takma güzelim a.s.
    Hakkinda hayirlisi :teselli:

16. 1 Eylül 2009
  17. asucuk29

asucuk29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    patronum yaylada tatilde olduğum dönem boyunca aramadığım için dönmeyeceğimi düşünmüş tabi bu fırsatı değerlendiren dostumda patronumla samimiyet kurmuş.o üzüntü içerisinde aramak aklıma gelmedi kendisinin araması lazımdı diye düşünüyorum.5 yıllık elemanını insan böyle kolayca harcayabiliyorsa ne desem boş.benim kadar iyi tasarımlar yapan bulamaz kendiside biliyor.benim hayatım hep böyle darbelerle geçiyor bazen ümitsizliğe kapılıyorum.bağıra bağıra ağlayasım geliyor

18. 1 Eylül 2009
  19. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    ağla arkadaşım.. en iyi rahatlama yöntemidir...