sizce çok mu geç kaldım ? cevaplarınıza ihtiyacım var

Konusu 'Açıköğretim' forumundadır ve didnil tarafından 7 Ocak 2010 başlatılmıştır.

7 Ocak 2010
    Konu Sahibi : didnil
  1. didnil

didnil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben hafta içi çalışmaya başladım bu iş biraz ani oldu dersanemde hafta içiydi gidemedim hiç haftasonnlarıda çalıştığımız için değiştiremedimde şimdi 3 hafta geç kaldım dersaneden edebiyat bölümü okuyorum yetişemem diye korkuyorum . edebiyat bölümü okuyan arkadaşlar dersaneye gidenler daha doğrusu sizce yetişirmiyim çokmu geç kalmışımdır lütfen bir akıl verin :uhm:

2. 7 Ocak 2010
  3. didnil

didnil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    niye kimse cevap yazmıyo ? :KK43:

4. 7 Ocak 2010
  5. glaze_butterfly

glaze_butterfly yenigelinmutfakta.blogspo Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    biraz karışık yazmıssın ama anladığım kadarıyla telafi nasıl ederim die soruyosun ...Öncelikle dershanen haftada kaç gündü eğer 2 gün felansa 3 haftada pek ilerlemez yetişirsin..yada birebir imkanın varsa hocalarından rica edersin yardımcı olurlar sana

6. 21 Ocak 2010
  7. dejavu_one

dejavu_one ''Allah'' de, gerisini bırak.. Pro Üye

Beğenildi:
    3.916
    Ödül Puanları:
    238
    dersanelerde genelde haftasonları tekrarlar olur sorular çözülür geçmiş konulardan onlara katılabilirsin veya arkadaşlarının notlarından fotokopi çektirip tekrarlarını kendin yaparsın.. Yetişir bence...

8. 7 Şubat 2010
  9. ersban

ersban Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende aynı durumdayım üç haftadır dersaneye gitmedim ama dersanedeki hocalar yardımcı oluolar ayrı etüt gibi birbir anlatıolar hocanızla görüşün bence..biraz daha fazla çalışarak aradaki farkı kapatabilirsiniz