Sizce çıkıyorlar mı ?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve hcs tarafından 29 Ekim 2010 başlatılmıştır.

29 Ekim 2010
    Konu Sahibi : hcs
  1. hcs

hcs Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ya nerden nasıl anlatcam bılmıorum amaa başlıyım bi yerden..
    benim 2.5 senelik ilşkim vardı 6 hafta önce terk edildim..aslında konusuoduk birden aramalar msjlar kesildi aniden bi tartısma falanda gecmedi yani sebebini bilmiyorum neyse..
    benim erkek arkdasım yeni mezun oldu astsubay oldu 2 ay ist de kurs görcekti istde yani burdan giderken bigün önce tartıstık ertesi gün görüştük 1-2 güne düzeliriz cnm herzamanki gibi dedi sarıldık falan ayrıldık o otobüse bıncektı nese istanbula gitti 2 haftaa boyunca msjlar soguk arıo sesı soguk 2 hafta sonrasında hiç msj arama gelmedı haberlerını baskalrından aldım..neyse asıl soruyaa geliyim uzatmadan..
    kuzenı olmayan uzakdan kuzenın kuzenı olan bı kız var ama 5 sene önce çıkmışlar eski sevgililer kız da istanbulda bigün nette 3 müz konusuoz 2 si planlar falan yapılmıss kız anlatıyo ben okuyunca sınırlendım cıktım..kızla ilk gittiği günden beri görüştü konustu..kızda benlee msnde konusurken anlatıodu hep ben sorunca tabı söle yaptık böle yaptık falan dıe ben delırıodum ama kıza bişi demıodum kızar benı sıler yaptıklarını bilemem die sabrettım baya..neyse benımkının dogum gunu yaklasıo hedıye ne aldın dıo bana ben süpriz falan yapmak ıstedım engel olmak ıstedı gelme dedı pahalı hedıye alma dedı bana ona neyse artık yıne sabrettım ama 1 ay varken dıyodu bana saat alcam netten bakıyorum resmını attı fiyatı 285 TL bana pahalı alma dıyen kıza bakın bende daha önceden almıstım 190 mılyona saat sakın alma bunu gebertırım senı dedım bana dıosun kendın alıosun dedımm sakın almaa bak falan dedım artık cıldırdım tmm almıcam dedı sadece..neyse bigün yine msnde benımkınden konusuozz bana sacma sapan sorular soruyo beraber oldunuzmu nekadr ılerı gıttınızz falan fllan (bunlardan ona neyse yıne) bende tamamen dedım hersey oldu dedim yalan söyledim aslında bişey olmadı..
    kız bütün gece boyunca şoktaydı inanamıyorum nasıl olurr nasıl yapar noluyo ya dedım 2.5 sene beraberdık nıye olmasın dedım bende hala ınanamıyorumlara devam ettı kımseye söylemee önemli bi sır bak dedım tmm dedi yarın canla buluşcaz dedi otobüse bindircem dedi benımkıde buraya gelcek oldugum yere kız dedı yarın konusalım bu konuyu ddaha dedı ii dedim ararım..
    ertesi gün oldu sabahtan aksama kadr aradım acmadıı benımkını aradımm acmadı cıldırdımm bisürü msj attım aklıma gelenı saydım..bütün bunlar olurkenn hep görüştüklerini anlatırkenn beraber olduklarını düşündümmm düşünmemek elde değildi çünkü..kısa kesmek için detaya girmedim kız benı msnden falan silmiş arıyorum acmıyo faceden ikissinide takip ediyorum duvarlarında bişiler paylaşıyolar konuşuyolar aşk üzerine aynı nickler yazılıyo...ee artık yeniden beraberlermi diee düşünmedenn duramadım sizce beraberlermidir benmi kuruntu yapıyorum eski sevgililer sonuctaa yaa ama kuzen kuzen diyolarr bide ama 5 sene önce çıkmışlarr yaa :KK43:
    sizin düşünceleriniz nelerr bu konuda kızlarr yardım edin bişi diyin banaa :KK43::-)(

2. 29 Ekim 2010
  3. bebusum

bebusum Artık Daha İyiyim... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    113
    Çıkıyoruz diye bir isim koymak gerekmiyor ama bunlar baya baya birlikteler bence ..ayrıca bu kızla niye bu kadar konuştunuz resmen aynı erkek için kavga etmişsiniz hiç gerek yok kendinizi üzmüşsünüz

4. 29 Ekim 2010
  5. hece

hece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    203
    Ödül Puanları:
    78
    bu anlattıklarından sonra bir şey demeye gerek var mı ki..

6. 29 Ekim 2010
  7. hcs

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    yaa hep konusuyodukk amaa kuzenı dıyee bılıyodumm ama hep içimde kurtlarr vardı aynı sehırdeler artık sürekli beraberr lerr bide kim normal arkdasınaa gidipde 285 TL lik hediye alıyo ki...ona takıldım ben bide..

8. 29 Ekim 2010
  9. labellevie

labellevie İlkbahar çiçekleri Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    Bu ne saçmalık ya hiçbir şey anlamadım. Yorum bile yapmak istemiyorum.

10. 29 Ekim 2010
  11. hcs

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    saçmaa olan ne..olanlarr bunlarr vallaa..banada saçmaa geliyo ama bizzat yaşıyorumm maleseff...

12. 29 Ekim 2010
  13. labellevie

labellevie İlkbahar çiçekleri Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    Birincisi eğer erkek arkadaşınla daha önceden bir ilişkileri olmuşsa sen nasıl o kızla görüşebiliyorsun anlamadım.
    Tamam kuzen olabilirler ama bir insan çok yakın arkadaşlarıyla falan msnden görüşür, demek ki o kızla bir hukukun var arkadaşsınız.
    Ben böyle ilişkileri gerçekten anlamıyorum.
    İkincisi bize sormana gerek yok, daha önceden çıkmışlarsa sonuçta birbirlerinden hoşlanmışlar tekrar birlikte olabilirler.

14. 29 Ekim 2010
  15. hcs

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    sordum ben yazmak isteyenn yazabilirr diee..yinede tşkr ederimm ben size..

16. 29 Ekim 2010
  17. Pozi

Pozi Hayat neden şekil yapıyor Pro Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    148
    Soru mu bu? Tabi ki beraberler. Seni tamamen olayın dışına çıkartmışlar zaten. Boşver uğraşma sende daha fazla. Küçülme kimsenin gözünde derim ben...

18. 29 Ekim 2010
  19. ThirtyFouR

ThirtyFouR iStaNBuL Pro Üye

Beğenildi:
    411
    Ödül Puanları:
    188

cok mantiksizca davraniyorsun.
    sevgilinin eski sevgilisiyle görüsmek ne alaka ?
    kiz resmen sana nispet yapmis, sende bunu sineye cekmisin
    kiza yalan söylemisin beraberiz diye, kötü niyetli olsa bunu senin tanidiklarina duyursa ne olacak düsündün mü peki?

olay belli o gün bulusmuslar, kiz seninkine hesap sormus, oda yalan
    görüsme bi daha onunla demis
    kiz eve gelmis seni silmis.

bu kadar basit. tabi ki beraberlerboshayallersmile