sizce çok mu az buluşuyoruz ?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve yellowbomb tarafından 15 Ekim 2010 başlatılmıştır.

15 Ekim 2010
    Konu Sahibi : yellowbomb
  1. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    3 yıllık çok ciddi ilişkim var...oturduğumuz yer arasında 45 kilometre var..yanıma gelince babasının arabasıyla geliyor ..cafeye falan gitmiyoruz bi özel yerimiz var oraya gidiyoruz ama son zamanlarda çok az buluşuyoruz gibi geliyor bana 4 hafta oldu buluşmayalı ..askerden geleli de 1,5 ay olcak...sizce aradaki zaman çokmu ...askere gitmeden önce en fazla görüşmediğimiz süreydi bu hep iki hafta sonra falan buluşurduk bu normal geliodu bana ama askerden geleli böyleyiz..acaba özlemiyormu beni? dün ona dedim bunu şakayla karışık "ben seni çok özlüyorum gelmez oldun yanıma" dedim..badana işleri vardı iş bitsin hemen bu hafta gelcem dedi..iş uzadı önümüz hafta gelirim dedi ..bende daha gel falan demedim .gel diyede baskı yapmak istemiyorum..bazen şakasına sen beni özlemiyosun artık diyorum..hemen olurmu öle şey falan dior,,iş bulduktan sonra gelmek istiyodum yanına ama olsun gelicem diyor..zaten en son görüşmemizde öle demiştik iş bulupta gelmek nasip olur inşallah bidaha dedi....böyle işte..sizce bir sorun görünüyormumafoldumbenbuluşma arası çok mu açık eskiden hemen özledim diyodu eve geliyoduk ozaman başlıyodu özledim demeye ama şimdi 4 hafta oldu bikaç kere dedi özledim diye çok morlaim bozukk ayrıca hergün telde görüşürüz hergece konuşurz acaba bundanmı özlemiyor

Son düzenleme: 15 Ekim 2010
  2. 15 Ekim 2010
  3. melina1

melina1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.394
    Ödül Puanları:
    123
    işsizse kendisi bunu kafasına takıyor olabilir ilişkiniz ciddiyse evlenmeyi düşünüyorsanız elbette bir işi olmalı ama bir süredir görüşmüyorsunuz nedenini sorun size karşı duygularını anlamaya çalışın üstünede çok düşmeyin bence erkekler üstüne düşülmesinden hoşlanmıyor

4. 15 Ekim 2010
  5. Grimsi_

Grimsi_ ••● Ήuzuя ••● Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Bence bu kişiden kişiye, ilişkiden ilişkiye değişebilir .. Genelleme yapmak doğru olmayabilir .. Size göre normal gelen buluşma sayısı başkasına göre anormal olabilir .. Değişir yani kıyas yapmayın derim

6. 15 Ekim 2010
  7. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238
    Ya canım hemen kötü düsünme bizim sevgilimle kac hafta görüsemedigimiz olmustu aynen böyle maddiyat sorunundan hemde ikimizde istanbulda yasıyorken. Olur böyle seyler takma kafana.

8. 15 Ekim 2010
  9. Grimsi_

Grimsi_ ••&#9679; &#905;uzu&#1103; ••&#9679; Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    vereliniortak vereliniortak

10. 15 Ekim 2010
  11. yellowbomb

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    canım ciddiyiz allah izin verirse çok hayaller var da bilemem...üstüne düşmüyorum canım sadece bir kere gel dedim düşün yani işsizlikten gelmediğini sanmıyorum benzin zaten oluyor arabada gittiğimiz yerde de masraf olmuyorki kek falan bisküvi kola alıp gelio böle yani maddi anlamda olduğunu sanmıyorum:KK43:

12. 15 Ekim 2010
  13. yellowbomb

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    canım maddiyattan olduğunu sanmıyorum sölerdi yanii..
    mesela askerden gelince arabada benzin yoktu parası yoktu bunu söledi bana bikaç gün buluşamadık para buldu öle geldi ..şimdi de işi yok ama paradan değil bence yoksa sölerdi zaten bence zlemio beni:KK43:

14. 15 Ekim 2010
  15. yellowbomb

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    bilmiyorum canım..

16. 15 Ekim 2010
  17. melina1

melina1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.394
    Ödül Puanları:
    123
    benim demek istediğim işsilizliği kafaya takmış olabilir benim kuzeniminde başına geldi çıktığı çocuk iş bulamadığı için 1 ay aramadı kızcağızı evlenmeyi düşünüyorlardı haliyle erkekler işsiz olunca bir kızın karşısında kendilerini kötü hissedebilir gururlarına yediremeyebilirler neyse iş bulduda damat adayı sonunda düzeldiler tekrar sık görüşmeye başladılar ve evlendiler:)

18. 15 Ekim 2010
  19. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Belki de altın parası biriktiriyordur.aklinialirimsmile Sevgilinin geliş gidiş sıklığı her zaman sevginin ölçütü olmayabilir.Sizinki de öyle bir durum belli ki.zemuszemus İşe girince daha rahat olacaktır.yerimseniben