Sizce büyüyen beşik mi? Standart beşik mi?

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve Tuba373 tarafından 23 Haziran 2010 başlatılmıştır.

23 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Tuba373
  1. Tuba373

Tuba373 EL VEKİL,SANA EMANETİZ... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar karar veremiyorum.
    Sizce hangisi??
    Aslında yatak odamda yer var. Pembiş pembiş:) büyüyen beşik almak istiyorum ve daha sonrada takımı tamamlayıp 1-2 seneye kadar odasını yapmak istiyorum.
    2.çocuğa da artık cinsiyetine göre yine büyüyen beşik almak istiyordum ama kararsızım ya off:)))
    sizce???
    Siz nasıl alacaksınız???

Bu beşiklerin en büyük boyutları var hem geniş hem de uzun 1, 80 e kadar uzayanları var.
    Belis e baktım süper modeller var ya

Son düzenleme: 23 Haziran 2010
  2. 23 Haziran 2010
  3. solstice

solstice Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ben kızıma büyüyen ve aynı zamanda sallanan bi model aldım ama şimdi diyorum keşke büyüyen almasaymışım tercih meselesi tabii bende başta öyle olacağının ii olduğuna karar verdim ama gereksiz olduğunu düşünüyorum şimdi çünkü 13-14 yaşına kadar diyolar büyüyen için ama bence anca 8-9 yaşına kadar kullanabilir ama bide o yaşlarda bile kendi zevkleri olucak yani 5-6 bittimi beğenmicek tahminim eee normal yataklar da zaten 5 yaşına kadar aradaki o kadar farkı vermeye deymicek gibi bide illa ki büyüyen bakıcam dersen sakın enini 70 lik alma 80 al derim ben 70 lik aldım işte pişman olacak bişey daha dar oluyo çok...

4. 23 Haziran 2010
  5. Tuba373

Tuba373 EL VEKİL,SANA EMANETİZ... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım zaten en büyük boyutuna bakıyorum bende 70 lik ler küçük oluyor bayağı..
    80 likler 15 yaşına kadar deniyor

aslında güzel bişey alındı mı 10 yaşına kadar idare etse bile yeter canım. anca zaten bi mobilyanın ömrü 10 yıl oluyor:)))))

bilmiyorum ya ooooooof:)))
    yorumlarınızı bekliyorum
    eminim sizler de benim gibi kararsızsınız

6. 23 Haziran 2010
  7. jade_06

jade_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    yani beşik almak sıkıntı diilde sonra o beşiği nereye kaldırcan
    büyüyen olursa en azından 10 yıl kullanır ve eskir diğer türlü eskımıcek bile
    sonra koycak yer ara dur en azından 2 kez alım yapmamıs olursun aldıgın beşiğin dolbını şifonyerini de alır oda yaparsın

8. 23 Haziran 2010
  9. Amazon

Amazon Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    108
    Ödül Puanları:
    163
    Canım hiç o kadae büyük bişey almana gerek yok angarya oluyor. Ben de gittim altı çekmeceli sallanan bi yatak aldım kocaman, hangi akla hizmet öyle aldım bilmiyorum. Şimdi elden çıkarmaya yer arıyorum. Sonra gittim 100 tlye anne dizi beşikler var arattır nette görürsün. Onlardan aldım , nasıl rahat ettim anlatamam. hem her odaya rahatça taşıyorum, hem kızım her uyandıgında hemen sanki ayagında sallıyormussun gibi sallanmaya başlıyor, bu yüzden yine dalıyor uykuya. Hiç öyle 4-5 sene ilerisini düşününme benim gibi. Pratik bebeğinin de senin de rahat edebileceğin birşey al. Gece kalkmak zorgelince beşiği yatagımın yanına cekıverıyorum cok rahat oluyor. rahat rahat ta 2 yasına kadar kullanılır yanı. Valla bana sorarsan hiç düşünme böyle birşey al çok çok rahat ediceksin.

10. 23 Haziran 2010
  11. jade_06

jade_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    işin rahatlık boyutuysa önemli olan
    dediklerin evet dogru bende park yatak aldım cok memunım her odaya gidiyo :)
    eğer illa beşikse bence büyüyen beşik

12. 23 Haziran 2010
  13. NevYas

NevYas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Büyüyen beşik bana hiç mantıklı gelmiyor büyüttüğünde görüntüsüde hoş durmuyor birde eni dar oluyor.Normalde en 90 cm oluyor tek kişiliklerde bunlarda ise 70-80 cm.

Ben 70*130 sallanır asansörlü karyola aldım zaten ilk çocuk 2. yide düşünüyorum, ikinci çocuk için fazla ara vermeyeceğim o yüzden o olana kadar oğlumu beşiğinde yatırcam , 2. doğduğunda oğluma genç odası tarzında çocuk odası yapıcam kardeşinide onun beşiğinde yatırcam..

2. yi düşünmeyenlerde bence hiç bebek odası yapmasınlar bir beşik yeterli 3 yaşından sonra güzel bir çocuk odası yaparlar daha uzun süre kullanılır..

14. 23 Haziran 2010
  15. melikemirac

melikemirac Mevlam sen bizi koru... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben normal beşik alacağım nasipse zaten 4 yasa kadar yatabiliyormus büyüdüğündede cocuk odası inş.:)

16. 23 Haziran 2010
  17. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben büyük kızıma büyüyen modelden aldım yani suan tek kisilik yatak olarak kullanıyor. benim begenmedigim sey kenarlıklar sökülünce yatak cerceve cok yukarda kaldı sürekli bacalarını carpıyor ve heryeri mosmor oluyor. Ben bu nedenden yakında degisdirmeye düsünüyorum yatagini. Onun dısına memnunum. Ve sökülen yerlerde hep delikler kalıyor.

Kücük yatakları 4 yasa kadar kullanamasınız. Yani cocuk yatmaz onun icinde. Minicık kalır cocuk icin döncek yer olmaz. Yani o kücük yataklar bence en fazla 2 yasa kadar kullanılır.

Ben herhalde seneye yeni bir yatak alırım sade düz birsey. Sonrada okul yası gelincede calısma masa gerekir yanına. Ondan cok sade birsey secerim.

Kücük kızıma yerim olmadıgı icin kücük yatak aldım. Bakalım sonra ne yapıcam bende bilmiyorum daha. Suan zaten park yatakda bizim odada yatıyor. 5 aya kadar besikte yatıyordu. Onu salona koyuyordum ben salonda otururken oda yanımda oluyordu ögle rahat ediyordum.

Bilmiyorum gercekten zor karar ama büyüyen yatak alıp 10 yasına kadar kullancagını hic sanmıyorum. Okul yası gelince bence tekrar yeni yatak gerekir gibi geliyor bana

18. 23 Haziran 2010
  19. Dark

Dark Heyecan Doruk'ta ;) Pro Üye

Beğenildi:
    160
    Ödül Puanları:
    163
    Ben aldım beşiğimizi 8aya kadar yatabilecek icinde ama en azından yanımda duracak :KK66: